Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Güney Kore Turları

31.05.2024 - 31.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Japonya - Kore Mistik Rotalar Turu THY ile 7 Gece

Japonya - Kore Mistik Rotalar Turu THY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 14.06.2024 Japonya Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
7 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 4 Tur Tarihi
12.07.202423.08.202404.10.202408.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Kore Turları

Kore ilk etapta yalnızca tek bir ülkeden ibaretken İkinci Dünya Savaşı’nın hemen ardından Güney Kore ve Kuzey Kore olarak ikiye ayrılmıştır. 1948 yılında kurulan bu ülke demokrasi sistemine bağlı başkanlık yönetimi ile yönetilmekte ve ayrıldığı komşusu Kuzey Kore’den farklı olarak turistik amaçla sıkça ziyaret edilen bir ülke olma özelliğindedir. Güney Kore Turu rehberi ile bu turistik Asya ülkesi hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Tarihi bağlarımız nedeniyle oldukça sıcak ilişkilerimiz bulunan Kore, Türkler için oldukça yoğun talep edilen Asya ülkeleri arsında yer alıyor. Bu kapsamda biz de firma olarak bölgeye turlar ve özel tatil planları sunuyoruz.

Güney Kore Hakkında Genel Bilgiler

Güney Kore, cumhuriyet ile yönetilen gelişmiş bir Asya ülkesidir. Ülkenin başkenti Seul, bir diğer büyük kenti de Busan’dır. Özellikle son dönemlere damga vuran sineması ile de ilgi çeken ülkenin sanata verdiği değer de oldukça yüksektir.

Kuzey Kore ve Çin’e sınır komşusu olan ülke üç tarafı denizlerle kaplı bir yarımadadır. Ülkenin konuşma ve resmi dili Korece’dir. Korece Türkçe ile aynı dil ailesinden gelmekte ve Türkçe bilenler tarafından kısa sürede öğrenilebilmektedir. Ülkede genç kesimin İngilizce bilgisi oldukça yüksektir fakat yaşlı kesim Korece dışında ikinci bir dil bilgisine genellikle sahip değildir. Bunun yanında yaşlı Koreliler Japonca konuşabilmektedir.

Ülkeye yapacağınız geziler için yılın herhangi bir zamanını beklemenize pek gerek yok ama bazı yazları fazla sıcak geçtiğinden nem oranı ve bunaltıcı sıcaklar rahatsız edebiliyor.

Güney Kore’de Gezilecek Yerler

Güney Kore, başta Seul olmak üzere önemli dünya kentlerine sahip bir ülkedir. Modern şehir yaşantısı ve kültürel alt yapısı ile ön plana çıkan başkent Seul, ülkede gidilecek önemli turistik noktalardan birisidir.

Bunun yanı sıra eğlence ve gece hayatı ile ön plana çıkan metropol kent Busan da ülkenin en önemli kentlerinin başında yer alıyor.

Güney Kore’ye Ulaşım

Güney Kore, Türkiye vatandaşlarından herhangi bir vize talebinde bulunmuyor. Bu yüzden ülkeye giden Türk turist sayısında büyük bir artış var. Ayrıca İstanbul üzerinden ülkeye, aktarmasız uçuşlar bulunuyor. Bunun yanı sıra ülkenin büyük kentlerinde toplu taşıma önemli bir yere sahip ve herkese yetebiliyor. Turistlerin toplu taşıma araçlarını kullanması da oldukça kolay.

Uzak lokasyonlardan bir tanesi olan Güney Kore; erişim için zorunlu olarak hava yolunun tercih edildiği ülkelerdendir. Biz size ucuz Kore uçak bileti seçeneklerini sunuyoruz.

Ayrıca Güney Kore turları içerisinden en uygun seçeneklere de bizimle ulaşabiliyorsunuz.

Uzak diyarlarda huzurlu bir tatil deneyimi yaşayın

Kaliteli tatil; bizim size sunduğumuz fırsatlar ile mümkündür. Bizim otel rezervasyonu ve uçak bileti seçeneklerimiz ile fiyat avantajı elde ederken, aynı zamanda huzurlu ve güvenli bir tatil deneyimi yaşamanız da mümkün olacaktır. Şimdi online araçlarımızı kullanarak rezervasyon yaptırın, siz de karşı çıkın.

Güney Kore turları fiyatları ve Güney Kore turu erken rezervasyon fırsatlarından haberdar olmak için bülten'imize kayıt olabilirsiniz.

Daha Fazla Oku