Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

İsveç Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar Turu THY ile 11 Gece

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar Turu THY ile 11 Gece
İstanbul Çıkışlı 17.07.2024 Helsinki Turları Tur Kodu: AVF114 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
11 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 4 Tur Tarihi
23.07.202431.07.202407.08.202421.08.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

İzmir Çıkışlı İskandinavya ve Fiyordlar Turu Sunexpress HY ile 7 Gece

İzmir Çıkışlı İskandinavya ve Fiyordlar Turu Sunexpress HY ile 7 Gece
İzmir Çıkışlı 17.08.2024 İzmir Çıkışlı Yurtdışı Turları Tur Kodu: AVF155 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

İsveç Turları

İlgileri her dönem üzerinde tutmayı başaran İsveç’te güzel ve dolu bir tatil yapmak istiyorsanız, yurtdışı turlar içerisinde bulunan seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Avrupa tur seçeneklerimiz arasında yoğun bir şekilde satın alınan İsveç turları; birden fazla seçenekle sizlere sunulmaktadır. En iyi tatil fırsatlarından hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

İsveç Turu ile Gezilecek Yerler

 • Gamla Stan (Eski Şehir) & Stortorget Meydanı
 • Vasa Müzesi
 • Stockholm Sarayı (Royal Palace)
 • Stockholm Belediye Binası (The City Hall)
 • Skansen Açık Hava Müzesi
 • Djurgarden Adası
 • Nobel Müzesi
 • ABBA: The Museum
 • National Museum
 • Östermalms Saluhall
 • Stockholm Halk Kütüphanesi
 • SkyView
 • Riddarholmen Kilisesi
 • Götgatan Caddesi
 • Metro İstasyonları

İsveç’te mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir.

İskandinav Yarımadasında bulunan en önemli bölgede İsveç Krallığı yer almaktadır. Norveç ve Finlandiya ile sınır komşusudurlar. Aynı zamanda Öresünd Köprüsü ile Danimarka’ya bağlanmaktadır. Bölgede yer alan diğer ülkeler gibi İsveç içinde de yaşam standartları ve okuma – yazma oranı yüksektir. 1995 yılında Avrupa Birliği’ne katılmıştır ve Monarşi ile yönetilmektedir. Başkenti Stockholm olan İsveç’in 20 ayrı şehri vardır.

Kültür-Sanat Ve Tarihi mekanlar

İsveç topraklarında tarihi dönemler boyunca farklı inanışlar hayat bulmuştur. Putperestlik, Hristiyanlık gibi inanışların izlerine ait tarihi yapıları İsveç sokaklarında görebilirsiniz. Ancak ülke içinde bir süre resmi din olarak Hristiyanlık belirlenmiş ve diğer dinlere inanılması yasaklanmıştır.

Bu süreler içerisinde farklılıklar yok olmasa da görünürlüğünü kaybetmiştir. 1951 yılında tekrar Din Özgürlüğü yasasının gelmesi ile farklılıklar tekrar ortaya çıkmaya başlamıştır. Farklı inanışlara sahip olan pek çok insan bugün İsveç topraklarında yaşam sürmektedir.

En İyi İskandinavya turları

İsveç turu veya İsveç tatili yapmak istiyorsanız, size sunmuş olduğumuz yurtdışı tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Birden fazla lokasyon ile tur yapmak istediğiniz zaman, bu duruma özel olarak hazırlanan paket turlardan faydalanabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile İsveç’te benzersiz anlar yaşayabilirsiniz.

Yeme -İçme

Ülke de etkili olan kültür, İsveç dışında farklı bir yerde görebileceğiniz türde olabilir. Yerel halkında büyük bir anlayış hakimdir. Doğal güzelliklere, geleneksel olan her şeye büyük önem vermektedirler. İsveç kültürü üzerinde komşu ülkelerine ait kültürlerden iz bulabilirsiniz.

İsveç mutfağında yoğun olarak diğer İskandinav Ülkeleri gibi et, patates ve süt ağırlıklıdır. Baharat burada yemeklerde kullanılmaz ya da çok az miktarda kullanılabilir. Özellikle İsveç köftesini mutlaka deneyimlemelisiniz. İsveç sokaklarında birbirinden farkı lezzetler ile hizmet veren restoranları bulabilirsiniz. Klasik ve dünya mutfağından lezzetleri de İsveç sokaklarında bulabilirsiniz. Ancak halkı özellikle kendi yemeklerinden şaşmamaktadır.

Etkinlikler ve alışveriş

İsveç genel olarak gün içinde sakin bir hayata sahip olsa da ziyaretçilerine gece hayatı seçenekleri sunmaktadır. Yoğun olarak gece hayatı Stockholm’da bulunmaktadır. Hemen hemen her tarz müziğin çalındığı bar ve gece kulüplerini burada bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü müzisyenlerde bu topraklardan çıkmaktadır.

Alışveriş bakımından ülkede aradığınız her şeye erişebilmeniz mümkündür. İskandinav ülkelerinin tamamında gelir seviyesi ve satın alma gücü hayli yüksek olduğundan burada hemen her ürün satışa sunulmuştur. İsveç’in otantik ürünleri olmasa da, hediyelik satın alabileceğiniz bir çok merkezi mevcuttur.

İsveç’e Ulaşabileceğiniz Turlar

 • Kuzey Avrupa 5 Ülke Turu
 • Kuzeyden Güneye Avrupa'da 8 Ülke Turu

İsveç Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; her zaman en iyi fiyatları ve yüksek kalite standartlarını misafirlerine sunar. Kaliteli ve detaylı bir şekilde planlandıktan sonra misafirlerimize hizmet vermekteyiz. İsveç turu fiyatları için öncelikle uygun fiyatlı Avrupa turları sayfalarını incelemelisiniz.

Tur için kesin bir karar vermeden önce size sunduğumuz uygun fiyatlı ucuz turlardan faydalanabilirsiniz. Yılın her döneminde ucuz İsveç tur paketlerinden yararlanabilirsiniz. İsveç turları için erken tatil rezervasyonu yaptırabilir ve indirimli tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Oku