Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

İskoçya Turları

18.07.2024 - 18.07.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula

Elit Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 27.07.2024 Britanya Turları Tur Kodu: AVM384 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 7 Tur Tarihi
04.08.202410.08.202418.08.202419.08.202425.08.202409.09.202414.09.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Promosyon Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece - Londra Başlangıçlı

Promosyon Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece - Londra Başlangıçlı
İstanbul Çıkışlı 01.08.2024 Britanya Turları Tur Kodu: AVA113 Tur Güzergahı
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 6 Tur Tarihi
09.08.202426.08.202412.10.202426.10.202409.11.202407.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

İskoçya Turları

Kültürü ile ön plana çıkan İskoçya’da güzel bir tatil ve keyifli zamanlar geçirmek için sizlere sunmuş olduğumuz yurtdışı turlar seçenekleri arasından dilediğiniz paketten faydalanabilirsiniz. Avrupa turu seçeneklerimiz arasından yoğun bir şekilde satın alınan Britanya Turları; birçok farklı seçenekle beraber sizlere sunulmaktadır. En iyi tatil fırsatlarını yakalamak için zengin içerikli turlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

Britanya turları, Avrupa turları gibi tur paketleri içerisinden İskoçya turları tercihinizi yapabilir, son yılların yükselen turizm değerlerinden birisi olan ülkeyi ziyaret edebilirsiniz. Yurtdışı tular içerisinde bu tur planı, yaygın şekilde tercih edilmektedir.

İskoçya Turu ile Gezilecek Yerler

  • Skye Adası
  • The Jacobite Steam Train
  • Highland Games
  • Lomond Gölü
  • Callanish Taşları
  • Edinburg Mimarisi
  • Glasgow
  • Arthur’s Seat

Mutlaka İskoçya’da görülmesi gereken merkezlerdendir.

Doğası ve tarihi ile eşsiz güzelliğe sahip olan bu ülkede, gezilecek yerler bu kadarı ile sınırlı kalmamaktadır. İskoçya, var olan kültürü ve tarihi mirasları ile bir arada yaşayan bir Britanya Ülkesidir. Doğasına ne kadar özen gösterilmiş ise tarihi yapıları da büyük özenle günümüze dek gelmiştir.

Kültür-Sanat ve Tarihi Mekanlar

Monarşi ile yönetilen İskoçya’nın başkenti Edinburg’tur. Aynı zamanda kültürel faaliyetler, festivaller için de Edinburg seçilmektedir. Bu nedenle turizm açısından Edinburg, yoğun bir ziyaretçi akınına uğramaktadır. Ziyaretçilerine sunduğu fırsatlar nedeniyle yıl içinde binlerce kişi dünyanın farklı noktalarından Edinburg’a gelmektedir.

İskoçya turu veya İskoçya tatili yapmak istiyorsanız, size sunmuş olduğumuz yurtdışı tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile bir masal diyarını andıran bu ülkede eşsiz zamanlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca sizlere birden fazla lokasyona ulaştıracak olan tur paketlerimiz de bulunmaktadır. Dilediğiniz ve size en uygun tur paketlerinden hemen faydalanabilirsiniz.

Etkinlikler ve Alışveriş

İskoçya’da yoğun olarak gece hayatı anlayışı, Edinburg’da hakimdir. Şehir içerisinde genç nüfusun fazla olması ve üniversite bulunması nedeniyle gece hayatı gelişmektedir. Hafta içi veya hafta sonu ne zaman isterseniz, açık eğlence mekanlarını bulabilirsiniz. Hemen hemen pek çok yerde; bar, kulüp, disko, pub ve kafelere rastlayabilirsiniz. Küçük işletmeler en fazla gece 01:00 gibi hizmetini sonlandırmakta ancak büyük işletmeler en az 03:00’e kadar misafirlerine hizmet vermektedir.

Diğer pek çok hususta olduğu gibi alışveriş imkanları bakımından da İskoçya’da Edinburg ön plana çıkmaktadır. Şehir içerisinde yöresel ürünleri ve hediyelik eşyaları satan ufak mağazalar bulabilirsiniz. Ancak özellikle Royal Mile adındaki caddesinde dünyaca ünlü markaların mağazalarını bulabilirsiniz.

Yeme – İçme

Haggis ve cullen shick bu bölgenin en ünlü yemekleri olarak bilinmektedir. Cullen shick; patates, krema ve mezgit ile yapılan bir balık çorbasıdır. Ülkenin halkı tarafından da yoğun olarak bu lezzet sevilmektedir. İskoçya içerisinde yer alan salaş mekanlarda ya da lük restoranlarda balık çorbanızı içebilirsiniz. Genel olarak İskoçya mutfağına bakıldığında ise; balık ve et ağırlıklı olduğu görülmektedir. Şehirleri içerisinde rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz noktalarda, yemek hizmeti veren restoranlara ulaşabilirsiniz. Özellikle buraya geldiğinizde İskoçya tatlarını mutlaka denemelisiniz.

Et ürünleri yemeyen kişiler için özellikle Edinburg’ta yer alan ünlü restoranlar bulunmaktadır. Hatta öyle ki bu restoranlara, ülke dışından ve şehir dışından pek çok insan gelmektedir.

İskoçya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

İskoçya Tur Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; yılın her dönemi misafirlerine en uygun tatil fiyatları ile beraber en yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir. Kaliteli tesislerde verdiğimiz hizmetlerin her biri, detaylı bir planlama sonrasında siz misafirlerimize arz edilmektedir. İskoçya turu fiyatları araştırması yaparken, firmamızın sizler için hazırlamış olduğu uygun fiyatlı Avrupa turları sayfalarını incelemelisiniz.

Gerçekleştireceğiniz turlar için ister taksitli ödeme planı isterseniz kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İskoçya turları için erken tatil rezervasyonu yaptırarak, sizlere sunmuş olduğumuz indirimli tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Oku