Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Kıbrıs Kültür Turları

02.12.2023 - 02.12.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kıbrıs Kültür Turları 

Yavru vatan Kıbrıs’ı karış karış gezmek, bunu yaparken de Kıbrıs’ın tarih ve kültürü ile alakalı bir bilgi birikimine sahip olmak isteyenler için Kıbrıs kültür turları düzenlemekteyiz. Rehber eşliğinde bu turla Kıbrıs’ı bambaşka hissetmeniz olası. İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana çıkışlı bu tur için Mng Turizm size keyifli bir tatil imkanını sunarken, erken rezervasyon ile en uygun fiyatlı Kıbrıs kültür turunu da sizlerle buluşturur. Bunlara ek olarak taksit seçeneği ile avantajlı fiyatları taksit imkanıyla değerlendirir ve uygun fiyatlı güzel bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kıbrıs Kültür Turları ile Nereler Gezilir? 

Kıbrıs kültür turları, Gazimağusa ve tabii ki Kıbrıs’ın en merak uyandıran bölgesi Kapalı Maraş ile başlıyor. 2020 yılından beri açık olan bölgede bisiklet kiralayarak ya da rehber eşliğinde yürüyerek gezme olanağı var. Gazimağusa’da ise Lala Mustafa Paşa Camii, Othello Kalesi, Venedik Sarayı, Namık Kemal Zindanı, Latin St. George Kilisesi gibi bir çok gezilecek eser var. Turun Lefkoşa-Girne kısmında ise Boğaz Şehitliği, Girne Kapı, Venedik Sütunu ve tarihi mahkeme binaları görülecek yerler arasında. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu lokasyonları ve daha fazlasını görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Ayrıca konaklama imkanlarında üstün deneyimler yaşatmak amacıyla servis ve hizmet bakımından oteller titizlikle seçilir ve konforunuz ön planda tutulur. Tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Kıbrıs Kültür Turları Fiyatları 

Kıbrıs kültür turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Kıbrıs turlarının fiyatları, kaç gün ve gece süreceği, yanı sıra hangi şehirlere gidileceği ve konaklama hizmetleri ile yemek servislerine göre değişkenlik gösterebilir. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Kıbrıs kültür turu fırsatını yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Kıbrıs Kültür Turları 

Turdan beklentiniz rehber eşliğinde Kıbrıs’ın tarihi yapılarını görmek, Kıbrıs’ta yakın dönem tarihi dinlemek, Kapalı Maraş bölgesinde gezinti yapabilmek, bunların yanı sıra çokça meşhur lezzetleri yerinde yemek ise en doğru tercih iyi bir Kıbrıs turu olabilir. En iyi Kıbrıs kültür turu için siteyi ziyaret edin ve bu planı ertelemeyin. 

Ödeme Seçenekleri 

Kıbrıs kültür turları için ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Tüm bunlar daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Daha Fazla Oku