Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Liverpool Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Promosyon Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece - Londra Başlangıçlı

Promosyon Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece - Londra Başlangıçlı
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Britanya Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 9 Tur Tarihi
16.06.202406.07.202401.08.202409.08.202426.08.202412.10.202426.10.202409.11.202407.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Liverpool turları 

İnsanlar sürekli çalışma hayatlarıyla meşgul olduklarından dolayı izin zamanlarında kendilerini mutlu edebilecek aktivitelere yönelmek istemektedirler. Bu yüzden turlar yılın herhangi bir döneminde katılabileceğiniz kültürel ve sosyal aktivitelerden biri olarak karşımıza çıkar. İnsanlar uzun süre çalıştıktan sonra kısa da olsa dinlenmeye ihtiyaç duymaktadırlar. Bu aşamada MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür. Keyifli vakit geçirmek isteyenler ve yeni yerler görmek isteyenler için önemli bir imkân sağlamaktadır.

Liverpool turları ile nereye gidilir?

Liverpool pek çok kimsenin görmek istediği yerler arasında yer almaktadır. Bu turumuzda görmeden gelinmeyecek bazı yerler bulunur. İngiltere’nin en çok şampiyon olan futbol takımı Liverpool ‘un Futbol Stadyumu Anfield, Tiyatro Binası, Liverpool Katedrali, St. George Halls, Albert Dock ve Mersey Nehri, Walker Sanat galerisi, Dünya müzesi görülecek yerler arasında yerini almaktadır.
1.Her futbol takımının maçlarını oynadığı bir stadyumu bulunur. İngiltere liginde yer alan Liverpool takımının maçlarını oynadığı stadyum Liverpool şehrinde yer alıyor. Liverpool futbol stadyumu ülkenin en çok ziyaret edilen mekanlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
2.Royal Albert Dock , İngiltere'de bulunan bir rıhtım binaları ve depoları kompleksidir. Tasarlanan yapı, 1846'da açıldı ve İngiltere’de yapısal ahşap olmadan dökme demir, tuğla ve taştan inşa edilen ilk yapıydı. Sonuç olarak, dünyadaki ilk yanıcı olmayan depo sistemi oldu.
3.Liverpool Katedrali, Liverpool'un Anglikan Piskoposluğu St James's Mount üzerine inşa edilmiştir. Liverpool Katedrali, İngiltere'deki en büyük katedral ve dini yapıdır ve dünyanın sekizinci en büyük kilisesidir.
4.Walker Sanat Galerisi içinde bir sanat galerisi Liverpool İngiltere'nin dışında en büyük sanat koleksiyonlarından birine ev sahipliği yapan Londra. Bu parçası Ulusal Müzeler Liverpool grubudur.

Liverpool turları fiyatları

Liverpool turları sizler için uygun olabilecek fiyatlar seviyesinde sunulur. Firmamızın uyguladığı uygun fiyatlar, firmamızın kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı turlar arayışı içerisinde iseniz bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve ekonomik tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyatlı Liverpool turları

Uygun fiyatlı Liverpool turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamızın sahip olduğu, sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını en uygun fiyatlarla size sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar. Bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmakta kararlıyız.

Ödeme seçenekleri

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa farklı kanallar aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku