Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Lapland Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula

Lapland Turları

Lapland Turu yılbaşında farklı bir deneyim yaşamak ve Noel Baba hikayelerine konu olan Rovaniemi’de masal gibi bir yılbaşı geçirmek için aradığınız tur paketidir. Türkiye’den uçakla erişeceğiniz Finlandiya’nın Kuzey Batısında dünyanın en yeşil coğrafyasında, mükemmel bir konaklama deneyimi ile birlikte, kuzey ışıklarını seyredebilir, kış soğuğunun içinizi ısıtan bir deneyime dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Bu tur paketi, 3 gecelik paketler olup, farklı tarihlerde tercih edilebilir. Turun doğası gereği, aralık ayı başı ile şubat ayı sonu arasında sunumu söz konusudur. MGN Turizm; Lapland seyahati yapmak isteyen misafirlerine, yılbaşı eğlencelerine de katılabilecekleri seçeneklerle birlikte, bu tarih dışında bölgeyi ziyaret edebilme imkanı sunar.

İstanbul hareketli turlar, konforunuzu temin etmek için tüm detaylar düşünülerek planlanıyor. Dünyanın her yerinde yoğun bir ziyaretçi akınının söz konusu olduğu Rovaniemi’de 4 yıldızlı otellerde konaklamadan, uçuş planlarına ve hatta evinizden özel araçla alınmanıza kadar tüm detaylar bizim kontrolümüz altında. Şimdi sizin turlara katılmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve rezervasyon yaptırmak. Biz size unutamayacağınız bir deneyimi sunmak üzere hizmetinizdeyiz.

Finladiya’yı Keşfedin

Finlendiya; Kuzey Avrupa’nın en sıcak insanlarının yaşadığı, dünyanın ileri medeniyet seviyesine sahip olduğu belirtilen ülkelerinden bir tanesidir. Kalabalık bir nüfusu olmamasına karşın, ülke dünyanın en gelişmiş endüstri ve teknoloji üreticileri arasında yer alır. Bunun kaynağı olarak ise benzersiz ve yüksek niteliklere sahip eğitim sistemi gösterilmektedir. Soğuk bir ülke olmasına karşın Finler, son derece sıcak ve samimi insanlardır ki, Lapland Turu sırasında karşılaşacağınız samimiyete şaşırabilirsiniz. Türkler ile akraba oldukları bilimsel olarak kanıtlanmış olan Fin halkı, turistler konusunda son derece hassastır ve zaten ülkenin sahip olduğu standartlar dikkate alındığında burada olumsuz bir deneyim yaşamak olağan değildir.

Elbette Finlandiya Turu, göreceli olarak kırsal kesim sayılabilecek, ülkenin kuzeyinde küçük bir yerleşim merkezi olan Rovaniemi turumuzun merkezi olacaktır. Burası, Santa Claus (Noel Baba)’nın evinin olduğu rivayet edilen ve uzun yıllardır masallara konu olan yerdir. Otantik dokusu ve adeta bir masalı andıran görseli ile özellikle çocuklar için bu seyahat oldukça anlamlı bir deneyim olacaktır. Tabii Rovaniemi, her ne kadar küçük şehirler arasında ifade ediliyor olsa da, yoğun bir turist trafiğine sahip olması nedeniyle kentin kendine ait bir havalimanı vardır ve İstanbul’dan havalanan uçağınız doğrudan buraya iniş yapacak ve tur aynı gün başlayacaktır.

Finlandiya; kışın bu aylarında oldukça soğuk olabilir. Bu nedenle Lapland Turu satın alan misafirlerimizin uygun kıyafetleri edinmeleri gereklidir. Kuzey kutup çizgisine bu kadar yakın olup, özel kıyafetler kullanmadan verimli bir seyahat yapamayacağınız unutmayınız.

Uçuş ve Konaklama İmkanları

Lapland Turu kapsamında kaliteli havayolu şirketlerinin uçuş seçenekleri tercih edilir. Türk Hava Yollarının tercih edildiği turlarımız, İstanbul çıkışlı olup, aktarmasız biçimde doğrudan Rovanemi’ye erişimin sağlandığı turlardır. Turun birinci gününde dahi etkinliklerimiz söz konusu olacak ve aynı gün kutup dairesini geçecek ve sertifikalarımızı alacağız.

Tur boyunca bölgenin nitelikli otellerinde konaklamanız sağlanacaktır. Bunun için firmamızın sahip olduğu deneyim en iyi şekilde kullanılacak, huzurlu ve konforlu konaklama için gerekli şartlar oluşturulacaktır. Bu turu sürekli düzenliyor olduğumuzda, planın her safhasına hakimiz. Rahat edebileceğiniz otelleri tur programına dahil ediyoruz ki, bu noktada bölgenin hemen her otelinin son derece ileri standartlara sahip olduğunun altını çizmek isteriz.

Benzersiz Bir Yılbaşı Tatili İçin Lapland Turu

Yılbaşında alışılmış eğlenceler yerine sıra dışı bir seçim yapmak istiyorsanız Lapland Turu aradığınızın biraz daha fazlasını size sunabilir. 31 Aralıkta 2 gecelik tur seçeneğimiz ile kısa bir periyotta dolu dolu zaman geçirebilir, ya da 3 günlük standart turlarımız ile 31 aralık gecesini de kapsayan bir deneyim yaşayabilirsiniz. Konaklayacağınız otellerde yılbaşı için özel aktiviteler düzenlenmekle birlikte burada aktiviteden çok doğanın mucizeleri ilgilinizi çekecek. Hikaye kitaplarında ve filmlerde gördüğünüz Ren geyiklerini canlı canlı görecek, kızak çeken köpeklerle tanışacak ve dünyanın en sık ormanlarının oksijenle dolu havasını soluyacaksınız. Tabii kuzey ışıklarını da unutmamak gerek. Rovaniemi’de eğer şansınız var ve hava bulutlu değilse, evrenin mucizelerinden birisi olan kuzey ışıklarının dansını seyredebilirsiniz.

Lapland Tur Programı

Lapland Turu; toplam 4 gün 3 geceyi kapsayan standart program dahilinde size sunulur. Programın başlaması evinizden veya tercih edeceğiniz adresten özel araçla alınmanız ile başlar. Bu noktada özel araçla transfer hizmetinin; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Trabzon, Samsun, Gaziantep ve Kayseri illeri için verildiğini belirtmemiz uygun olacaktır. Diğer illerdeki misafirlerimizin bu hizmeti alabilme durumları, en azından bugünün koşullarında söz konusu değildir.

İstanbul havalimanından kalkan uçağımız, ilk günün öğle saatlerinde Rovaniemi’ye iniyor ve doğrudan Noel Baba köyüne transfer oluyoruz. 

Lapland Turu; aynı gün kuzey kutup çizgisini geçmemiz ile akşama bağlanıyor ve şehirdeki serbest zamanımızda gönlümüze vakit geçirebiliyoruz. Günün akşamında otelimizde buluşuyoruz.

İkinci günümüzde kahvaltının ardından Husky çifliğine gidecek ve kızağa bineceğiz. Bu eşsiz deneyimi kaydetmek için güzel kameralar getirmeyi unutmayın. Bu kameralar ile öğle yemeğinin ardından Ren geyiği gezinizi de kaydedeceksiniz. Tabii aynı gün kuzey ışıklarını da kayıt altına alabilmeniz söz konusu olacak.

Üçüncü günümüzde, Snow Castle ve Laponya ziyaretlerimizi yapacağız. Artikum müzesini de ziyaret ederek üçüncü günümüzü de bitirdikten sonra otelimize döneceğiz. Dördüncü günümüzün sabahında kahvaltının ardından havaalanına transfer olup, İstanbul uçuşuna dahil oluyor ve turumuzu tamamlıyoruz.

Lapland Turu Rehberlik

Lapland Turu boyunca, Türkçe tur liderliği; yani rehberlik hizmeti, ücrete dahil standart hizmetler içerisinde yer alacaktır. Seyahatiniz boyunca, görmediğiniz hiçbir detay kalmaması için planlanan turumuz, rehberlerimizin eşliğinde, size sorunsuz bir deneyim olarak sunulacak ve tatilinizin en iyi şekilde tamamlanması için tur liderlerimiz size anbean destek Sunacaktır. Tur boyunca özel istekleriniz rehberlerimizce karşılanacağından, burada yabancılık çekme gibi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. 

Rehberlik hizmetimiz size kesintisiz olarak sunulacak ve olası problemlere, bu deneyimi defalarca yaşamış olan tur liderlerimizce anında müdahale edilecektir. Seyahatiniz boyunca detaylı biçimde aydınlatılıp, turun mükemmelleşmesi için tatiliniz boyunca arkadaşınız olacağız.

Lapland Turu Yeme – İçme Konsepti

Tur dahilinde 2 öğle yemeği ücretsiz olarak sunulacak, kahvaltı ve akşam yemekleri, otellerin konseptlerine göre sunulacaktır. Avrupa turlarının çoğunda olduğu gibi Lapland Turu da her şey dahil gibi bir konsepte sahip değildir. Tüm içecekler ekstra olup, tur dahilinde sunulan, hizmetler hakkında bilgi tur sayfasındaki tur programı sekmesinde görülebilir.

Lapland Turu Fiyatları

Lapland Turu fiyatları, konaklama yapılacak otelin standartlarına göre farklılaşır. Seçeceğiniz tarih aralığında hizmet alacağınız fiyatları ve elbette periyot fiyatlandırmasın bağlı olarak fiyatlar değişiklik arz eder. En uygun fiyatları sunabilmek için bölgenin nitelikli otelleri ile özel anlaşmalar yapan firmamızın sunduğu erken rezervasyon fırsatları da size öze avantajlar olarak sunuluyor. Şimdi sitemizden tarih aralığını seçerek uygun fiyatlara erişebilir, özel fiyatlarla tura rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Lapland Turu’na Nasıl Rezervasyon Yapılır

Lapland Turu rezervasyonu için tek yapmanız gereken sitemizdeki tur sayfasından tarih aralığını ve kişi sayısını seçmektir. Tüm işlemleri online olarak yapabilirsiniz. Sizi ilgili ekranlar yönlendirecek, bilgileriniz alınacak ve yapmanız gerenler noktasında bilgilendirileceksiniz. Dilerseniz bu noktada yaşayacağınız herhangi bir sorun halinde veya sormak istediklerini olur ise bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Vize ve Pasaport İşlemleri

Finlandiya’ya seyahat edebilmeniz için vize almanız ve geçerli bir pasaportunuzun bulunması gerekir. Bu işlemler tur şirketlerince yapılabilen işlemler olmadığından, vize ve pasaport işlemlerini şahsen tamamlamanız gerekir.

Lapland Turu için vize alabileceğinizden emin olmanızda fayda vardır. Avrupa vizesi almak için Finlandiya konsolosluğu ve büyük elçiliklere başvurabilirsiniz. Genellikle vize işlemler 1-2 hafta kadar sürdüğünden, turdan belli bir süre önce vize almanızda fayda vardır. Tur satın almanız halinde, vize talebine karşılık olarak turistik gezinizi gösterebilir, işlemleri çok daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için organize ettiğimiz en eğlenceli tur paketlerinden olan Lapland Turu; şimdi uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizde. Kışın bir tatil yapmak istiyor ve klişelerin dışında alışılmadık bir deneyim elde etmek istiyorsanız şimdi turlarımızı inceleyin. Dilediğiniz zaman online iletişim formu üzerinden ya da telefonla bize ulaşabilir, çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Tur satış temsilcilerimiz size en kapsamlı hizmeti sunuyor ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor olacaktır. Hemen harekete geçin, bu kış kendinizi rüyalarınızı yaşayarak ödüllendirin.

Lapland turları fiyatları ve Lapland turu erken rezervasyon fırsatlarından haberdar olmak için bülten'imize kayıt olabilirsiniz.

Daha Fazla Oku