Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Manchester Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Elit Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit Büyük Britanya Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 07.07.2024 Britanya Turları Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 10 Tur Tarihi
13.07.202421.07.202427.07.202404.08.202410.08.202418.08.202419.08.202425.08.202409.09.202414.09.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Manchester turları 

Manchester insanların uzun zaman boyunca ismini duyduğu ancak nerede yer aldığı ile ilgili her zaman tam bir fikrinin olmadığı yerlerden biridir. Manchester, İngiltere’ye gidildiğinde mutlaka uğranması gereken bir şehirdir. Bu noktada MNG Turizm, size pek çok şehri görmenize imkân sağlamakla birlikte bunu en rahat şekilde gerçekleştirmeniz içinde elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Turlarımıza her şehirden rahat bir şekilde katılım sağlamanız mümkündür. Hayatınızın en güzel anlarını farklı yerleri görerek keşfetmeye ne dersiniz?  

Manchester turları ile nereye gidilir? 

Manchester’da ilk görmek isteyeceğiniz kültürel yerlerden biri John Ryland’s Kütüphanesidir. Bu kütüphane gotik mimarisi ve iç dekorasyonu için bile gezebileceğiniz bir yer. Bu kütüphanede Orta Çağ’dan kalma el yazmaları, matbaa basımı ilk kitaplar ve tarihe yön veren kişilerin mektupları sergilenmektedir. 

Diğer bir mekân Manchester Katedralidir. Şehrin eski ve ihtişamlı Gotik yapılarından olan Manchester Katedrali, Manchester Piskoposunun ve Manchester Anglikan Piskoposluğunun ana kilisesidir.  

Diğer bir yer Chinatown (Çin Mahallesi)dur. İngiltere’deyken kendinizi Pekin’de veya Hong Kong’da hissedeceğiniz bir yer olarak karşınıza çıkar. İçinde Çin lokantaları, Çin işi eşyalar satılan dükkanları ve bir de Modern Çin Sanatları Galerisi bulunan bölgede vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirebilir, farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  

Diğer bir yer ise İnsanlık Tarihi Müzesi ismiyle de bilinen Halk Tarihi Müzesidir. En az mimarisi kadar ilginç sergilere ev sahipliği yapan müze; 2001 yılına kadar Ulusal Çalışma Tarihi Müzesi adıyla anılmaya başlanmıştır. Müzede Birleşik Krallık ’ta yaşanan toplumsal gelişmelerin tarihi ve insanların son 200 yıldaki çalışma hayatları, günlük yaşamları ve boş zamanlarındaki aktiviteleri anlatılmaktadır. 

Son olarak Ulusal Futbol Müzesi İngiltere’de futbolun başkenti Manchester’da mutlaka uğramanız gereken bir duraktır. Dünyanın en büyük futbol müzesi olan müzede, Premiere Lig’in kurucusunun büstünü, pek çok takıma ait ilk formaları ve ilk futbol toplarını görebilirsiniz. 

Manchester turları fiyatları 

Manchester turları, MNG turizm aracılığıyla sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu uygun fiyatlar kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerine sunmaya devam etmektedir. 

Uygun fiyatlı Manchester turları 

Uygun fiyatlı Manchester turları MNG Turizm tarafından sizlere sunulur. Firmamız sahip olduğu sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını uygun fiyatlarla sizlere sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar.  

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilir; whatsapp, e-posta veya telefonla müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Oku