Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Otobüsle Ulaşım

Konaklayacağı tesise otobüslerimiz ile ulaşmayı tercih eden tüm misafirlerimiz için hayallerindeki tatilin keyifle başlaması için gerekli özeni gösteriyoruz. Her biri sizlerin konforu için tasarlanmış olan ve deneyimli kaptanlar tarafından kullanılan otobüslerimiz ile misafirlerimiz, konaklayacakları tesisin kapısına kadar bırakılıyor. Yolculuğunuz boyunca sizlere güvenli ve hijyenik bir seyahat deneyimi sunuyoruz.

İstanbul’dan Hareketli Uludağ ve Kartalkaya Otobüs Ulaşımı

Tek Yön Ulaşım Bedeli 600TL

05 Ocak 2024– 10 Mart 2024 arası her gün kesin hareketli ulaşım yer ve saatleri.

Kartalkaya Hergün Ulaşım Kalkış Yer/Saatleri 
03:30 - Ataköy Atrium Önü 
04:00 - Etiler Akmerkez, Ulus Kapısı Önü 
04:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 
04:45 - Kartal Köprüsü Altı 
Dönüş 16:45 - 17:00 Kartalkaya 

Uludağ Hergün Ulaşım Kalkış Yer/Saatleri 
04:30 Ataköy Atrium Önü 
05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı 
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 
05:45 E-5 Kartal Köprüsü 
06:00 E-5 Çayırova Mcdonalds 
Dönüş: 16.45 – 17.00 Uludağ 

  • Osmangazi Köprüsü kullanılmaktadır.
  • Belirtilen noktalar haricinde yolcu indirme bindirme yapılmamaktadır.
  • Koltuk numarası garantisi, taşımacı tarafından verilmektedir.
  • Ulaşımlarda araç tipi rezervasyon ve kişi sayısına göre belirlenmektedir.
  • 0-2 Yaş çocuklar ücretsiz olup, ayrıca bir koltuk ayrılmaz, koltuk talep edildiğinde normal koltuk tarifesi geçerlidir.

Uludağ Otelleri

Kartalkaya Otelleri

Otobüslü Ulaşımlarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Otobüs ulaşımlarında; Mercedes, Man, Temsa marka araçların çeşitli modelleri kullanılmaktadır. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde operasyona çıkacak araçların marka, model ve tipi değişiklik gösterebilir. (MNG Turizm araç marka, model ve tipinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.)

Otobüs ulaşım satışlarında misafirlere koltuk numarası taahhüt edilmez. Gidiş koltuk numaraları ile dönüş koltuk numaraları farklı olabilir.

Otobüs ulaşımlarında Ücretsiz Çocuk 00-02 yaş arasıdır, koltuk verilmez, 03 yaşından gün alan tüm çocuklar için koltuk alınır ve tam ücrete tabidirler.

Otobüs yolcularının hareket saatinden en az 30 dakika önceden kalkış noktalarında hazır bulunması gerekir. Operasyona dahil olan bölgelerde ki yoğunluğa göre misafirler, gidiş ve / veya dönüş yolculuklarında, belirli noktalardan aktarma transferler ile otellerine / otobüslerine ulaştırılabilirler, ara transferler; kişi sayısına göre Sedan, Minivan, Minibüs, Midibüs, Otobüs tipi araçlar ile gerçekleştirilebilir.

MNG Turizm Otobüslerinde, seferi gerçekleştirebilecek kadar yeterli sayıda doluluk sağlanamadığı takdirde, bu seferde mevcut misafirlerin ulaşımları, ilgili  yasalar ve mevzuatlar ile zorunlu kılınan belgelere / izinlere sahip Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının tarifeli seferlerinden biletleme yapılarak sağlanır. Otogar, vb. noktalar /otel / otogar, vb. noktalar  arası transferler MNG Turizm tarafından gerçekleştirilir. (Otobüs firmalarından biletleme yapılması durumunda hareket saatlerinin, rezervasyonda belirtilen saatlerden farklı olabileceği misafirlere bildirilmelidir)  Biletleme yapılan firmaların seferleri Ekspress olmayabilir, güzergâhları üzerindeki şehirlerin otogarlarında / mola yerlerinde duraklama yapılabilir, bu detay misafirlere mutlaka belirtilmelidir.

Kural olarak; Misafirlerin odalara giriş saati 14:00 ten itibarendir, misafirlerin çıkış günü de odalarını saat 12:00 ye kadar teslim etmeleri gerekir, (Her tesisin müsaitliğine göre kendi inisiyatif ile uygulaması farklı da olabilir) ulaşımların otellere erken varışı veya dönüşte otellerden geç hareket etmesi durumunda da bu kurallar geçerlidir.