Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kolombiya Turları

22.06.2024 - 22.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Premium Peru - Bolivya - Kolombiya Turu THY ile 9 Gece - Tüm Turlar Dahil

Premium Peru - Bolivya - Kolombiya Turu THY ile 9 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 22.08.2024 Peru Turları Tur Kodu: GAG100 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
9 Gece 11 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
07.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 25.10.2024 Arjantin Turları Tur Kodu: 23-01408 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
13 Gece - 15 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Kolombiya Turları

Dünya turu yapmak istiyorsanız, Güney Amerika Turları yapabileceğiniz en iyi yurtdışı turlar içerisinde yer alır. Firmamızın en uygun koşullarda sunduğu alternatifler içerisinde yer alan bu tur rotasına farklı tur planları kapsamında ulaşabilirsiniz.

Tarihin en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapan ve Güney Amerika’da bulunan Kolombiya gezilip görülebilecek önemli bir ülkedir. Bölgeye düzenlenen turlar ile oldukça etkili bir biçimde bölgeyi ziyaret edebilirsiniz. Kolombiya turları ile oldukça farklı coğrafyaları görebilir ve ziyaret edebilirsiniz. 

Farklı bir bölge görmek isteyenler için Kolombiya oldukça etkili yerlerden biridir. Düzenlediğimiz tur ile sizlerde son derece konforlu ve aynı zamanda da etkileyici bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Kolombiya Turu ile Gezilecek Yerler

 • Casa del Narino
 • El Carmen kilisesi
 • Plaza Bolivar
 • Santa Clara kilisesi
 • Zipaquirá Salt Katedrali
 • Anayasa Meydanı
 • Metropolitana Katedrali
 • Palacio Nacional Hükümet Sarayı
 • Ulusal Antropoloji Müzesi
 • Güneş Piramidi
 • Ay Piramidi 
 • Ölüler Yolu
 • Merida
 • El Castillo

Kololmbiya Hakkında

Uzun yıllar İspanya sömürgesinde bulunan Kolombiya geçmişten günümüze oldukça önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerden geriye kalan da oldukça önemli eserler vardır. Bölgede yaşayan medeniyetlere ilişkin tarihi yerler, katedraller ve müzeler vardır. 

Kolombiya turları ile bu bölgeleri ziyaret edebilir ve geçmişten günümüze miras kalan birçok önemli eseri görebilirsiniz. Kolombiya başlı başına keşfedilmeye değer şehirler arasında bulunur. Bu sebeple bile mutlaka düzenlenen turlara katılarak bölgenin ziyaret edilmesi gerekir. 

Kolombiya’nın ülke olarak en önemli özelliklerinden biri, ülkeyi ziyaret ettiğinizde her köşesinde yenilikler ile karşılaşacak olmanızdır. Her köşesinde başka bir tarih ve başka bir medeniyetten izler bulabilirsiniz. Bölgede bulunan Karayip kumsallarına ve mercanlarına hayran kalabilirsiniz. 

Bunun dışında karlar kaplı tepeleri ile oldukça beğenilen bir yerdir. Bölgede yaşayan farklı kuş türleri yine sizi kendine hayran bırakacaktır. 

Etkinlikler ve Alışveriş

Salsanın başkenti olan Kolombiya’yı ziyaret ettiğinizde oldukça keyifli bir dans ve müzik ziyafeti yaşayabilirsiniz. Bölgede düzenlenen Barranquila festivalleri Rio’dan sonra en önemli festivaller arasında bulunmaktadır. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde bu festivale denk geldiğinizde oldukça önemli bir deneyim yaşayacağınızı belirtmek isteriz. 

Bunların dışında bilindiği üzere Kolombiya kahve tutkunlarının mutlaka görmesi gereken bir yerdir. Çünkü dünyanın en önemli kahve üreticileri bu bölgede yer almaktadır. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde ünlü kahve tarlalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Kolombiya 6 farklı bölgeden oluşan oldukça önemli bir ülkedir. Her bölgesi kendine özgü özelliklere sahiptir. Bu bölgeleri ziyaret ettiğinizde her bölge için çok farklı deneyimler yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Kolombiya her bölgesi ve her alanı ile keşfe değer bir yerdir. 

Farklı bir kültürel deneyime hazır olun

Dünyanın saklı ve yeni yeni keşfedilmeye başlanmış ülkeler arasında yer alır. Kolombiya turları sayesinde bölgede kahve alışverişi yapabilir ve oldukça lezzetli kahveler satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize eşsiz kahveler getirebileceğiniz son derece önemli yerlerden biridir. 

Kolombiya turları ile bölgeyi ziyaret ettiğinizde oldukça lezzetli etler deneyebilirsiniz. Et, patates ve yufkadan yapılan yemekler bölgede oldukça popülerdir. Ziyaret ettiğinizde bu ürünlerin farklı varyasyonları ile yapılan oldukça lezzetli yemekleri deneyebilirsiniz.

Bölgede tattığınız lezzetlerin damağınızda son derece hoş bir lezzet bırakacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bölgeye özgü lezzetleri mutlaka denemeli ve bu eşsiz lezzetlerin tadına varmalısınız. 

Kolombiya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Kolombiya Turları Fiyatları ve Fırsatları

Kolombiya turları ve fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için MNG Turizm en önemli adreslerden biridir. Bölgeye düzenlediğimiz turlar kapsamında sizlere oldukça etkileyici fırsatlar sunduğumuzu belirtmek isteriz. Uygun fiyatlı ve oldukça konforlu turlar ile Kolombiya’yı gezebilir ve deneyimleyebilirsiniz. 

Üstelik bu tur fırsatlarından son derece uygun fiyatlı olarak faydalanabilir ve ücretini de taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Taksitli olarak ödeyeceğiniz turların keyfini zorlanmadan ve çok daha keyifli bir biçimde çıkarabilirsiniz. Tatilinizi zorlamadan ödemek eminiz oldukça hoşunuza gidecektir ve gideceğiniz bölgelerde çok daha keyifle gezmenizi sağlayacaktır.

Daha Fazla Oku