Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Britanya Turları

17.07.2024 - 17.07.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Elit Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 27.07.2024 Britanya Turları Tur Kodu: AVM384 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 7 Tur Tarihi
04.08.202410.08.202418.08.202419.08.202425.08.202409.09.202414.09.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Promosyon Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece - Londra Başlangıçlı

Promosyon Baştanbaşa Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece - Londra Başlangıçlı
İstanbul Çıkışlı 01.08.2024 Britanya Turları Tur Kodu: AVA113 Tur Güzergahı
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 6 Tur Tarihi
09.08.202426.08.202412.10.202426.10.202409.11.202407.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Britanya Turları

Britanya’da güzel bir tatil yapmak ve keyifli anlar geçirmek için yurtdışı turlar içerisinde yer alan seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Avrupa turu seçeneklerimiz arasından yoğun ilgi gören ve satın alınan turlar ve Britanya turları; birden fazla seçenekle sizlere sunulmaktadır. Nitelikli ve zengin içerikli turlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz. 

Britanya; birleşik krallık olarak bilinen, Galler, İskoçya, Kuzey İrlanda ve İngiltere’den oluşan topluluktur. Esasen ülkeler topluluğu olarak krallığa bağlı çok sayıda ülke varsa da, Britanya adanın olduğu bölgeyi ifade eder.

Britanya turları kapsamında, adanın geneli ziyaret edilir ve görülmesi gereken primer lokasyonlar ziyaret edilir.

Britanya Turları ile Gezilecek Yerler

  • Big Ben & Westminster Sarayı
  • London Eye
  • British Museum
  • Buckingham Sarayı
  • Tower of London
  • İnsanlık Tarihi Müzesi
  • Kanal Caddesi
  • Ulusal Futbol Müzesi
  • Manchester Sanat Galerisi

Britanya’da öncelikli olarak görülmesi gereken merkezlerdendir.

Britanya adası üzerinde İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkeleri bulunmaktadır. Britanya adası etrafındaki adaların birleşimi ise Büyük Britanya olarak adlandırılmaktadır. 

Bu bölgede bulunan ülkelerin ortak özelliği; tarihi yapılarını ve doğalarını korumalarıdır. Özellikle tarihlerinden büyük bir parça olan tarihi yapılarının büyük bir kısmını günümüze kadar getirmişlerdir. 

Dev şehirler ve benzersiz bir doğa adada sizi bekliyor

Britanya adasında yer alan ülkelerin her birinde doğaya hak ettiği özen gösterilmektedir. Genellikle el değmemiş bir doğaya sahiptir. Farklı hayvan ve bitki türleri yetişmektedir. Britanya adasında yer alan ülkelerin birbirinden etkilenen kültürleri, tarihleri ve sosyal hayatları vardır. 

Britanya turları veya Britanya tatili yapmak istiyorsanız, size sunmuş olduğumuz farklı tur paketleri içerisinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz ile beraber tarihin size eşlik etmesiyle, benzersiz bir tatil yaşayabilirsiniz. Ayrıca birden fazla lokasyona ulaştıran tur seçeneklerimiz ile zengin bir tatil yapabilirsiniz. 

Yeme - İçme

İngiltere mutfağı, dünya mutfakları arasından sıyrılmaktadır. Farklı teknikler ile pişirilen lezzetli yemeklerin sunulduğu farklı restoranlar bulunmaktadır. Ancak şehir sokaklarında dünya mutfağını temsil eden restoranlar da bulunmaktadır. 

Alışveriş, Etkinlikler ve Sosyal Yaşam

İngiltere tam anlamıyla kozmopolit bir toplumdur. Halk kurallara ve geleneklerine bağlı olarak hareket etmektedir. Bu durum İngiltere’nin yaşantısını, kültürünü ve sosyal hayatını büyük ölçüde etkilemektedir. 

Kurallarıyla yaşayan ve ön plana çıkan İngiltere’de 500’den fazla festival düzenlenmektedir. Üstelik düzenlenen festivallerin birçoğuna dünyanın her yerinden ziyaretçiler akın etmektedir. Festivaller çoğunlukla müzik ağırlıklı olmaktadır. Dünya starlarını bu festivallerde görmeniz mümkündür. 

İngiltere sokaklarına kendilerine özgü bir moda hakimdir. Şıklığı seven İngiltere halkı, alışverişe de büyük ilgi duymaktadır. Bu nedenle ülke içinde pek çok noktada alışveriş mağazaları bulunmaktadır. Büyük ve ünlü moda markaları ile tasarımcıların mağazaları, İngiltere sokaklarında alışverişe açıktır. 

İngiltere tatilinizde gece bir kulübe gitmek ve eğlenmek istiyorsanız; Londra, aradığınız yerdir. Pub, kulüp gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Tüm şehirleri arasında gece hayatı en aktif Londra’da yaşanmaktadır. Gece hayatında da kalite ve kurallar söz konusudur. Dışarıdan gelen insanların da bu kurallara uyması ya da saygı duyması beklenmektedir. Bu durum sosyal hayatlarında var olan kurallar için de geçerlidir. 

Britanya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Britanya Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; yılın her günü en iyi tatil fiyatlarını siz kıymetli misafirlerine sunar. Kaliteli tesislerde sunulan hizmetin tamamı en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde planlanır ve sizlere arz edilir. Britanya turu fiyat ve içerikleri için araştırmanızı yaparken, sizlere sunmuş olduğumuz fiyatları ve taksitli ödeme seçeneklerini incelemeden karar vermeyin. 

Kesenizi zorlamadan, gönül rahatlığı ile harika bir tatil yapmanız için ucuz paket turlar size istediğiniz dönem için firmamız tarafından ayrıntılı bir şekilde sunulur. Taksitli tatil yapabilmeniz için size göre en uygun yollar arz edilir. Sitemizden hemen Britanya turları için erken tatil rezervasyonu yaptırabilir, uygun fiyatlı yurtdışı tur seçeneklerinden istediğinizi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Daha Fazla Oku