Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda - MNG Turizm

MNG HOLDİNG bünyesinde 1999 yılında kurulmuş olan MNG Turizm, tur operatörü olarak faaliyet gösteren A Grubu seyahat acentesidir. Ayrıca IATA (Uluslararası Havayolları Taşıyıcılar Birliği) üyesidir. 444 2000 no'lu rezervasyon merkezi ve ileri teknolojiyle donatılmış İstanbul Şişli satış ofisi, yetkili satış acentelerimiz ve alt yapı olarak çok esnek bir tasarımın kullanıldığı MNG Turizm web sitesi ile kullanıcılarına online rezervasyon olanağı sunmaktadır.

MNG Turizm; yurtiçi tatil programları, yurtdışı paket turlar, Kıbrıs gezileri, kültür turları, cruise (gemi) turları , yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, şehir otelleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, incentive toplantı grupları, bayi teşvik gezileri ile hizmet vermektedir.

MNG Turizm Bilet Sistemi; Türk Hava Yolları, Pegasus Havayolları, Sun Express, Anadolu jet ve yabancı tüm havayollarının kullandığı bilgisayar sistemleri (Galileo ve Troya)  ile kusursuz organize edilmiş bilet departmanımız, sorunsuz yolculuklar için size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. 

Müşteri profilini yakından tanıyan satış kadromuz; tercihleriniz, tatil alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en kısa sürede hizmet alabilmeniz, tüm havayolu şirketleri ile dünyanın her noktasına en kısa sürede ve ekonomik şekilde seyahat edebilmeniz için en ideal seçim olacaktır. MAPA Grup bünyesinde yer alan "World of Wonders Otelleri (WOW Hotels)"’in Türkiye’deki yetkili acentesi olan MNG Turizm aynı zamanda Limak Hotels zincirinin de çağrı merkezidir ve 444 1 881 numaralı call center numarası ile hizmet vermektedir. 

Vizyonumuz

MNG Turizm hizmetlerini kendi bünyesinde yetiştirmiş, konularında deneyimli ve güler yüzlü seyahat danışmanları ile gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan çağdaş yapısı ile tüm konuklarını VIP seviyesinde gören kalite anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan MNG Turizm’in kalite politikası, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli iyileştirilmesi olarak belirlemiştir.

Satış kanallarımız

• Çağrı Merkezi 444 2000

• Web sitesi www.mngturizm.com 

• Merkez Satış Ofisi, Şişli – İstanbul

• Türkiye geneli yetkili satış acenteleri

MNG TURİZM GRUBU

MNG TURİZM: Yurtiçi tatil programları, yurtdışı paket turlar, Kıbrıs gezileri, kültür turları, cruise (gemi) turları , yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, şehir otelleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, incentive toplantı grupları, bayi teşvik gezileri ile hizmet vermektedir.

MNG BLOG: Seyahat ve tüm tatil destinasyonları için özgün içeriklerle misafirlerini bilgilendirmektedir.

MNG BİLET: Dünyanın her noktasına ve yurt içinde tüm hava yollarında anında uçak bileti rezervasyonu,

MNG MICE: Açılışlar, ürün lansmanları, bayi toplantıları, motivasyon gezileri, kurumsal organizasyonlar, davet organizasyonları v.b. tüm etkinliklerde, kurum kimliğini yansıtan özgün çözümleriyle müşterilerinin rekabette fark yaratmasına yardımcı oluyor.

MNG CCS (otel çağrı merkezi) : Otel işletmelerinin tüketici ile ilişkilerini ve satışlarını geliştirmeye yönelik hizmetler sunan tam donanımlı çağrı merkezidir.

Şirket Ünvanı : MNG Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi

Vergi Dairesi ve Numarası: Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi, 622 046 7148

Ticaret Sicil No : İstanbul - 572799

Adres : Gülbahar Mahallesi 5. Yıl Sokak No:6 İç Kapı No: 7 Profilo Plaza E Blok, Şişli / İSTANBUL

MNG Turizm kimin?

MAPA GRUP bünyesinde 1999 yılında kurulmuş olan MNG Turizm, tur operatörü olarak faaliyet gösteren A Grubu seyahat acentesi olup, ayrıca IATA (Uluslararası Havayolları Taşıyıcılar Birliği) ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesidir.

MNG Turizm kurulduğu günden bu güne ‘güvenli tatilin adresi’ ilkesi ile 5 milyonu aşan misafire hizmet vermiştir.

MAPA GRUP bir şirketler topluluğudur. Mapa Grup, alanında lider konumda olan Türkiye merkezli çok uluslu bir şirket olma özelliğine sahiptir. Beş sektörde kırk yıllık bir başarıya sahip olan Mapa Grup, EMEA genelinde inşaat, konaklama, yenilenebilir enerji, havaalanları ve hava taşımacılığı alanlarında altyapı ve ticari faaliyetler oluşturmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ekim 2018’de Faz 1 kapsamında 90 milyon yolcu, 1,4 milyon m2'lik terminal binası ve 3 pisti ile tek sözleşme altında gerçekleştirilen ve Türkiye'nin en büyük altyapı projesi olma özelliğine sahip İstanbul Havalimanı (İstanbul üçüncü havalimanı) projesini ve beraberinde Türk Hava Yolları için yapılan tüm yapısal çelik, elektrik, mekanik, ince imalat, sabit mobilya, hareketli mobilya ve dijital paket imalatı işleriyle İstanbul Havalimanı THY Lounge Alanları Projesini gerçekleştirmiştir.

Mapa Grup ve iştirakleri yaklaşık 50 yıldır arazileri dönüştürüp şekillendirmekte olup, kamu ve özel sektörde yaklaşık yarım asırlık bir inşaat deneyimine sahip, titiz mühendislik yaklaşımını profesyonel planlama ve ileriye dönük değer katma odağıyla birleştirip üç kıtada projeler teslim etmiştir.

MAPA GRUP, İnşaat, havaalanları, konaklama, yenilenebilir enerji, hava taşımacılığı alanlarında faaliyet göstermekte olup, başlıca iştirakleri şöyledir;

MNG TURİZM, A grubu seyahat acentesi ve tur operatörüdür.

MNG AIRLINES, lider bir hava taşımacılığı şirketidir.

MAPA İNŞAAT, altyapı projeleri için sözleşmeler hususunda uzmandır.

GÜNAL İNŞAAT, konut, iş ve ticaret merkezleri ve hizmet binaları inşaatında uzmandır.

MNG TARGEM, mimarlık, iç tasarım ve mühendislik danışmanlık hizmetleri sunar.

MNG ZEMTAŞ, toprak ve temel mühendisliğinde jeoteknik proje tasarımı, etüt ve danışmanlık hizmetleri sunar.

MNG ESMAŞ, elektrik ve elektronik alanında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri sunar.

MNG TESİSAT, klima, ısıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, yangın söndürme ve kontrol, bina otomasyonu, mutfak ve çamaşırhane kurulumu, tıbbi gaz sistemleri, su arıtma ve kimyasal proses sistemleri için proje tasarımı ve uygulaması sunar.

Neden MNG Turizm’i tercih etmeliyim?

Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan MNG Turizm’in kalite politikası, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli bir şekilde iyileştirilmesi olarak belirlemiş olup, tüm bu hizmetleri kendi bünyesinde yetiştirmiş, konularında deneyimli ve güler yüzlü seyahat danışmanları ile gerçekleştirmektedir.

MNG Holding bünyesinde yer alan MNG Turizm, 1999 yılından bu yana kalite politikası gereği, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılamıştır. Öyle ki tüm dünyayı etkise altına alan COVID-19 virüs salgını sürecinde dünya sağlık örgütünün Pandemi ilan etmesiyle birlikte, tüketiciler mücbir sebeple rezervasyonlarını iptal etmişlerdir. Bu süreçte MNG Turizm otel, hava yolu ve hizmet sağlayıcı tüm operatörlere ödemelerini önceden gerçekleştirmiş ve tedarikçilerinden bu ödemeleri halen geri alamamış olmasına rağmen, güçlü finans yapısı sayesinde, tüm iptal olan rezervasyonların ödemelerini iade ederek, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir anlayışla hareket etmiştir.

MNG Turizm güvenilir mi?

Güvenli tatilin adresi ilkesi ile 25 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren MNG Turizm, profesyonel ekibi ve güçlü finans yapısı ile tatil alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda hızlı ve hedef odaklı çalışmalarla aktif, güvenilir ve yaratıcı çözüm ortağınızdır.

KVKK (Kişisel Verilen Korunması Kanunu) kapsamında müşteri bilgilerinin gizliliği korunmakta ve üçüncü kişilerin erişimine engel olabilen tam donanımlı rezervasyon sistemi kullanılmaktadır. Rezervasyon ödeme esnasında güvenliği en üst seviyede tutmak amacı ile 3D Secure uygulaması kullanılmaktadır. Yapılan rezervasyonlar sistem üzerinden anında otellere ve hizmet sağlayıcılara iletildiği için, misafirlerin rezervasyonları garanti altına alınmış olur ve yer bulamama gibi süreçler yaşanmaz. İptal garanti kapsamında alınmış rezervasyonlarda tesise girişten 72 saat öncesine kadar olan iptal taleplerinde, koşulsuz iptal ve paket tur sözleşmesine göre 14 iş günü süresinde iade yapılmaktadır.

MNG Turizm tüm otel rezervasyonlarında ve yurt dışı paket turlarında satılacak yerlerin garantisini önceden temin edip, satın almalarını yaparak web sitesinden online başta olmak üzere, çağrı merkezi ve Türkiye geneline yayılmış olan acente ağı ile ürünlerini satışa sunmaktadır.

MNG Turizm’de hangi ürünleri bulabilirim?

MNG Turizm Yurt İçi Otel: Akdeniz ve Ege sahil şeridinde oda kahvaltıdan, Ultra Herşey Dahile kadar seçkin resort oteller ve tatil köyleri rezervasyonu,

MNG Turizm Yurt Dışı Otel: Dünyanın her bölgesinde, her kategoride anında otel rezervasyonu,

MNG Turizm Kıbrıs Otelleri: Uçak ulaşım ve transfer hizmetleri ile Girne, Magosa, Bafra ve Lefkoşa’da otel rezervasyonları,

MNG Turizm Kültür Turları: Tren, Otobüs veya Uçak ile yeni bir şehri ziyaret ederek, yerel halkın yaşayış şekli, sokakların mimarisi, doğal güzellikleri ve kültürü ve tarihi yakından tanımak için Kültür turları rezervasyonları,

MNG Turizm Yurt Dışı Turları: MNG Turizm Elit Turlar olmak üzere Tüm Avrupa, Amerika, Afrika ve Uzakdoğu Turları rezervasyonları,

MNG Turizm Gemi Turları: Yüzen otel mantığında her gün farklı bir limana uğrayan, her kategoride cruise gemileri ile Dünyayı gezme imkanı.