Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Filtrele

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Kalkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Dönem

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Baltık Başkentleri Gemi Turları

20.01.2022 - 20.01.2023 tarihleri arasındaki 3 tur listelenmiştir.
3 tur bulundu
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula
Sırala
Filtrele
MSC Orchestra ile Uzun Norveç Fiyortları Turu - THY ile 11 Gece

MSC Orchestra ile Uzun Norveç Fiyortları Turu - THY ile 11 Gece

İstanbul Çıkışlı 27.04.2022 Hamburg - Norveç Fiyortları - Alesun - Molde - Bergen - Flaam
Diğer Tarihler
Uçaklı
11 Gece 12 Gün
Costa Favolosa ile Baltık Başkentleri Turu - THY ile 7 Gece

Costa Favolosa ile Baltık Başkentleri Turu - THY ile 7 Gece

İstanbul Çıkışlı 04.06.2022 Stockholm - Helsinki - St. Petersburg - Talinn - Stockholm
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Kurban Bayramı Costa Favolosa ile Baltık Başkentleri Turu - THY ile 7 Gece

Kurban Bayramı Costa Favolosa ile Baltık Başkentleri Turu - THY ile 7 Gece

İstanbul Çıkışlı 09.07.2022 Stockholm - Helsinki - St. Petersburg - Talinn - Stockholm
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece 8 Gün

Baltık Başkentleri Gemi Turları

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Turlarımızı İnceleyin

Baltık Başkentleri Gemi Turları

Kuzey Avrupa’yı denizden görmek, seyahat ederken dünyanın en konforlu gemilerinde tatil yapmak ister misiniz? Baltık Başkentleri Turları, Kopenhag, Stockholm, Tallin, ST. Petersburg ve Helsinki gibi, dünyanın en çok ziyaret edilen kentlerine denizden ulaşmak için benzersiz bir seçimdir. En kaliteli deniz hatları işletmecileri tarafından sunulan bu hizmetlere MNG Turizmin en iyi fiyat avantajları ile erişebilirsiniz. Firmamız, MCS, Royal Caribbean, Princess Cruises gibi hat işletmecilerinin en beğenilen gemileri ile bu kentleri ve daha fazlasını görebileceğiniz turları size sunuyor. Tatil alternatifleri içerisinde en çok tercih edileni olan Gemi Turlarına avantajlı fiyatlarla katılmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak, destek personelimiz size en iyi tatil alternatiflerinden oluşan çeşitli alternatifleri sunacak ve tatilinizi planlamanıza yardımcı olacaktır.

Baltık Başkentleri Turları Gemi Turu Detayları

Baltık Başkentleri Turları gemi turu paketleri yurt dışı kalkışlı turları kapsar. Bu turlara katılabilmek için turun katılacağı şehirleri kapsayacak şekilde vize alınması gerekir. Hangi tu için hangi yasal yükümlülüklüleriniz olduğu konusunda detaylı bilgiye sitemizden online rezervasyon yapmadan önce canlı destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizi arayarak da bu turların katılım koşulları ve detaylarını öğrenebilmeniz mümkündür. Firmamız sizin için en kolay katılım sağlayabileceğiniz turları sunuyor ki, bu anlamda ihtiyacınız olan teknik bilgiyi de size sağlıyoruz.

Tur kalkış noktalarına erişim için gerekli olan uçuşların planlaması da yine pakete dahil olarak firmamız tarafından gerçekleşiyor. Tam zamanında kalkış limanında olabilmeniz için gerekli uçak biletlerinin alınması noktasında paketi satın aldıktan sonra endişe etmenize gerek yok. Biz sizin için Türkiye’den ayrılık ve geri geliş anına kadar her aşamayı planlıyoruz.

Gemi Turu ile 5 Yıldızlı Deniz Seyahati

Baltık Başkentleri Turları; dünyanın en büyük ve donanımlı gemilerinde gerçekleşir. Bu turların tamamında gelişmiş teknolojileri ve üst düzey konfor standartları ile dünyaca meşhur gemiler kullanılır. 5 yıldızlı bir otelin sahip olduğu hemen her imkana sahip gemilerde, yeni nesil kamara anlayışı ile geliştirilmiş odalarda konaklar, geminin sosyal imkanlarından faydalanır hatta alışveriş için mağazaları bile ziyaret edebilirsiniz. Baltık Başkentleri Gemi Turları paketlerine hemen sahip olmak ve en yakın zamanda seyahate başlamak için bize ulaşın. Benzersiz tatil, benzersiz avantajlarla burada sizi bekliyor.

Daha Fazla Oku