Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
  • Yurt Dışı Turları
  • Yurt Dışı Elit Turlar
  • Vizesiz Turlar
  • Avrupa Turları
  • Balayı Turları
/yurtdisi-turlari

Yurtdışı Turları

Yurtdışı Turları

Yurtdışı turları, cazip fiyatlar ve taksit seçenekleri ile MNG Turizm’de. Paris, İtalya, İspanya gibi birbirinden güzel ülke ve şehirlerini keşfedeceğiniz bir yurtdışı turu ile kendinizi şımartın. Eğlenirken ufkunuzun genişleyeceği Avrupa turları ile bir tatilden alabileceğiniz en maksimum verimi alın. Orta Avrupa turu, ekonomik turlar, vizesiz turlar gibi birçok seçenek sizlere MNG güvencesi ile sunuluyor. Yurtdışı turları çocuklar için eşsiz bir sömestr tatili hediyesi ve balayı çiftlerinin tatillerini daha da özel kılacak bir opsiyon. En uygun fiyat ve tatil kampanyaları ile gezinin keyfini ekonomik bir şekilde katlayın. Erken rezervasyon ile bu eksiksiz yurtdışı turunda yerinizi önceden ayırtma şansınız da bulunuyor. Her bakımdan memnun kalacağınız hizmetleri ile yurtdışı turları MNG güvencesi ile sizlere düşündüğünüzden daha yakın!

Yurtdışı Turu Fiyatları

Herkesin hayallerini süsleyen ancak hep ertelediği yurtdışı turunu şimdi gerçekleştirmenin tam vakti. Yurtdışı turu fiyatları seyahat edeceğiniz dönem ve koşullarına göre şekillenebiliyor. Ancak erken rezervasyon ile tatil kampanyaları ve uygun fiyatlardan yararlanma fırsatını yakalayın. Erken rezervasyon hem yerinizi güvence altına alır hem de uygun fiyatlar sunar. İster sömestr tatili zamanı, ister Nisan - Mayıs aylarında; planlarınıza uyan, dilediğiniz bir vakitte yurtdışı turunuzu gerçekleştirme olanağınız bulunuyor. Farklı ülkeler, kültür ve medeniyetler tanıyacağınız, keyifli bir yurtdışı turu sizleri bekliyor. 

Yurtdışı Turu Fırsatları

Bu tatilde alışılmışın dışına çıkarak bir yurtdışı turu gerçekleştirin ve yepyeni deneyimler edinin. İspanya’dan İtalya’ya sayısız yer keşfederken çok eğlenecek ve aynı zamanda çok şey öğreneceksiniz. Yılın belirgin zamanlarında gerçekleşen yurtdışı turları, Nisan - Mayıs - Kasım aylarında sık tercih ediliyor. Erken rezervasyon ile yerinizi dilediğiniz zaman uygun fiyatlar ile ayırın. En uygun fiyatlar ve tatil kampanyaları, unutulmaz bir tatil gerçekleştirmeniz için sizlere MNG Turizm tarafından sunuluyor.

MNG Yurtdışı Elit Turlar

Yurtdışı Elit turlar ile herhangi bir ekstra tur ücreti ile karşılaşmadan, planlanmış bir yurtdışı turunun keyfini doyasıya yaşama şansını elde edin. MNG Turizm güvencesi ile Avrupa turu ya da çok başka ülke ve şehirlerinde güvenli, keyifli ve eğlenceli bir yurtdışı tatili gerçekleştirin. Herkesin hayallerini süsleyen eksiksiz bir yurtdışı elit turlar için MNG Turizm; vizesiz turlar, Avrupa turları ve ekonomik turlar gibi birbirinden farklı seçenekleri ilgililerine sunuyor. Ayrıca, erken rezervasyon seçeneği ile bu eşsiz turda yerinizi kolayca ayırtarak garantileyebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatları sayesinde tatil kampanyaları ve ekonomik fiyatlar ile karşılaşma şansını yakalayarak daha da kazançlı çıkabilirsiniz. Sınırlarınızı aşacağınız bir yurtdışı turu ile hayat boyu hatırlayacağınız güzellikte anıları yaratmak için yerinizi ayırtın.

Ekonomik Yurtdışı Turları

Muhteşem bir orta Avrupa turu ya da başka Avrupa ülkelerine tur düzenlemek bir hayal gibi gelebilir, ancak ekonomik yurtdışı turları ile artık bir gerçek! MNG güvencesi ile sizlere sunulan ekonomik yurtdışı turları, tüm aile üyelerini mutlu edecek bir tatil destinasyonu. Yurtdışı turları bir tatil eğlencesinden fazlasını vadediyor. Yeni evli çiftler önemli balayı tatillerini bir yurtdışı turu ile daha da güzelleştirirken, sömestr tatili için heyecanlanan çocuklar ve ebeveynler beklentilerinden fazlasını bulacak. Herkesin memnun kalacağı bir yurtdışı turu sizlere yalnızca bir tık uzaklıkta! 

Vizesiz Yurtdışı Turları

Vize istemeyen ülkeleri kapsayan vizesiz yurtdışı turları ile keyifli bir tatil sizleri bekliyor. Hayata eğlenceli ve yeni deneyimler dolu bir ara vereceğiniz bu yurtdışı turları ile kendinizi bulun. Sayısız ülke ve şehir ziyaret ederken yeni insan, kültür, mekân, tatlara tanıklık edecek ve hayatınız boyunca anlatacağınız hikayeleri oluşturacaksınız. Erken rezervasyon ile sadece yerinizi garantilemek ile kalmayın, tatil kampanyaları ve uygun fiyatlardan yararlanın. Ekonomik fiyatlar, yepyeni deneyimler, eğlence, merak ve keyif ile dolu bir yurtdışı turu sizlerin olsun.

Çıkış Noktasına Göre Yurtdışı Turları

Yurtdışına çıkmak ve dünya harikalarını yerlerinde görmek herkesin hayali. Çıkış noktasına göre yurtdışı turları İstanbul ve İzmir olarak ayrılıyor. Sıklıkla bu iki şehrimizden yola çıkılan yurtdışı turları yepyeni Avrupa ülke ve şehirlerini ziyaret ile devam ediyor. Erken rezervasyon sayesinde en uygun fiyatlar ile turdaki yerinizi alın. İstanbul ve İzmir’den Avrupa’ya uzanan bu yolculukta keyif dolu anlar sizleri bekliyor.

MNG ile Yurtdışı Turları Keşfedin

Bu tatil planlarınıza renk katacak detay yurtdışı turlarında saklı. MNG ile yurtdışı turları keşfedin ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir yolculuğa çıkın. Yepyeni keşifler ve keyifler ile dolu bu yolculukta MNG güvencesi ile seyahat edin. MNG Turizm ile en uygun turları bulun, tatil plan ve hayallerinizi gerçekleştirin.