Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Baltık Başkentleri Gemi Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Gemi Firmaları
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

MSC Poesia ile Baltık İncileri Gemi Turu - Pegasus HY ile 7 Gece

MSC Poesia ile Baltık İncileri Gemi Turu - Pegasus HY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 27.07.2024 Baltık Başkentleri Gemi Turları Tur Kodu: MSCB101 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara

MSC Poesia ile Baltık İncileri Gemi Turu - Pegasus HY ile 11 Gece

MSC Poesia ile Baltık İncileri Gemi Turu - Pegasus HY ile 11 Gece
İstanbul Çıkışlı 10.09.2024 Baltık Başkentleri Gemi Turları Tur Kodu: MSCB103 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
11 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara

Baltık Başkentleri Gemi Turları

Kuzey Avrupa’yı denizden görmek, seyahat ederken dünyanın en konforlu gemilerinde tatil yapmak ister misiniz? Baltık Başkentleri Turları, Kopenhag, Stockholm, Tallin, ST. Petersburg ve Helsinki gibi, dünyanın en çok ziyaret edilen kentlerine denizden ulaşmak için benzersiz bir seçimdir. En kaliteli deniz hatları işletmecileri tarafından sunulan bu hizmetlere MNG Turizmin en iyi fiyat avantajları ile erişebilirsiniz. Firmamız, MCS, Royal Caribbean, Princess Cruises gibi hat işletmecilerinin en beğenilen gemileri ile bu kentleri ve daha fazlasını görebileceğiniz turları size sunuyor. Tatil alternatifleri içerisinde en çok tercih edileni olan Gemi Turlarına avantajlı fiyatlarla katılmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak, destek personelimiz size en iyi tatil alternatiflerinden oluşan çeşitli alternatifleri sunacak ve tatilinizi planlamanıza yardımcı olacaktır.

Baltık Başkentleri Turları Gemi Turu Detayları

Baltık Başkentleri Turları gemi turu paketleri yurt dışı kalkışlı turları kapsar. Bu turlara katılabilmek için turun katılacağı şehirleri kapsayacak şekilde vize alınması gerekir. Hangi tu için hangi yasal yükümlülüklüleriniz olduğu konusunda detaylı bilgiye sitemizden online rezervasyon yapmadan önce canlı destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizi arayarak da bu turların katılım koşulları ve detaylarını öğrenebilmeniz mümkündür. Firmamız sizin için en kolay katılım sağlayabileceğiniz turları sunuyor ki, bu anlamda ihtiyacınız olan teknik bilgiyi de size sağlıyoruz.

Tur kalkış noktalarına erişim için gerekli olan uçuşların planlaması da yine pakete dahil olarak firmamız tarafından gerçekleşiyor. Tam zamanında kalkış limanında olabilmeniz için gerekli uçak biletlerinin alınması noktasında paketi satın aldıktan sonra endişe etmenize gerek yok. Biz sizin için Türkiye’den ayrılık ve geri geliş anına kadar her aşamayı planlıyoruz.

Gemi Turu ile 5 Yıldızlı Deniz Seyahati

Baltık Başkentleri Turları; dünyanın en büyük ve donanımlı gemilerinde gerçekleşir. Bu turların tamamında gelişmiş teknolojileri ve üst düzey konfor standartları ile dünyaca meşhur gemiler kullanılır. 5 yıldızlı bir otelin sahip olduğu hemen her imkana sahip gemilerde, yeni nesil kamara anlayışı ile geliştirilmiş odalarda konaklar, geminin sosyal imkanlarından faydalanır hatta alışveriş için mağazaları bile ziyaret edebilirsiniz. Baltık Başkentleri Gemi Turları paketlerine hemen sahip olmak ve en yakın zamanda seyahate başlamak için bize ulaşın. Benzersiz tatil, benzersiz avantajlarla burada sizi bekliyor.

Daha Fazla Oku