Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Finlandiya Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Baltık Hazineleri Estonya - Letonya - Litvanya Turu THY ile 7 Gece - Kurban Bayramı Dönemi

Baltık Hazineleri Estonya - Letonya - Litvanya Turu THY ile 7 Gece - Kurban Bayramı Dönemi
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Kurban Bayramı Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar Turu THY ile 11 Gece

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar Turu THY ile 11 Gece
İstanbul Çıkışlı 03.07.2024 Helsinki Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
11 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 5 Tur Tarihi
17.07.202423.07.202431.07.202407.08.202421.08.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

İzmir Çıkışlı İskandinavya ve Fiyordlar Turu Sunexpress HY ile 7 Gece

İzmir Çıkışlı İskandinavya ve Fiyordlar Turu Sunexpress HY ile 7 Gece
İzmir Çıkışlı 17.08.2024 İzmir Çıkışlı Yurtdışı Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Finlandiya Turları

Tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği Finlandiya’da keyifli bir tatil ve eşsiz anlat geçirmek için yurtdışı turlar içerisinde yer alan seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Avrupa turu seçeneklerimizin yoğun biçimde satın alınanları içerisinde yer alan ve Finlandiya turları; birçok farklı seçenek ile beraber sizlere sunulmaktadır.

Kuzey Avrupa veya İskandinavya Turları içerisinde yer alan Finlandiya Turları, benzersiz bir deneyimi yaşayabileceğiniz, modern şehirciliğin ulaştığı son nokta ile birlikte kuzey ışıklarını gözlemleyebileceğiniz bir tur deneyimidir. Hemen Rezervasyon yaptırıp, siz de bu deneyimi en uygun koşullarla yaşayabilirsiniz.

Finlandiya Turu ile Gezilecek Yerler

 • Helsinki
 • Rovaniemi
 • Savonlinna
 • Porvoo
 • Kemi
 • Finlandiya Lakeland
 • Turku
 • Aland Adaları
 • Tampere
 • Levi

Finlandiya’da gezebileceğiniz merkezlerdendir.

Kültür-Sanat ve Tarihi Mekanlar

Beyaz Zambaklar Ülkesi olarak tanımlanan Finlandiya, nüfusu en az Avrupa ülkelerden biridir ancak yaşam standartları da bir o kadar yüksektir. 1809 yılına kadar İsveç bu topraklara hâkimiyet sağlamıştır. Bugün bu hakimiyetin izleri görülmektedir.

Tarihi yapılar ve mimari yapılarda İsveç’e özgü dokular bulunmaktadır. Kültürü ve mutfağında da İsveç etkileri görülmektedir. Ancak bağımsızlığını ilan ettikten kısa bir süre sonra özgün yaşam standartları ile pek çok Avrupa Ülkesini geride bırakmıştır.

Sosyal yaşantı

Finlandiya’da eğitim eşit ve ücretsiz kişilere ulaştırılmaktadır. Bu benimsedikleri anlayış sayesinde de bugün en iyi eğitimi veren ülkeler sırasında birinci sırada yer almayı başarmıştır. Eğitim oranı da haliyle oldukça yüksektir. Ülkede yer alan her eğitim kurumu ücretsiz bir şekilde eşit eğitim vermektedir. Avrupa Birliği programı olan Erasmus programı ile Finlandiya’ya her yıl öğrenciler akın etmeye başlamıştır.

Kuzey Ülkelerini Keşfedin

Finlandiya turu veya Finlandiya tatili yapmak istiyorsanız, firmamız tarafından sizler için oluşturulan yurtdışı tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ve bütçenize uygun tur seçeneklerinden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli bir tatil geçirmek için Finlandiya doğru adres olacaktır.

Etkinlikler ve Alışveriş

Rönesans kalıntıları arasında eşsiz ve büyüleyici gece hayatı yaşayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda Finlandiya, eğlence merkezlerine ve gece hayatına önem vermektedir. Ülkeye gelen ziyaretçileri ve yerel halkı ile bu atılım desteklenmektedir.

Burada var olan gece hayatında, dilediğiniz tarzda eğlence mekanlarını bulabilirsiniz. Gece eğlencelerinde ön plana çıkan şehri, Helsinki’dir. Helsinki bu konuda geriden gelmiş olsa da oldukça iyi bir ilerleme kaydetmiştir.

Finlandiya’da çoğunlukla hediyelik eşya ve geleneksel ürünlerin yer aldığı mağazalar bulabilirsiniz. Buralardan özellikle Finlandiya yapımı hediyelik eşyaları rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Alışveriş konusunda bu kadarı ile sınırlı değildir. Dünyaca ünlü markalara da Finlandiya sokaklarında ulaşabilirsiniz.

Yeme-İçme

Genel olarak Finlandiya mutfağında, İsveç etkileri ve Rus etkileri görülmektedir. Üç ülke yemekleri arasında küçük benzerlikler bulunmaktadır. Farklı isimlerde benzer yemekler de bulunmaktadır. Burada ön plana çıkan en önemli lezzet; Finlandiya ekmekleridir. Akıllara gelmeyecek kadar çok ekmek çeşidi bulunmaktadır.

Finlandiya, her konuda özenli bir ülke olduğu gibi yemek konusunda da oldukça başarılıdır. Ülke içinde temiz, ferah ve kaliteli restoranlar bulunmaktadır. Dilerseniz sadece buraya özgü mutfaktan lezzetleri ya da dünya tatlarını deneyimleyebilirsiniz. Özellikle yemek konusunda ve yemek çeşitleri konusunda Finlandiya’da sıkıntı çekmenizin imkanı yoktur.

Finlandiya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

 • İskandinavya - Fiyordlar Turu

Finlandiya Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; her zaman kaliteli ve en uygun fiyatlı yurtdışı turlarını misafirlerine sunmaktadır. Sunduğumuz yurtdışı tatil turu paketleri, detaylı çalışmalar sonucunda oluşturulmaktadır. Finlandiya turu fiyatları için araştırma yaparken özellikle uygun fiyatlı Avrupa turları sayfalarını incelemenizi önermekteyiz.

Araştırmalar sonucunda bütçenize en uygun ucuz tur paketinden faydalanabilirsiniz. Finlandiya turları için erken tatil rezervasyonu yaptırabilir ve indirimli tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca ödeme kolaylığı da firmamız tarafından sağlanmaktadır. Taksitli ödeme seçeneği ile beraber kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku