Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kenya Turları

15.06.2024 - 15.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kenya Turları 

Afrika’da müthiş bir safariyi deneyimleyeceğiniz, daha önce adını duymadığınız türlerde hayvanları göreceğiniz bu yolculuğu yaşamak için Kenya turlarına göz atmalısınız. Afrika kıtasının en ilgi çekici ülkelerinden Kenya’da geçirilecek bir hafta, size hayat boyu unutamayacağınız anılar sunabilir. Kenya turları, Mng turizm güvencesi ile en uygun fiyatlarla size sunuluyor. Çeşitli ödeme seçenek ve avantajları, erken rezervasyon ile uyguna gelen fiyatlarıyla Kenya turunu ertelemeden planlamak için sitemizden turlar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Kenya Turları ile Nereler Gezilir? 

Kenya’nın başkenti Nairobi’den başlayacak olan bu tur, Masai Mara ile devam ederek burada eşsiz bir safari deneyimiyle devam eder. Bu bölgede çok çeşitli hayvan türlerini de bir arada görebilirsiniz. Masai köyünde Masai kabilesi ve onların yaşayışlarını da yakından görmek mümkün. Nairobi’de şehir turu, şehrin belli sembolik bölgeleri gezilerek devam eder. Belediye binası, Kenyatta International Konferans Merkezi görülecek yerlerden. Burada defalarca kere safari yapmak isteyeceksiniz. Kenya’da iseniz yapılacak en iyi aktivitedir. Buradan Zanzibar’a devam edilebilir, denizin, kum ve güneşin tadı çıkarılabilir. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu bahsedilen lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Konaklanacak oteller özenle seçilmiş ve konfor ön planda tutulmuştur. Kenya turları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Kenya Turları Fiyatları 

Kenya turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyoruz. Konaklama eklentisi ile bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Kenya turu, seçilecek oteller, beraberinde gidilecek şehir ya da ülkeler gibi unsurlarla değişkenlik gösterebilir. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Kenya turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, bize ulaşabilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Kenya Turu 

Kenya turu size daha önce görmediğiniz bir kültürü görmeyi vaat eder. Köy kabilelerini görmek, enteresan lezzetleri deneyimleme fırsatını yakalamak ve en iyi Kenya turunu yapmak için sitemizi ziyaret edebilir, bilgi alabilir, sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Kenya turları için ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Mng turizm en uygun fiyatlı Kenya turlarını çeşitli gün ve gece sayısı ile ve konaklama tercihleriyle birlikte sizin için sıralar. Görmek istediğiniz şehirlere göre turunuzu seçtikten sonra ödemeleriniz kredi ve banka kartı aracılığıyla da alınabilir ve bu ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Tüm bu belirtilenler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için sitemizde belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku