Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula

İngiltere Turları

25.09.2023 - 25.09.2024 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 8 Gece

Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 8 Gece
İstanbul Çıkışlı 21.10.2023 Britanya Turları İngiltere (Londra, Greenwich, British Museum, Oxford, Bath, Winderemere, Liverpool, Birmingham, Stratford Upon Avon) - Galler (Cardiff, Holyhead) - İskoçya ( Airnryan, Glasgow, Edinburgh) - İrlanda (Dublin)
Uçaklı
8 Gece 9 Gün
Diğer Tarihler
200 TL Worldpuan
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elit Büyülü Kentler Paris ve Londra Turu THY ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit Büyülü Kentler Paris ve Londra Turu THY ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı Fransa Turları Paris - Londra
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Uçaklı
5 Gece - 6 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler
200 TL Worldpuan
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 8 Gece Kurban Bayramı Dönemi

Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 8 Gece Kurban Bayramı Dönemi
İstanbul Çıkışlı Kurban Bayramı Turları İngiltere (Londra, Greenwich, British Museum, Oxford, Bath, Winderemere, Liverpool, Birmingham, Stratford Upon Avon) - Galler (Cardiff, Holyhead) - İskoçya ( Airnryan, Glasgow, Edinburgh) - İrlanda (Dublin)
Uçaklı
8 Gece 9 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler
200 TL Worldpuan
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

İngiltere Turları

Avrupa’nın hem tarihi hem de kültürü ile ön plana çıkan ülkesi İngiltere, MNG Turizm İngiltere turları ile sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

İngiltere gezisi, bu eşsiz ülkeyi ve tabi en çok turist çeken Londra’yı gezmek için harika fırsatlar sunuyor. Yurtdışı turları arasından size en uygun tura bakıyorsanız, kral ve kraliçelerin ülkesi İngiltere’yi tercih edebilirsiniz.

Londra sarayları, müzeleri, sanat galerileri, tarihe damgasını vuran iyi korunmuş yapıları ve parkları ile aklınızı başınızdan alacak bir güzelliğe sahiptir. MNG Turizm İngiltere turlarına katılırsanız, “Londra’da nereler gezilir?” diye sormanıza hiç gerek kalmayacak.  Uzman rehberler eşliğinde yapacağınız gezinizde şehri en iyi şekilde keşfetme olanağı bulacaksınız. Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri gibi görülmesi gereken her yer tur planınız içerisinde yer almaktadır.

İngiltere Turu veya Londra Turu ile göreceğiniz her yeri fotoğraflamak ve hatıra olarak saklamak isteyebilirsiniz. Zira eşsiz yapılar ve doğal güzellikler sizi büyüleyecek özelliklere sahip olacak.

Farklı kültürlerden ve farklı ırklardan insanların bir arada yaşadığı İngiltere’de bu farklı kültür karmasının en beğenilen lezzetlerini deneme imkânı bulabilirsiniz.

İngiltere futbolun ve viskinin en iyisi ile tüm dünyaya nam salmıştır. İngiltere turunuza bir futbol karşılaşması ekleyebilir ya da burada üretilen meşhur viskilerden kendinize ve sevdiklerinize hediyelikler alabilirsiniz.

İngiltere’nin bilinen bir diğer özelliği de modanın kalbi olan ülkelerden biri olmasıdır. Haziran ve Ocak aylarında yapılan indirim sezonları ile İngiltere’de alışveriş keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

İngiltere denince akla çift katlı otobüsler ve kırmızı telefon kulübeleri gelir, sizde bu ikonik sembollere tanıklık etmek için Londra Turlarına katılabilirsiniz.

İngiltere ve Londra turu için özel vize talep edilmektedir. MNG Turizm vize danışmanlarımız, vize sürecinde size destek verebilmektedir.

İngiltere ve Londra turları hakkında detaylı bilgi almak, tur programlarını ve konaklayacağınız yerleri öğrenmek için MNG Turizm seyahat danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. İnternet sitemizden indirim olanakları ve taksit avantajları ile turunuzu kolayca satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İngiltere turları ne kadar?

İngiltere turları; en çok tercih edilen Avrupa turları içerisinde yer alır. İngiltere turları ne kadar? Soru da doğal olarak bu sebeple yaygın biçimde sorulur. İngiltere turu fiyatları ve detayları hakkında bilgi almak için ilgili tur sayfasını ziyaret edebilir, en iyi tur deneyimini en uygun fiyatlarla satın almak için erken rezervasyon indirimlerini değerlendirebilirsiniz.

İngiltere turuna ne zaman gidilmelidir?

İngiltere turuna ne zaman gidilmelidir? Sorusuna herkes için eşit bir cevap verebilmek mümkün değildir. Zira ülkenin her mevsimde farklı güzellikleri söz konusudur. Beğeniye göre yılın her döneminde ülkeyi ziyaret edebilir ve dünyanın en önemli şehirlerini gezebilirsiniz. Ülke yılın her mevsiminde yağışlı olmakla birlikte, son bahar ve ilk bahar periyotlarında yağış miktarı ciddi oranda artmaktadır.

İngiltere turuna gitmeden önce yapılması gereken hazırlıklar nelerdir?

İngiltere turuna gitmeden önce yapılacak hazırlıklar; resmi evraklarınızı temin etmek, mevsime uygun kıyafetler seçmek ve elbette güzel bir kamera edinmek olacaktır. Ülkenin hemen her yerinde birbirinden benzersiz fotoğraflar çekebilirsiniz. İngiltere’nin hemen her mevsimde yağış alıyor olduğunu da unutmamalı, buna uygun tedbirler almalısınız.

İngiltere turu sırasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

İngiltere turu sırasında dikkat edilmesi gerekenler listesinin başında, her an yağmura hazırlıklı olmak gelir. Güneşli bir güne uyanıp, gezinin en keyifli yerinde ciddi bir yağmura yakalanabiliriniz. Bunun yanında dünyanın nerdeyse tamamından farklı olarak ülkede trafik soldan akar. Tabii burada terslikler bununla da kalmıyor, ülkede metrik sistem kullanılmıyor ve ülkenin para birimi Euro değil, Pound’dur Bu hususları dikkate almalı ve yeme içme konusunda İslami usullere uygunluğu da sorgulamalısınız.

İngiltere turu neleri kapsar?

İngiltere turu neleri kapsar sorusuna, seçeceğiniz tura göre bir cevap verilebilir. Elit turlar içerisinden her şey dahil komple paketler satın alabilir, standart turlara katılabilir ya da birkaç ülkeyi kapsayan tur paketleri dahilinde tura katılabilirsiniz. Katılacağınız tura göre, sadece gezi ve otel ya da her şey dahil seçeneklere erişebiliyorsunuz. Turların hiç birisinde özel harcamalarınız ve konaklama tesislerinin ekstra olarak sunduğu hizmetler pakete dahil olmamaktadır.

İngiltere turu ile hangi şehirlere gidilir?

İngiltere turu ile hangi şehirlere gidilir? Sorusuna katılacağınız turun detayında ulaşabilirsiniz. Ülkeye düzenlenen turların hemen hepsinde Londra sabittir. Dünyanın en büyük ve kalabalık şehirlerinden birisi olan Londra dışında seçeceğiniz tur paketine bağlı olmakla birlikte, Manchester ve Liverpool gibi şehirleri de görebilirsiniz. Bunun yanında Birleşik Krallığın tümünü kapsayan turlara katılarak, İskoçya ve İrlanda’yı da görebilirsiniz.

Daha Fazla Oku