Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Güney Amerika Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 4 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Pasifik Kıyıları - Hawaii Turu THY ile 10 Gece - Ekstra Turlar Dahil

Pasifik Kıyıları - Hawaii Turu THY ile 10 Gece - Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 17.08.2024 Amerika Turları Tur Kodu: KAL109 Tur Güzergahı
Uçaklı
10 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
14.09.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Premium Peru - Bolivya - Kolombiya Turu THY ile 9 Gece - Tüm Turlar Dahil

Premium Peru - Bolivya - Kolombiya Turu THY ile 9 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 22.08.2024 Peru Turları Tur Kodu: GAG100 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
9 Gece 11 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
07.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 25.10.2024 Arjantin Turları Tur Kodu: 23-01408 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
13 Gece - 15 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece
İstanbul Çıkışlı 07.11.2024 Arjantin ve Brezilya Turları Tur Kodu: 23-01306 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Güney Amerika Turları

Güney Amerika Turları, doğal güzellikleri ile dikkat çeken, egzotik, kendine özgü birbirinden farklı kültürlerin içinde eşsiz bir tatil geçirmek için harika bir seçenek.

Dünyanın “en”lerini bir araya getiren Amerika kıtasında, güneye doğru inildikçe hava ısınmaya, müzik ritimleri değişmeye başlar.

Güney Amerika ülkelerinde eşsiz doğası ile insanın aklını başından alan, görülmeye değer birçok benzersiz yer bulunmaktadır.  Güney Amerika tatili hayallerinizin sınırlarını zorlayan güzellikler ile sizi buluşturacak.

Güney Amerika turlarından Küba turu, misafirlerimizin en çok tercih ettiği ve her seferinde iyi zaman geçirdikleri gezi fırsatları arasındadır. Tüm dünyayı saran müziği, mistik havası, rengarenk arabaları, puro fabrikaları, UNESCO tarafından korumaya alınan eski Havana bölgesi ile rengarenk bir Küba turu yapacaksınız. Romantik yürüyüşler yapmak isterseniz Molocona’yı ziyaret edebilirsiniz. Dünya tarihi ile yakından ilgilenenler Küba devrimi ve devrim esnasında çetin savaşlara tanıklık eden toprakları tecrübeli tur rehberlerimiz eşliğinde gezebilir. Küba turu esnasında birçok hediyelik eşya ve hatıra almanız mümkün. İsterseniz Kübalı sanatçıların canlı ritimleri eşliğinde enerjik bir gün, isterseniz kum ve güneş ile dingin bir gün tercih edin, burada yaptığınız her şey Küba’yı doyasıya yaşamanızı sağlayacak.

Güney Amerika ülkeleri arasında yer alan, hayaller ülkesi olarak da bilinen Meksika hiç unutulmayacak bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihidir. Meksika turu kapsamında, Mexico City ve Cancun’u keşfedebilirsiniz. Mayalardan günümüze uzanan bir yolculuğa, eşsiz doğal güzelliklere tanık olmak için MNG Turizm farkı ile Meksika Turu yapabilirsiniz.

Güney Amerika’nın ilk akla gelen ülkeleri Brezilya ve Arjantin ise dünyanın en güzel ülkeleri arasındadır. Sımsıcak iklimi, iklimi kadar sıcak insanları, karnavalları, şehirlerin mimari ve tarihi yapısı, doğal güzellikleri, kumsalları ile keyifli bir tatil geçirmek için Arjantin-Brezilya turu yapabilirsiniz. Arjantin’in başkenti Buenos Aires’ten başlayan Arjantin turu, kumsalları ile ünlü Brezilya şehri Rio de Janeiro ile devam ediyor. Burada tanık olacağınız doğal güzellikler, harika yemeklerle aklınızdan hiç çıkmayacak eşsiz bir tatile dönüşüyor yurtdışı turunuz.

Güney Amerika turları fiyat seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak ve tur detaylarını öğrenmek için MNG Turizm seyahat danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 2019 bitmeden tatilin keyfini çıkarmak için MNG turizm ile fırsatları kaçırmayın.

Uygun fiyatlı yurtdışı turları için erken rezervasyon fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

Güney Amerika turları fiyatları ve Güney Amerika turu erken rezervasyon fırsatlarından haberdar olmak için bülten'imize kayıt olabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Güney Amerika turları ne kadara mal olur?

Güney Amerika turları ne kadar mal olur sorusunun yanıtı ise çok kapsamlı olacaktır. Çünkü bazı tur şirketleri bazı dönemlerde avantajlı tur paketleri ile karşımıza çıkar. Eğer bu dönemi yakalarsanız daha uygun fiyata seyahat etmiş olursunuz. Örnek vermek gerekirse Arjantin- Brezilya 8 gece 9 gün tur fiyatı avantaj paketinin içinde 1400 dolara kadar düşebiliyor.

Güney Amerika turları ile hangi şehirler ziyaret edilir?

Güney Amerika turları ile hangi şehirler ziyaret edilir diye merak ediyorsanız Güney Amerika kıtasında tam 12 devlet var. Bu nedenle tur oldukça değişken olabilir. Arjantin, Bolivya, Brezilya ve Ekvator’ u kapsayan turlar olduğu gibi Peru ve Uruguay’ı kapsayan turlar da bulunur. Burada en iyi kararı şirketinizle konuşup nereleri görmek istediğinizi seçerek verebilirsiniz.

Güney Amerika turları neleri kapsar?

Güney Amerika turları neleri kapsar sorusuna gelince, Güney Amerika turları havalimanı, konaklama, kahvaltı ve gezilecek yerlerin tamamını kapsayan turlardır. Yani bu saydıklarımızın hepsi tur şirketinize yapmış olduğunuz ödemeye dahildir. Ama Güney Amerika turları bu saydıklarımızın dışında hediyelik eşya, giysi, ya da sağlık harcamalarınızla ilgili ödemeleri kapsamaz. Turun dışı bir şey yemek isterseniz bunu da siz ödemelisiniz.

Güney Amerika turuna gitmeden önce hangi hazırlıklar yapılmalıdır?

Güney Amerika turuna gitmeden önce hangi hazırlıklar yapılmalıdır sorusu da tatilcilerin merak ettiği bir diğer sorudur. Öncelikle pasaport ve vizenizi asla unutmamalısınız. Eğer varsa yurtdışı ehliyetinizi de yanınıza almalısınız. Mümkünse böcek sokmalarına karşı korunmak için doktorunuzla görüşüp yolculuk öncesi aşı olabilirsiniz. Kullandığınız ilaçları unutmamalı ve yanınıza mutlaka ağrı kesici almalısınız.

Güney Amerika turu kampanyaları nelerdir?

Güney Amerika turu kampanyaları nelerdir sorusunun yanıtı çok çeşitli olacaktır. Çünkü Güney Amerika’ da bulunan 12 eyaletin bazılarını bazen de tamamını kapsayan turlar oldukça çeşitlidir. Kampanyalardan bazıları sadece belirli günlerde düzenlenirken azımsanmayacak kadar fazlası da yılın her zamanına uygun kampanyalar düzenlemektedir. Kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi isterseniz tur şirketleri tarafından size sağlanan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 

Güney Amerika turları ile Amerika turları arasındaki farklar nelerdir?

Güney Amerika turları ile Amerika turları arasındaki farklar nelerdir diye merak ediyorsanız sorunun cevabı elbette konaklayacağınız ve gezeceğiniz şehirlerin farkı olacaktır. Şehir, kültür ve konaklama farkı dışında tur şirketleri tarafından sağlanan hizmetlerde daha başka farklar yoktur. Ayrıca Amerika turu çok kapsamlıyken, Güney Amerika turu daha az kapsamlı ve daha kısa süreli olabilir. 

Güney Amerika turuna ne zaman gidilmelidir?

Güney Amerika turuna ne zaman gidilmelidir diye merak ediyorsanız öncelikle gideceğiz şehirleri kapsayan turu seçmelisiniz. Tur kapsamında gittiğiniz ülkelerdeki festival ve eğlenceleri takip etmeniz de yararınıza olur. Örneğin kışın yapılan bir karnaval varsa ve siz gitmek için yaz mevsimini seçmişseniz bu karnavalı göremezsiniz. Bu nedenle önce ülkenin detaylarını araştırmalı tarihe ondan sonra karar vermelisiniz. 

Daha Fazla Oku