Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Brezilya Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Arjantin ve Brezilya Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
07.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 25.10.2024 Arjantin Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
13 Gece - 15 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Brezilya Turları

Dünyanın yüz ölçümü en geniş ülkelerinden bir tanesi olan ve aynı zaman nüfus bakımından da oldukça yüksek bir sayıya sahip olan Brazilya; eğlenceli yaşantısı ve farklı yaşam tarzı ile dünyanın hemen her ülkesinden çok sayıda misafiri ağırlar. Brezilya gezisi yapmak ve Güney Amerika turları ile avantaj elde etmek istiyorsanız, bu turlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

17’inci yüz yıldan beri tarihi dönemlere tanıklık eden Brezilya’da keyifli ve güzel bir yurtdışı tatili yapmak için, firmamızın sizlere sunduğu yurtdışı tur paketlerini inceleyebilirsiniz. Doğa severlerin ilk tercihi her dönem Brezilya ve Avrupa Turları olmaktadır. Siz de iyi ve keyifli anlar biriktirmek için firmamızın sizlere sunduğu yurtdışı tur ve yurtdışı tatil alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Brezilya Turu ile Gezilecek Yerler

  • Rio de Janeiro
  • Sao Paulo
  • Maceió
  • Porto Alegre
  • Salvador da Bahia
  • Ouro Preto
  • Foz do Iguaçu
  • Fernando de Noronha

Brezilya’da mutlaka ziyaret edilmesi gereken merkezlerdir.

Medeniyetler ve kültürler kesişiyor

Birkaç ziyaret gerekecek kadar büyük bir coğrafya olan Brezilya’da bu harika gezi noktaları haricinde de gezilmesi gereken alanlar vardır. Her zevke ve ilgiye hitap edecek yerler Brezilya’da bulunmaktadır. Zengin gezi seçeneklerine sahip olmasının en büyük sebebi; tarihi dönemlerde uzun bir süre var olmasındandır. Brezilya; topraklarında yüzyıllardır farklı kültür, inanış ve uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Bu durumda ülke içinde yer alan tarihi yapı ve eserlere yansımıştır.

Portekiz, İspanya gibi farklı milletlerin izlerini taşıyan pek çok esere Brezilya’da rastlayabilirsiniz. Günümüzde pek çok tarihi doku korunsa da hepsinin bugüne dek geldiği söylenemez. Yine de var olan haliyle Brezilya, tarih severler ve tarihi doku meraklıları için adeta bir mabettir.

Okyanusun Ötesindeki Avrupa

Amerika’nın keşfinden itibaren genellikle Portekiz egemenliğinde kalan ülkede, Avrupa kültürünün izleri oldukça derindir. Kültür ve sanat başta gelmek üzere; buraya Avrupa’nın farklı bir yorumu olarak bakabilmek mümkündür.

Brezilya, mimari yapılar ile ilgilenenler için de bir cennettir. Ülke tarih boyunca bugüne dek korudukları mimari yapılar ve mimari yapı örnekleriyle doludur. Barok tarzının net olarak yaşatıldığı bir merkezdir. Yaratıcı sanatkarların imzasını taşıyan mimari yapılar, bu alanla ilgilenenler için eşsiz örnekler barındırmaktadır.

Mükemmel bir tatil yapın

Brezilya turu veya Brezilya tatili yapmak istediğinizde, size sunduğumuz fırsat dolu tur paketlerinden faydalanabilirsiniz. Aileniz ve dostlarınız ile Brezilya’da eşsiz anlar yaşayabilirsiniz. Güzel ve dolu bir tatil için tercih edilmesi gereken ilk yerlerdendir. Dilerseniz farklı lokasyonlar ile Brezilya turunun bir araya geldiği seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Bir çok uluslar arası etkinliğin düzenlendiği ülkede, karnaval heyecanı yaşayabilir, bu benzersiz deneyimi anılarınıza silinmez bir iz olarak kaydedebilirsiniz.

Futbolun Başkentine Hoşgeldiniz

Brezilya’da bir yaşam tarzı olarak futbol ön plana çıkmaktadır. Futbola olan ilgileri nedeniyle ülke, futbol ile özdeşmiş bir haldedir. Dünyaca ünlü futbolcular da bu topraklarda yetişmektedir. Önemli maçlar için dünyanın her yerinden futbol severler, Brezilya’ya seyahat etmektedir.

180.000 kişi kapasitesi olan Maracana Stadı’da ülkenin futbol ile ne kadar bütün olduğuna dair bir diğer kanıtıdır. Brezilya’ya seyahat edecekseniz ve futbola ilginiz var ise mutlaka Maracana Stadı’nı görmelisiniz.

Yıl içinde düzenlenen spor aktivitelerinin yanı sıra renkli karnavalları da vardır. Gece ve gündüz ziyaretçilerine eğlenceli anlar geçirmesi için seçenekler sunmaktadır. Festivaller ve yöresel etkinlikler belirli dönemlerde ülke içerisinde kendisini göstermektedir.

Benzersiz Lezetlerle Tanışın

Brezilya mutfağı denildiğinde tek çeşit yemekler akla gelmemektedir. Yıllarca aldığı göç, kültür ve inanışlardan Brezilya mutfağı da etkilenmiştir. Her bölgenin kendine özgü oluşturduğu yemekleri burada denemeniz mümkündür. Ülke içinde yer alan şehirlerin sokaklarında hemen hemen her zevke hitap eden restoranlar bulabilirsiniz.

Brezilya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Brezilya Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; Brezilya’ya en kaliteli ve en iyi tatil fiyatlarıyla seyahat etme fırsatını misafirlerine sunmaktadır. Kaliteli ve keyifli bir tatil geçirmeniz için firmamız talepleriniz doğrultusunda en iyi Brezilya turlarını size sunmaktayız. Ucuz paket turlarından faydalanmak için erken tatil rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Avrupa ya da Brezilya seyahatine karar verdikten hemen sonra firmamızın Brezilya tur fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatları ile ucuz tur ve kaliteli zamanlar geçireceğiniz tatili yapmak için sunduğumuz tur seçeneklerini incelemeden karar vermeyin. Firmamız gerçekleştireceğiniz seyahatler için taksit ve kredi kartı ile ödeme seçeneğini de misafirlerine sunmaktadır. 

Daha Fazla Oku