Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Holland America Gemi Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Gemi Firmaları
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Holland America Rotterdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu - Pegasus HY ile 7 Gece - 17 Ağustos

Holland America Rotterdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu - Pegasus HY ile 7 Gece - 17 Ağustos
İstanbul Çıkışlı 17.08.2024 Norveç Fiyortları Gemi Turları Tur Kodu: HAR103 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara

Holland America Rotterdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu - THY ile 7 Gece - 17 Ağustos

Holland America Rotterdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu - THY ile 7 Gece - 17 Ağustos
İstanbul Çıkışlı 17.08.2024 Norveç Fiyortları Gemi Turları Tur Kodu: HAR105 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara

Holland America Gemi Turları

Holland America Line ticari ismi ile seyahat ve konaklama hizmetleri veren firmanın sunduğu dünyanın en kaliteli tatil deneyimlerini kapsayan Holland America Turları; firmamız tarafından sizlere sunulur. Tatil deneyiminde zirve noktası olarak kabul edilen gemi seyahatleri, ultra lüks koşullarla, misafirlere sunulmaktadır. Farklı sınıflarda gemileri bulunan firma, çeşitli destinasyonlara turlar düzenlemektedir. Firmamız bu turların yaygın biçimde tercihe edilenlerini paket biçiminde sizlere sunmaktadır. Hollanda limanlarından veya Amerika’da hareket edecek gemilere ulaşımınız için nitelikli hava yolu şirketlerinden uçuşlarla birlikte kombine edilen hizmetlerimize dilerseniz tur rehberliği hizmetini de dahil edebilemekteyiz. Hangi turun sizin için daha uygun olduğundan emin değilseniz, destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Fiyatlar, ödeme koşulları ve diğer tur detayları hakkında sizi en detaylı biçimde bilgilendiriyor olacağız.

Lüks Deniz Seyahatleri için Holland America Turları

Holland America, pek çok deniz taşımacılığı firmasından farklı olarak standartları ile öne çıkar. Holland America Turları; üst sınıf gemilerde mümkün olan en yüksek kalite standartlarında sunulur. Firmamızın hizmet kalitesi ile firmanın sunduğu hizmetin kalitesi bir araya geldiğinde, gemide bir tatil adeta bir rüyaya dönüşmektedir. 7 ile 14 gün arasında değişen tur seçenekleri içerisinde; Amsterdam, Eidfjord, Hardanger Fiyordu, Skjolden Sogne Fiyordu , Alesund, Bergen rotasını izleyen Norveç Fiyortları turu, Baltıklar turu ve PanamaKarayipler turu seçenekleri yer alır. Bu turlar, birden fazla ülkeyi kapsadığından ve ülkeler fiilen ziyaret edileceğinden vizeli tur seçenekleridir. Turlar hakkında diğer detaylı bilgilere sitemizdeki ilgili tur sayfalarından erişilebilmektedir.

Lüks bir otelde açık denizlere açılın

Holland America Turları; her biri birer otel niteliğindeki gemilerde sunulur. Özellikle Holland America Line gemilerinin modern ve son derece lüks gemileri olması nedeniyle gemi seyahatinde en üst seviye kalite standartlarını sunarlar. Bu deneyim boyunca gemide yer alan sosyal imkanlardan dilediğiniz gibi faydalanabileceksiniz. Tercih edeceğiniz paketin özelliğine ve geminin hizmet konseptine bağlı olarak her şey dahil ya da tam pansiyon hizmet sunumunun söz konusu olduğu gemilerde ayrıca, özel restoranlar ve mağazalar gibi seçenekler de tatilinizi daha keyifli hale getirecek seçeneklerdir. Tatil planlamanızı yaparken, bizimle iletişime geçerek turlara en uygun fiyatlarla katılabilirsiniz. Uzan müşteri destek ekibimiz sizin için en etkin desteği sunmak üzere hizmetinizdedir.

Daha Fazla Oku