Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Bungalov Evler

Bungalov Evler

Bungalov Evler Fiyatları 25.06.2024 - 26.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 57 otel listelenmiştir.
Bungalov Evler (57)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Bungalov Evler indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Bungalov Evler belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Bungalov Evler Yeni Tatillerin Gözdesi Olmuş Durumda

Türkiye’de tatil anlayışı ve zevki her geçen yıl değişiyor. İnsanlar artık kendilerini daha rahat hissettikleri, bireysel ev gibi gördükleri, tatile farklı bir atmosfer katan bungalov evler ile tatilini yapmaya başladı. 

Tatillerinde kafa dinlemek, gürültüden uzak, doğa ile baş başa tatil yapmak isteyenlerin tercihi arasında bungalov evler daha fazla yer alır hale geldi. Türkiye’de tatilcilerin talepleri doğrultusunda yaygın bir kullanıma sahip olan bungalov evler, artık müstakil tatil köylerinin yanında, 5 yıldızlı oteller tarafından da misafirlerin ağırlanmasında kullanılır hale geldi. 

Bungalov Evler Hangi Yörelerde Var?

Tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği Bungalov evler hangi yörelerde var? diye sorabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her bölgesinde farklı konsept ile misafirlerini ağırlayan bungalov evler  MNG Turizmin avantajlı fiyatları ile sunulmuş durumda. MNG Turizm ayrıcalığı ile Kocaeli Kartepe, Sakarya Sapanca, Kocaeli Başiskele, Rize Çamlıhemşin, Balıkesir Erdek, Rize Fındıklı, Antalya Kumluca, Muğla Fethiye, Antalya Finike, İstanbul Ağva gibi Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki bungalov evlerde konaklama yapabilir, hayatınızın en güzel tatilini geçirebilirsiniz.

Bungalov Evler Erken Rezervasyon Fırsatları

Bungalov evler, her mevsim konaklama için tercih edilmekle birlikte yaz dönemlerinde daha fazla tercih edilmektedir. Tatil planınızı oluştururken, Bungalov Evler erken rezervasyon fırsatları ile bütçenize daha uygun bir tatil yapabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatları ile, tatil sezonundan daha hesaplı bir tatile kapı aralamış olacağınızı unutmamalısınız.

Bungalov Evler İle Tatil Avantajı

Son yılların trend tatil konaklamaları arasında yer alan bungalov evler, en fazla sessiz ve kalabalık olmaması dolayısı ile tercih edilir hale gelmiş durumda. Aileniz ya da sevdikleriniz ile baş başa tatil geçirebileceğiniz orman içerisinde ya da denize sıfır bungalov evler sayesinde unutulmaz tatil anıları biriktirebiliyorsunuz.  Bungalov Evler İle Tatil Avantajı size hayatınızın en güzel tatil deneyimlerinden birini sunar. 

Bungalov Evler Neden Tercih Edilmeli?

Tatil yapacakların yeni gözdesi bungalov evlerin otellere ya da tatil köylerine göre birçok artı yönü bulunmaktadır. Bunların başlıcaları şu şekilde sıralanabilir: 

Bungalov evler, diğer tatil yerlerine göre daha sessiz ve sakin bir ortamdadır.

Bungalov evler ile yapacağınız tatilinizde ailenizle ya da sevdiklerinizle baş başa tatil yapmanın keyfini çıkarırsınız.

Denize sıfır ya da ormanlık alanda bulunan bungalov evler içerisinden seçim yaparak, deniz tatili ya da doğa tatilinin en keyiflisini gerçekleştirebilirsiniz. 

Bungalov evler, tamamen ahşaptan yapıldığı için gece daha rahat bir uyku çekebilir, sabah daha zinde kalkabilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku