Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Küba Turları

18.07.2024 - 18.07.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Küba Turu Devrim Rotası Turu THY ile 7 Gece

Küba Turu Devrim Rotası Turu THY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 27.07.2024 Küba Turları Tur Kodu: 23-01571 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 9 Gün
Diğer Tarihler Diğer 4 Tur Tarihi
26.08.202428.09.202426.10.202428.10.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elegant Küba Turu - THY ile 7 Gece - Ekstra Turlar Dahil

Elegant Küba Turu - THY ile 7 Gece - Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 21.09.2024 Küba Turları Tur Kodu: KAF104 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 4 Tur Tarihi
19.10.202426.10.202416.11.202423.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Küba Turları

Yapılan kapsamlı bir araştırma neticesinde dünyanın en çok merak edilen ülkesi olduğu ortaya çıkan Küba, halen daha ziyaretçilerini büyük bir sabırsızlıkla beklemektedir. Hem doğası hem siyası yapısı hem de kültürü ile her yönden ilgi çekici olan bu ülkeyi deneyimli rehberlerimiz eşliğinde keşfetmek ve hem konaklama hem de ulaşımda rahat ederek en güvenli haliyle bu geziyi tamamlamak adına Küba turları için bizleri tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Güzergahta Nereler Yer Alıyor

Küba'nın her şehri bambaşka güzelliklere sahiptir. İşte bu ülkenin olmazsa olmaz duraklarından olan Havana, Küba turları organizasyonumuzun da ilk durağı olacak ve bu turlarımızda en çok zaman bu kentte geçirilecektir. Esasında Küba kültürünü tanımak ve bu ülkeyi keşfetmek adına başkent Havana benzersiz bir başlangıç teşkil edecektir. Bunun yanı sıra Unesco dünya mirası listesinde yer alan bir diğer otantik kent Trinidad da bu turların bir sonraki durağı olarak misafirlerimize sunulacaktır. Öte yandan yeşil doğası ve benzersiz görünümü ile dillere destan güzelliğe sahip Vinales de bu gezinin bir diğer durağı olarak dikkat çekecektir.

Değişim Gerçekleşmeden Keşfedin

Küba, her ne kadar halen daha otantik dokusunu korumaya devam eden nadir ülkelerden bir tanesi olsa dahi son zamanlarda iyiden iyiye değişimin başladığını ifade etmek yanlış olmayacaktır. Şüphe yok ki bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi de ülkenin popüler hale gelmesinden dolayı turizm potansiyelinin bariz şekilde artmış olmasıdır. İşte bu güzel ve sıra dışı ülkeyi değişimin son demlerinde ziyaret etmek sitemizde sizlere sunulan Küba turları son derece işlevsel olacak, belki seneler sonra bakıldığında gururla ve özlemle hatırlanacak anılar biriktirilmesini sağlayacaktır.

Gezinizi Genişletin

Küba turlarımızı satın almak istediğiniz zaman sadece Küba ile sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Bunun yanı sıra bu gezinizin içerisinde Meksika turuna da yer verebilirsiniz. Bu kategori içerisinde de firmamız tarafından Küba ve Meksika Turları sunulmuştur. Beklentilerinize ve bütçenize uyduğu sürece turun sadece Küba'yı mı yoksa her iki ülkeyi birden mi kapsayacağına sadece sizler karar verebilecek, gezinizi şahsi beklentilerinize göre şekillendirme olanağı elde edeceksiniz.

Küba turları fiyatları ve Küba turu erken rezervasyon fırsatlarından haberdar olmak için bülten'imize kayıt olabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Küba turu nasıl yapılır?

Küba turu nasıl yapılır sorusuna öncelikle bunun için uygun bir tur şirketi bulmalısınız diye yanıt verebiliriz. Anlaştığınız tür şirketi sizi havalimanından alır ve turunuz başlar. Karayip Rüzgarlarını içinize çekeceğiniz yolculuğa çıkmış olursunuz. Küba turları oldukça eğlenceli ve geniş kapsamlıdır. Turunuzun size sağlayacağı özel avantajlarla sahilde denizin ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. 

Küba turu neleri kapsar?

Küba turu neleri kapsar sorusuna kahvaltı, konaklama, havalimanına gidiş ve dönüş olarak yanıt verebiliriz. Bunların dışında sağlık sorunlarınızı ve özel harcamalarınızı kapsamaz. Ayrıca alışveriş merkezlerini de turunuz kapsamaz. Turunuz müzeler, tarihi sokak ve yerler ve görülmesi gereken yerleri kapsamak üzere planlanmıştır. Bunun dışında gezeceğiniz yerlerin ve yapacağınızın alışverişlerin ücreti ( yeme-içme dahil) size aittir. 

Küba turuna çıkmadan önce hangi hazırlıklar yapılmalıdır?

Küba turuna çıkmadan önce hangi hazırlıklar yapılmalıdır en çok merak edilen konudur. Öncelikle Küba Türk vatandaşları için vize uyguluyor. Pasaportlarınız ve gidiş tarihiniz ile birlikte anlaşmalı bir turizm acentasına gidip yaklaşık 40 Euro karşılığında alabiliyorsunuz. Orta düzeyde İngilizceniz varsa ve turla gidiyorsanız sorun yaşamazsınız. Geri kalanını zaten turunuz sizin için hallediyor. 

Küba turu ne kadara mal olur?

Küba turu ne kadara mal olur diye sorarsanız seçtiğiniz tur şirketine göre size birçok farklı fiyat çıkacaktır. Bazı tur şirketleri erken rezervasyon ile satış yaparken bazıları erken rezervasyonu göz önünde bulundurmazlar. Yine ortalama bir Küba turunun fiyatı kişi başı 1399 Eurodan başlıyor dememiz mümkündür. Bazı şirketler iki kişi üzerinden özel indirim uygulamaktadır. 

Küba turuna ne zaman gidilir?

Küba turuna ne zaman gidilir sorusuna şöyle yanıt verebiliriz: Küba’ yı ziyaret etmek için en uygun zaman Ocak ve mayıs ayları arasındaki zaman dilimidir. Çünkü Havanın çok sıcak olmadığı ve ayrıca fırtınaların da olmadığı zaman dilimini seçmek gerekir. Ülkemizde düzenlenen turlar bunu zaten göz önünde bulundurduğu için size en uygun seçenekle Küba turuna çıkabilirsiniz. 

Daha Fazla Oku