Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Uzakdoğu Gemi Turları

14.06.2024 - 14.06.2025 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Gemi Firmaları
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Celebrity Millennium ile Japonya ve Uzak Doğu Gemi Turu - Türk Hava Yolları ile 15 Gece

Celebrity Millennium ile Japonya ve Uzak Doğu Gemi Turu - Türk Hava Yolları ile 15 Gece
İstanbul Çıkışlı 18.06.2024 Uzakdoğu Gemi Turları Tur Kodu: CMJU102 Tur Güzergahı
Uçaklı
15 Gece 16 Gün
Diğer Tarihler Diğer 2 Tur Tarihi
17.08.202429.08.2024
400 TL ParafPara

Norwegian Spirit ile Büyük Japonya ve Güney Kore Gemi Turu - Qatar HY ile 14 Gece

Norwegian Spirit ile Büyük Japonya ve Güney Kore Gemi Turu - Qatar HY ile 14 Gece
İstanbul Çıkışlı 29.09.2024 Uzakdoğu Gemi Turları Tur Kodu: NSJK101 Tur Güzergahı
Uçaklı
14 Gece 15 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara

Quantum of the Seas ile Uzakdoğu Gemi Turu - Qatar Hy ile 16 Gece

Quantum of the Seas ile Uzakdoğu Gemi Turu - Qatar Hy ile 16 Gece
İstanbul Çıkışlı 13.10.2024 Uzakdoğu Gemi Turları Tur Kodu: QOSU101 Tur Güzergahı
Uçaklı
16 Gece 17 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara

Uzakdoğu Gemi Turları

Uzakdoğu Gemi turu fırsatları, taksit avantajları ve hayalinizdeki konfor MNG Turizm güvencesi ile…

Otantik kültürü ile dikkatleri üzerine çeken Uzakdoğu ülkelerine cruise turları ile ulaşmak artık çok kolay... Hayalinizdeki tatile çıkmak ve yeni yerler keşfetmek için MNG Turizm Uzakdoğu gemi turları sayfamızdan kendinize en uygun gemi turunu seçip, mistik bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Uzakdoğu gemi turu yapmaya karar verdiyseniz rotanızı, Singapur, Penang, Langkawi, Phuket, Port Kelang (Kuala Lumpur), Penang (Malezya), Seul, Fukuoka, Nagasaki, Busan gibi egzotik şehirlere göre seçebilirsiniz. Ödüllü cruise gemileri ile yapacağınız seyahat, dünyanın en güzel topraklarını görmek için harika bir fırsat.

Farklı mutfağı ile misafirlerine eşsiz lezzetler sunan Uzakdoğu mutfağı, hayatınızda tadacağınız en egzotik yemeklere sahip. Bu büyük yolculuğa damgasını vuracak kadar fazla ve değişik meyve ve sebzeler ile tanışabilirsiniz. Uzakdoğu mutfağının olmazsa olmazı deniz ürünlerini denemek için de harika fırsatlar bulabilirsiniz.

Muson ikliminin etkisinde olan Uzakdoğu ülkeleri seyahatinizde yanınızda her zaman bir yağmurluk bulundurmanızı tavsiye ederiz. Cruises turları ile harika zaman geçirerek ulaşacağınız bu özel topraklar, sizlere hayatınızın en güzel tatilini vadediyor.

Gemi turu yani cruise turu ile Uzakdoğu’ya seyahat etme fırsatını elde ettiğinizde, Uzakdoğu’nun adeta bir alışveriş cenneti olduğunu göreceksiniz. Yöresel ve egzotik kıyafetler, baharatlar, biblolar, yöreyi tanıtan her materyal için seyahat çantanızda yer açmalısınız.

Uzakdoğu gemi turları seyahatinde eşsiz doğası ile Singapur turu, egzotik ve dikkatleri üzerine çeken renkleri ile Phuket turu yapabilirsiniz. Birçok filme arka fon olmuş, renklerin en güzellerini barındıran Shangai’yı yakından görmek de Uzakdoğu gemi turları ile mümkün. İslam, Budizm, Konfüçyüsçülük, Taoizm, Şintoizm ve Hıristiyanlık gibi bilinen dinlere ait izlerle, ihtişamlı tapınakları görmek ve tarihe ayna tutan topraklara ayak basmak için daha fazla beklemeden hemen harekete geçebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir, indirimli fiyatları yakalayabilir, taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

MNG Turizm Uzakdoğu gemi turları sayfamızdan sizin için en uygun tur programını seçebilir, turlar ve indirim fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için seyahat danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Daha Fazla Oku