Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kalkış
Varış
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Kıbrıs Turları

Kıbrıs Turları

Kıbrıs Turları Fiyatları 15.06.2024 - 16.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 62 otel listelenmiştir. Uçak Bileti ve Transfer Dahil Paket Fiyatları

Fiyatlar en uygun oda tipinde iki kişilik odada kişi başı olup, Uçak Bileti ve Transfer dahildir. Hafta içi uçuşlarında (Cuma-Pazar hariç) ve sınırlı kontenjan için geçerlidir.

Kıbrıs Turları (62)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Kıbrıs Turları indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Kıbrıs Turları belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Kıbrıs Turları

Akdeniz’in doğası ve kültürel zenginliği ile ünlü adası Kıbrıs, tatil için en güzel adreslerden biridir. Yaklaşık 10 bin yıllık geçmişi ile gerçek bir kültür ve tarih zenginliği barındırır. İlk insan yerleşimi daha öncesine ait olmakla birlikte, Bronz çağı döneminde Ada’ya Miken Uygarlığı egemen olmuştur. Kıbrıs bulunduğu coğrafi konum nedeniyle hem Akdeniz deniz ticaretinde hem de askeri olarak tarih boyunca önemli bir konumda olmuştur. Osmanlı dönemine kadar Mısırlılar, Hititler, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Cenevizliler, Memlûkler ve Venedikliler gibi çok sayıda uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu uygarlıkların bıraktığı eserler ve kültür birikimi Ada’nın tarihi mirasını zenginleştirmiştir. Kaleler, antik kentler, manastırlar, müzeler ve camiler gibi yüzyıllar öncesinden günümüze ulaşan sayısız tarihi eseri keşfetmeniz için sizi bekliyor.  

Kıbrıs cenneti andıran doğal güzellikleri ile de görülmeye değerdir. Bu eşsiz Ada deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını en iyi çıkarabileceğiniz yerlerden biridir. Bitki örtüsü, sakin koyları, sahillerindeki caretta carettaları ile her köşesinde ayrı bir güzellik saklar.  Kıbrıs gece hayatı da çok canlıdır. Gündüzleri tarihi ve doğal güzelliklerin keyfini çıkarttıktan sonra geceleri özellikle deniz ürünlerinin servis edildiği restoranlarda, barlarda, kafelerde ya da canlı müzik mekanlarında sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz. Muhteşem plajları, tarihi ve doğal güzellikleri ile yaz tatiliniz için en güzel seçeneklerden biri olan Kıbrıs turları için MNG Turizm’i arayabilirsiniz. 

Uçak bileti, transfer ve birbirinden konforlu otel konaklamasını içeren Kıbrıs Turları, ödeme kolaylıkları ile hizmetinizdedir. Size uygun tarihte planlayacağınız Kıbrıs gezisini her bütçeye uygun otel ve uçak seçenekleri ile daha ekonomik olarak planlayabilirsiniz. MNG Turizm’in çok sayıda kaliteli hizmet sunan Kıbrıs Otelleri arasında size en uygun olanını seçip, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yıl boyunca devam eden, birbirinden ünlü sanatçıların sahne aldığı Kıbrıs turları için bilgi almayı unutmayın.   

Unutulmaz anılarla renklendireceğiniz Kıbrıs geziniz için erken rezervasyon, transfer bizden gibi yıl boyunca devam eden kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Avantajlı fiyat seçeneklerimiz ile yıl boyunca devam eden kredi kartına taksitli kampanyalarımızla ilgili MNG Turizm’i arayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku