Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Erzurum » Palandöken

Palandöken Otelleri

Palandöken Otel Fiyatları 25.06.2024 - 26.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 10 otel listelenmiştir.
Palandöken Otelleri (10)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Palandöken Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Palandöken Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Palandöken otelleri

Tatiller şüphesiz en sevdiğimiz aktiviteler olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek ailecek gittiğimiz gerekse baş başa çıkılan tatiller uzun çalışma hayatından sıkılan insanların ilk dinlenme yerleri olarak karşımıza çıkar. İnsanlar bu çalışma hayatının temposunda tatillerinin iyi organize edilmiş olmasını isterler. MNG Turizm, size bu noktada birçok tatil seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. 

Palandöken otel fiyatları

Palandöken otel fiyatları, seçeceğiniz otelin niteliklerine göre ve sezonuna göre farklılık gösterecektir. Yaz sezonu gibi turizmin yoğun olduğu dönemlerde otellerin fiyatları doğal olarak belli miktarda artış gösterebilmektedir. Ancak buna rağmen, yaz ve kış sezonu için indirimli otel rezervasyonu yaptırabilmeniz mümkündür. Bizim size sunacağımız, avantajlı fiyatların yanında erken rezervasyon indirimlerinden faydalanarak yaz sezonunda da uygun fiyatlarla tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Palandöken otel fırsatları

Firmamız, sizlere fırsat otellerini seçme imkânı sunar. Palandöken otel fırsatları listesinde, sezonun yıldız tesislerine uygun fiyatlarla erişebilir ve size sunacağımız özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Birçok oteli satış listemizde bulunduruyor ve uygun fiyatlarla erişmenizi imkân sağlıyoruz.

Palandöken’e ne zaman gidilir?

Palandöken, Erzurum’un yaklaşık 10 km güneyindedir. Palandöken Dağı, 3.125 metre yüksekliğinde tektonik bir dağdır. Palandöken gezisi, kış seyahatleri için akla ilk gelen adres ile sizleri buluşturmaktadır. Kış mevsiminde Palandöken’in kuzey yamaçlarında biriken kar miktarı, kar kalitesi ile en kaliteli kayak merkezlerinden birisidir. Aynı zamanda Palandöken, Türkiye’nin en uzun pistine sahip kayak merkezlerinden birisidir. Bu yüzden kışın gidilmesi daha çok önerilmektedir.

Palandöken ‘de nerede kalınır?

Palandöken otel seçeneklerini inceleyerek, bu soruya kolayca cevap bulabilirsiniz. Sizin için farklı konaklama seçenekleri sunmaktayız. Tatil veya seyahat planınızı kolayca yapabilmeniz için her türlü imkânı sağlamaktayız. Size sunduğumuz seçenekler içerisinde her ihtiyaca uygun oteller yer almakta aynı zamanda seyahat planınıza hangi tesisin daha uygun olduğuna kolayca karar verebilirsiniz.

Palandöken ‘de gezilecek yerler

Palandöken, Erzurum’un yaklaşık 10 km güneyindedir. Palandöken Dağı, 3.125 metre yüksekliğinde tektonik bir dağdır. Türkiye’nin en büyük kayak merkezini içinde barındırır. Aynı zamanda “Atatürk Evi Müzesi” ve “Erzurum Kongre Binası” gibi Erzurum şehir merkezindeki tarihi binalar Millî Mücadele döneminde Erzurum’da verilen mücadelenin önemini ve yaşananları ortaya koyar.

Bu yüzden sürekli ziyaret edilen mekanlar olarak karşımıza çıkar. Ayrıca Erzurum denilince akla gelen ilk lezzetler olarak Cağ Kebabı, kadayıf dolması, ayran aşı çorbası, lor dolması, Erzurum ketesi, su böreği Erzurum’un önde gelen diğer lezzetleri arasındadır. Tatile gelindiğinde muhakkak meşhur yemekleri denenmelidir.

MNG Turizm, sizler için mümkün olan en uygun fiyatlarla otel rezervasyonu yaptırma imkanını sunmaktadır. Palandöken otelleri ve diğer pek çok seçenekler için sitemizi ziyaret edebilir veya bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku