Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İnsan Kaynakları

Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan MNG Turizm’in kalite politikası, tüm misafirlerinin beklenti ve isteklerinin maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli bir şekilde iyileştirilmesi olarak belirlenmiştir.

MNG Turizm, yurt içi tatil programları, yurt dışı paket turları, cruise gezileri, yurt içi – yurt dışı biletleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, incentive, toplantı grupları, bayii teşvik gezileri ile her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katarak en kaliteli hizmeti sürekli sunmayı hedeflemektedir.
İstanbul Şişli'deki merkez ofisimize tüm departmanlar için genel başvurularınızı değerlendirilmek üzere [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar:Bilet departmanı: bilet satış sorumlusuİşin açıklaması: GALILEO ve TROYA sistemlerine hakim, yurt içi - yurt dışı uçak bileti satışı konusunda tecrübeli, İstanbul Şişli Profilo Plaza Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere bilet satış sorumlusu aranmaktadır.

Çalışma Arkadaşları Arıyoruz!

  • Dijital Pazarlama Sorumlusu
  • Kurumsal Pazarlama Sorumlusu
  • Yurt Dışı Operasyon Sorumlusu
  • Yurt İçi Kontrat Sorumlusu
  • Yurt İçi Operasyon Sorumlusu
  • Seyahat Danışmanı

İlgilenen arkadaşlar [email protected] adresine CV iletebilirler.


İş başvurusu için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Cinsiyet
Ehliyet Durumu