Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Arjantin Turları

31.05.2024 - 31.05.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Arjantin ve Brezilya Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
07.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 25.10.2024 Arjantin Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
13 Gece - 15 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Arjantin Turları

 
Güney Amerika’nın en güzel ülkelerinden biri olan Arjantin’i en iyi şekilde gezip görebilmek için Arjantin tur programlarından birine siz de katılabilirsiniz. Doğal ve tarihi zenginliklerinin yanı sıra Güney Amerika’nın ruhunu yansıtan şehir atmosferi ve yaşantısıyla da Arjantin, her zaman ilgi çeken yerlerden biri olmuştur. Birçok futbol efsanesinin ülkesi de olan Arjantin’in halkının büyük bir kısmı da gerçek bir futbol aşığıdır. Sevdikleriniz ile aileniz ile ya da yalnız bir şekilde böyle keyifli bir geziye çıkabilmek ve farklı kültürleri yakından görebilmek için Arjantin turlarına katılabilir, unutulmaz bir tur deneyimi yaşayabilirsiniz. Profesyonel rehberler eşliğinde Arjantin’in en turistik yerlerini gezerek, farklı deneyimler edineceğiniz bir Arjantin turu için sayfamızda programları detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Güney Amerika’nın ve Latin ülkelerinin en ilgi çekici adreslerinden biri olan Arjantin’de son derece keyifli bir gezi fırsatı Arjantin turları ile sizleri bekliyor.
 

Arjantin Turları ile Nereler Gezilir?

 
Arjantin turları ile Arjantin’in en turistik yerlerini köşe bucak gezip görebileceksiniz. Özellikle Arjantin’in Buenos Aires şehri en fazla vakit geçireceğiniz yerlerden biri olabilir. Arjantin’in en güzel şehirlerinden biri olan Buenos Aires’de birçok yeri ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda birçok Arjantin turu ile tur programı dahilinde Brezilya’yı da gezip görebiliyorsunuz. Genelde bu iki ülkeyi tek program ile görebileceğiniz turlar sayesinde Arjantin ile birlikte Brezilya’nın Sao Paulo ve Rio De Jeneiro gibi şehirlerini de gezebiliyorsunuz. Arjantin ve Brezilya turunu cazip kulan bir diğer özellikle ise TC vatandaşları için vize gereksinimi olmaması. Bu sebep ile vize almakla uğraşmadan Arjantin ve Brezilya’da son derece keyifli bir tur deneyimi yaşayabilirsiniz.
 

Arjantin Tur Fiyatları

 
Farklı tur programlarına sahip olan Arjantin turlarını inceleyerek fiyatlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bazı turlar sadece Arjantin’i kapsarken bazı tur programlarında Brezilya’nın bazı şehirleri de yer alabilmektedir. Bu tarz farklı programlar ile farklı fiyatlar ortaya çıkabilmektedir. Sizler de bütçenize en uygun Arjantin turunu sayfamızda bulabilirsiniz.
 

En Uygun Arjantin Turları

 
En uygun Arjantin turları için fırsat ve kampanyaları takip edebilir yüksek indirim oranları ile bütçenizi sarsmayacak bir Arjantin turu deneyimini yaşayabilirsiniz. Yüksek indirim oranlarından anında haberdar olabilmek için eposta adresiniz ile ebültenimize üye olabilir ve gelen bültenleri takip edebilirsiniz. Cazip fiyat teklifleri ile rüya gibi bir Güney Amerika gezisi için kampanya dönemlerinden haberdar olmanız size büyük avantaj sağlayacaktır.
 
Ödeme Seçenekleri
 
Arjantin turları programlarından birisine rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilmek için online ödeme sistemimizi kullanabilirsiniz. Visa, Mastercard, AmericanExpress ya da Troy kartlarından biri ile online ödeme sistemimiz üzerinden güvenilir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz çağrı merkezimizi de arayabilir ya da satış ofislerimizden birini de ziyaret edebilirsiniz.
Daha Fazla Oku