Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Tur Çıkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Tur Dönemi

Gemi Firmaları

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Norveç Fiyortları Gemi Turları

01.10.2022 - 01.10.2023 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele

MSC Grandiosa ile Norveç Fiyortları Turu - THY ile 7 Gece

MSC Grandiosa ile Norveç Fiyortları Turu - THY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı Kopenhag - Hellesylt - Geiranger - Molda - Flaam - Kiel
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği

NORVEÇ FİYORTLARI GEMİ TURLARI

Norveç Fiyortları Gemi Turları, ömrünüzde bir kere bile olsa tatil gününüzü kaliteli bir şekilde geçireceğiniz yüzlerce alternatiften bir tanesidir. Ankara, İstanbul, İzmir olmak üzere birden fazla çıkış noktası seçeneklerinden herhangi birisini seçebilirsiniz. MNG turizm siz değerli müşterilerimize erken rezervasyon süprizleri ve en özel indirimler ile en mükemmel hizmeti sunar. Bütçenize uygun fiyatlarla ve taksit seçenekleri ile ödemeleri rahatlıkla yapabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Firmamızdan temin edeceğiniz Norveç Fiyortları Gemi Turları, piyasadaki en uygun tatil sınıfına girer ancak kaliteli hizmet ve standartları bakımından en yüksek sınıfta yer alır. Size özel kampanyalar ve indirimler için sitemizdeki tur sayfalarını ziyaret edebilir ve tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Norveç Fiyortları Gemi Turları ile Nereye Gidilir ?

Norveç Fiyortları Gemi Turları sizi bir doğa harikası olan ve dünyada çok nadir yerlerde rastlanılan fiyortlara götürüyor. Dünyada çok nadir ve muazzam olması sebebiyle her zaman turistlerin gözdesi olan yerler arasına girmiştir. Fiyortlar sadece turistik işlev görmeyip ayrıca gemiler için doğal liman işlevindedir. Bu konuda dünyada en şanslı olan ülke Norveç’tir ve bu şansını hem denizciliğin gelişmesinde hem de turizminin gelişmesinde sonuna kadar kullanmıştır. Fiyortlar denizlerin aşındırma ve biriktirme hareketleriyle oluşturduğu bir doğa harikasıdır. Bu doğa harikalarının en uzun ve en güzel örnekleri Norveç’te bulunan UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan Naroyfjord Fiyortudur .Bu özelliği ile dünyanın birçok yerinden ziyaretçi akınına uğruyor. Bir doğa harikası olan bu yerleri ömrünüzde bir defa da olsa Norveç Fiyortları Gemi Turları ile görebilirsiniz.

Norveç Fiyortları Gemi Turları Fiyatları

Norveç Fiyortları Gemi Turları tatilinizde en eğlenceli, heyecanlı, kaliteli vakit geçirmeniz sizin tercihleriniz ile gerçekleşir. Norveç Fiyortları Gemi Turları ile bütçenize uygun olarak istediğiniz yerde tatil yapabilirsiniz. Çeşitli tur seçenekleri ile her tür bütçeye hitap edecek tur seçeneği bulmak mümkündür. Yılın belli dönemleri yapılan indirim kampanyalarını takip ederek sizde bütçenize uygun olan tur seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilir ve uygun bir fiyort gezisine çıkabilirsiniz. Bir doğa harikası olan bu güzellikleri kendinizi ekonomik olarak yormadan gezip görebilir ve çeşitli etkinliklerle renklendirilen gemi yolculuğu ile güzel vakit geçirebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Uygun fiyatlı Norveç Fiyortları Gemi Turları

Norveç’teki eşsiz bu doğa harikalarını görmek aslında o kadar da maliyetli değil çünkü Norveç Fiyortları Gemi Turları ile MNG Turizm her bütçeye uygun kampanyalar düzenlenmekte ve müşterilerine yeni fırsatlar tanımakta. Sizin için artık bu doğa harikalarını görmek bir hayal olmasın Norveç Fiyortları Gemi Turları sizin bu hayallerinizi gerçekleştirmek için var.

Ödeme Seçenekleri

Norveç Fiyortları Gemi Turları size ödemelerde de kolaylık sunuyor. Ödemelerinizde taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz ve her bankanın kredi kartı kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Oku