Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Ara Tatil Turları

18.07.2024 - 18.07.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

İzmir’den Direkt Sefer İle Süper Paris & Disneyland Turu SunExpress HY ile 4 Gece

İzmir’den Direkt Sefer İle  Süper Paris & Disneyland Turu SunExpress HY ile 4 Gece
İzmir Çıkışlı 19.09.2024 Disneyland Turları Tur Kodu: 24-01804 Tur Güzergahı
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 3 Tur Tarihi
27.10.202412.11.202426.01.2025
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Ara Tatil Turları 

Ara tatil turları kendi alt başlıklarında birçok alana ayrılabilmektedir. Bundan dolayı tatile çıkmak isteyen kişiler ara tatil olarak ne tür bir tatil istediğine baştan karar vermelidir. Bundan sonrasında ise araştırmalar yaparak en kaliteli ara tatili bulabilmiş olacaktır. Bu tatillerde gidilebilecek yerler arasında, doğa severler için Kaz Dağları, Abant tabiat parkı, Yedigöller, Sapanca, Ormanya, Yalova, İğneada, Yenice Kent Ormanı, Kapadokya ve Eskişehir önerilebilir. Hem yeraltı zenginlikleri olsun hem de doğasıyla size kucak açan yapılarıyla sizlere huzur dolu bir ara tatil fırsatı sunabilmektedirler. Bunun haricinde, ilkbahar aylarında ziyaret edilebilecek yerler de çoğunluktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Maşukiye’deki hobbit evleri, sizleri tıpkı bir filmin içindeymiş gibi hissettirebilecek bir ortama sahip. Antalya’da bulunan The Land Of Legends, çeşit çeşit karakterleri, göz kamaştıran odaları ve sonsuz eğlence isteyen çocuklar için ve hatta daima çocuk kalanlar için harika bir eğlence ortamı sunmaktadır. Ayrıca Eskişehir de gezilip görülmesi tavsiye edilen yerlerden biridir. Nedeni ise hem doğal yapısı hem de gezilecek birçok yerinin olmasından dolayıdır. Bunların içerisine, sizi tıpkı bir saraydaymış gibi hissettiren ve içerisinde birçok kişiye özel etkinliklerin yer aldığı Masal Şatosu, göz kamaştıran ve hayranlıkta bırakan Balmumu Müzesi, sizi eskilere götürecek ve o eski zamanlarda gezebileceğiniz Odunpazarı evleri ve hamamları ile sizleri mükemmel bir ara tatil sunabilecek yerlerden biridir. Bunlarla beraber Kapadokya’ya da değinmek gereklidir. Balon turları ile doğal güzelliklere bir de gökyüzünden bakabilecek ve her şeyi daha ayrıntılı bir şekilde görebileceğiniz mükemmel bir deneyim sunmaktadır. Ayrıca Kapadokya’da bulunan peri bacalarının hem tarihi hem de doğal oluşum şekilleri sizleri daha da büyüleyecektir. Ara tatili değerlendirmek güzel bir yerdir. 

Ara Tatil Fiyatları 

Ara tatil fiyatlarına gelirsek, turların değişkenliğine göre değişebilmektedir. Birçok firma olduğu için fiyat araştırırken yapacağınız tatili önceden iyice belirleyip sonrasında ise fiyat araştırmaya koyulmalısınız. Erken dönem kampanyalarından yararlanıldığında daha uyguna bulunabilecek birçok tur da mevcuttur. Mng turizm olarak sizlere en iyi ve en kaliteli turu olabildiğince uygun fiyatlarda sunmaya çalışmaktayız. 

En İyi Ara Tatil 

Ara tatilde öncelikle yapılması gereken şey tatilinizi nasıl geçirmek istediğinize karar vermektir. Buna karar verdikten sonra daha sağlıklı bir şekilde ara tatil araştırması yapabilirsiniz. İstenilen yerler daha çok doğa içerikli ise doğa turlarına katılmanız veya istenilen tur daha çok kültürel içerikli ise kültür turlarına katılmanız önerilmektedir. Bu seçenekler türetilebilmektedir. En iyi ara tatili geçirmek sizin elinizde. Tek yapılması gereken şey ne istediğinizden emin olmaktır. Sonrasında iyi bir araştırmayla birlikte en iyi ara tatile ulaşmış olacaksınız. Biz Mng turizm olarak sizlere en iyi ara tatilleri sunabilmekteyiz. Öncelik her zaman sizin mutluluğunuz.

Daha Fazla Oku