Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Bolu » Kartalkaya

Kartalkaya Otelleri

Kartalkaya Otel Fiyatları 15.06.2024 - 16.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 5 otel listelenmiştir.
Kartalkaya Otelleri (5)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Kartalkaya Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Kartalkaya Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Kartalkaya Otelleri

Kartalkaya'da özellikle kayak dönemleri için yapacağınız bir tatil sizin için hem son derece heyecanlı, hem de son derece keyifli olacaktır. Bolu ilinin doğu taraflarında kalan Kartalkaya, Köroğlu Dağları'nın zirvesinde bulunan bir kayak merkezidir. Kartalkaya pist kalitesi ve konaklama imkanları ile kesinlikle Türkiye'nin sayılı kayak merkezleri arasında yer alır. Kartalkaya kayak merkezleri hem İstanbul'a yakınlığı ile İstanbullular için, hem de Türkiye'nin ve dünyanın birçok noktasından ziyaret yapan kayak meraklıları için son derece tercih edilen, gözde bir noktadır.

Kartalkaya Otelleri Fiyatları

Kartalkaya kış ve kayak dönemleri için hizmet veren birçok otel bulunmaktadır. Firmamızın seyahat ve otel seçenekleri arasında sizlere ve bütçenize en uygun olan alternatifleri yine sizler için en uygun gördüğünüz zamana bilet alabilirsiniz. Firmamız tarafından dönem dönem yapılan indirim kampanyaları ve erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak için internet sitemizi takipte kalabilir, daha fazla detaylı bilgi için sizler için 7/24 kesintisiz hizmet verdiğimiz hizmet hattımız üzerinden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kartalkaya Otelleri Fırsatları

Her bütçeden bireylerin ve ailelerin kayak tatili yapabilmeleri adına firmamız dönemsel olarak bazı indirimli kampanya fırsatları sunmaktadır. Sınırlı olan bu fırsat seçeneklerinden faydalanmak ya da yine sizler için hazırlamış olduğumuz erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanmak için internet sitemiz üzerinden yerinizi ayırtabilirsiniz. Özellikle Kartalkaya Otelleri gibi kış dönemlerinde kayak merkezi konaklama seçenekleri olarak hizmet veren otellerde erken rezervasyon seçenekleri sizler için bir hayli ucuza gelebilir. Bu gibi indirim fırsatları ve erken rezervasyon seçeneklrinden faydalanmak için internet sitemizi takipte kalın.

Kartalkaya'ya Ne Zaman Gidilir ?

Bir kayak merkezi olması sebebi ile özellikle kış aylarında, Ocak, Şubat dönemlerinde daha hareketli olan Kartalkaya genellikle kış dönemlerinde hizmet vermektedir. Kartalkaya'ya gideceğiniz tarih bu dönemin başlarında ya da sonlarında olabilir. Eğer kaliteli bir kayak tatili yapmak ya da huzurlu birkaç gün geçirmek isterseniz Kartalkaya Otelleri kapsamlı seçenekleri ile sizlere uygun olacaktır.

Kartalkaya'da Nerede Kalınır ?

Türkiye'nin sayılı kayak merkezlerinden biri olarak bilinen ve özellikle kış dönemlerinde  yoğun bir ilgi gören, epey kalabalık gruplar ağırlayan Kartalkaya'da konaklama seçenekleri de nispeten yeterli sayılmaktadır. Zirve bölgesinde Kartal Hotel, Grand Kartal Hotel, Dorukkaya Otel ve Goldenkey Kartalkaya olmak üzere 4 adet otel bulunduran bu bölge kış dönemlerinde binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Kartalkaya'da Gezilecek Yerler

Kartalkaya bölgesi yapısı itibari ile bir kayak merkezidir ve gezilecek bölgeler açısından görülmesi, tanınması gereken bir eser bulundurmaz. Fakat birçok piste ve kayak bölgesine ev sahipliği yapan bu bölge özellikle kayak dönemlerinde epey yoğun ilgi görür ve bir kış tatili için Türkiye içinde bulunan en iyi mekanlardan biri olarak kabul edilir. Siz de bu kış kayak tatilinizi Kartalkaya'da geçirmek isterseniz derhal Kartalkaya Otel seçeneklerinden erken rezervasyonunuzu yaptırın.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku