Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Peru Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Premium Peru - Bolivya - Kolombiya Turu THY ile 9 Gece - Tüm Turlar Dahil

Premium Peru - Bolivya - Kolombiya Turu THY ile 9 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 22.08.2024 Peru Turları Tur Kodu: GAG100 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
9 Gece 11 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
07.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 25.10.2024 Arjantin Turları Tur Kodu: 23-01408 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
13 Gece - 15 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Peru Turları

Peru turları, özellikle son zamanlarda çok revaçtadır çünkü bilindiği gibi Peru, vize istemeyen ülkelerden bir tanesidir. Birçok tarihsel ve doğal güzelliğe sahip olan Peru'da gezmekle bitmeyecek kadar çok yer vardır. Özellikle ülkenin başkenti olan Lima, sahip olduğu güzellikler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 2013 yılından beri Türkiye vatandaşlarından vize istemeyen Peru, sadece bu sebeple bile en ilgi çeken ülkeler arasına girmeyi başarmıştır. Eğer sizler de Peru'yu gezmek ve tarihsel yapıları dünya gözüyle görmek istiyorsanız MNG turizm Peru turları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Peru turları için dikkat etmeniz gereken ilk etkenlerden bir tanesi hava durumudur. Peru'da hava, bölgeye göre sürekli değişiklik gösterebilmektedir. Öyle ki, ülkede okyanus şeridi boyunca tropikal bir iklim görülürken And dağları tarafında kuru iklime denk gelinmektedir. Ülkenin Amazon ormanlarının olduğu bölgede ise yağışlı amazon iklimi görülür. Bunlara göre Peru'ya gitmek için en uygun zamanlar Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Bu dönemde MNG turizm güvencesi ile Peru'ya giden kişiler, farklı doğa sporları ile uğraşırken festivallerde eğlenebilir ve Peru'yu adım adım gezebilirsiniz.

Peru'da Ne Yenir?

Peru'da oldukça lezzetli ve yöresel yemekler bulunmaktadır. Daha çok Asya ve Afrika mutfağından esinlenen Peru mutfağında çok çeşitli yiyecekler bulunmaktadır. Örneğin, ülkede tavuk yemeğinin farklı çeşitleri bulunur. Bunlara örnek olarak Arroz Con Polla tavuklu pilavı, Aji de Galinna chilli soslu tavuk ve Pollo A La Brasa ızgara tavuk verilebilir. MNG turizm aracılığı ile tercih edeceğiniz Peru turlarında dilerseniz öğle ya da akşam yemekli ekstra turlara katılarak farklı yörelerin lezzetlerini tadabilir ve gezinize heyecan katabilirsiniz.

Peru Gezilecek Yerler

Peru'da gezilecek birçok yer vardır fakat bu yerlerin en başında dünyaca ünlü Machu Picchu yamacı gelmektedir. Machu Picchu, günümüze kadar çok iyi korunmuş olan bir İnka antik şehridir. Dünyanın 7 harikası arasında da yer alan Machu Picchu, Peru'nun belki de en ünlü tarihi güzelliğidir.

Machu Picchu dışında ise Sacsayhuaman harabeleri, Plaza Mayor katedrali ve Moray harabeleri de yine Peru'da gezilmesi gereken önemli yerlerdendir. Peru'da bulunan doğal güzellikler genelde dağda ve engebeli alanlarda olduğu için bu tarz yerlerde gezebilir ve gezinizi tamamladıktan sonra ekstrem sporlar ile uğraşabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Fırsatları ile Peru Turları

Yaz mevsimine az bir süre kaldığı için insanlar, Peru turlarına erken rezervasyon yaptırmaktadır. Eğer sizler de bu Yaz Peru'nun tarihi ve doğal güzelliklerini gezmek ve yeni kültürel bilgiler edinmek istiyorsanız MNG turizmin erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik erken rezervasyon fırsatını kullandıktan sonra koşulsuz şartsız iptal etme hakkına da sahip olduğunuz için bir aksilik çıkması halinde rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku