Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Celebrity Cruises Gemi Turları

07.06.2023 - 07.06.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Celebrity Cruises Gemi Turları

Royal Carribean firmasına ait Celebrity tipi gemiler ile sunulan Celebrity Cruises Turları; uzun rotalarda gerçekleşecek tatil seçeneklerini kapsar. Bu sınıf gemiler en büyük sınıf yolcu gemileri olup, açık deniz için tasarlanmış oldukça lüks gemilerdir. Firmamız Royal Carribean acentalarından bir tanesi olarak, sizlere bu gemilerle katılabileceğiniz farklı tur alternatiflerini sunar. Celebrity Cruises gemileri, uzun rotalarda farklı ülkeleri ziyaret ediyor olduğundan, bu turların geneli vizeli turlardır. Tur rezervasyonu yaptırmadan önce bizi aramanız halinde sizi tüm detaylar hakkında bilgilendiriyor ve hangi prosedürlerin gerekli olduğunu aktarıyor olacağız. Ayrıca Celebrity Cruises turları sayfamızda yer alan paketlerin detay sayfasında turlar hakkında bilgilere de erişebiliyorsunuz.

Celebrity Cruises Turları İle 5 Yıldızlı Tatilli Deniz Üzerinde Yapın

Celebrity Cruises gemilerinin her biri birer 5 yıldızlı otel özelliğine sahiptir. Binlerce kişilik kapasitesi ile bu gemiler dev bir tatil köyü ile hemen hemen aynı şartlara sahiptir. İçerisinde spor salonları, eğlence ve göster merkezleri ve havuzlar gibi yapıların bulunduğu bu gemilerde restoranlar kafe ve mağazalar da yer almaktadır. Küçük yüzen şehir gibi düşünebileceğiniz Celebrity Cruises gemilerinde uzun soluklu yolculuklar, benzersiz birer tatile dönüşürken, geminin limanlarına demirleyeceği edeceği şehirleri de ziyaret ederek, bu deneyimi eşsiz bir boyuta taşıyabiliyorsunuz. Celebrity Cruises Turları; Batı Amerika Turları, Britanya - İzlanda Turları ve Dubai – Hindistan turu seçenekleri  ile sizlere sunulmaktadır. Tur rezervasyonundan önce bize ulaşarak daha detaylı bilgiyi alabilir, sizin için en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Celebrity Cruises Turları

Celebrity Cruises turları, firmamızın yıllara dayanan turizm deneyimi ve sahip olduğu ayrıcalıklar sayesinde sizlere en uygun fiyatlarla arz edilir. Turları erken rezervasyon gibi fırsatları değerlendirerek daha avantajlı hale getirebilir ayrıca dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz kampanyalar kapsamında, benzersiz fiyatlarla bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Turların başlangıç noktalarının çoğunlukla yurt dışında olmasından dolayı, bu paketlere havayolu giderlerini de dahil ediyoruz. Böylece tur süresinde hizmete dahil olmayan ekstralar dışında hiçbir ek maliyete katlanmanız gerekmiyor. Sitemizde yer alan online rezervasyon sistemini kullanarak tur satın alabilir ya da bize şimdi destek hattımız üzerinden ulaşarak tur detayları hakkında daha detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Daha Fazla Oku