Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Nepal Turları

31.05.2024 - 31.05.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Devr-i Alem Rotalar Sri Lanka - Hindistan - Nepal Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Sri Lanka - Hindistan - Nepal Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 02.10.2024 Nepal ve Hindistan Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
10 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-i Alem Rotalar Nepal, Hindistan, Sri Lanka Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Nepal, Hindistan, Sri Lanka Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 05.12.2024 Nepal ve Hindistan Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
10 Gece 11 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Nepal turları 

Boş zamanları değerlendirmenin yollarından biri tatile çıkmaktır. Tatiller uzun ve yorucu bir çalışma hayatından sıkılan insanların ilk dinlenme yerleri olarak karşımıza çıkar. İnsanlar bu çalışma hayatının temposunda tatillerinin iyi organize edilmiş olmasını isterler. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır.  

Nepal turları ile nereye gidilir? 

Nepal, Hindistan’ın kuzeyinde ve Çin’in Tibet özerk bölgesinin güneyinde bulunan Nepal, Hindistan ile Avrasya kara parçalarının birleştiği noktadadır. Nepal’e gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken pek çok yerden söz edebiliriz. Bunları sizin için sıralayalım. 

Pashupatinath Tapınağı: Nepal’in önemli duraklarından biri, Bagmati Nehri’nin hemen kenarındaki bu Hindu Tapınağı’nın en önemli özelliği ölü yakma ritüelinin, başka bir deyişle Hindu cenaze törenlerinin burada yapılmasıdır. Nepal’e gelindiğinde görmeden gidilmeyecek yerler arasındadır. 

Chitwan National Park: Toplam 68 tür memeli, 544 kuş türü, 56 herpetofauna türü ve 126 balık türünün yaşadığı zengin bir doğa alanı olan Chitwan National Park, aynı zamanda Bengal kaplanları, Gharial Crocodile ve tek boynuzlu gergedanların da koruma alanıdır. 1973 yılında kurulan bu park, UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. Buraya gelindiğinde gidilmeyecek yerler arasında yer alır. 

Lumbini: Buda’nın doğum yeri olduğu için Budizm’in en kutsal mekanlarından biri olarak kabul edilen Lumbini, tapınaklarla ve arkolojik kalıntılarla çevrili bir bölgedir. 1997 yılından bu yana UNESCO Dünya Mirası Listesindeki Lumbini, Hindistan sınırı yakınlarındaki Rupandehi bölgesinde yer alıyor. Lumbini aynı zamanda Budistlerin hac merkezi olarak da kabul ediliyor. 

Narayanhity Sarayı: Nepal’in başkenti Katmandu’da yer alan Narayanhity Sarayı, kraliyet ailesinin ikamet ettiği adres olmanın yanı sıra devlet ile ilgili görüşmelerinde yapıldığı bir merkezdi. 1963 yılında Kral Mahendra tarafından yaptırılan sarayın, avlusu ve görkemli bahçesi bölgeye gelen turistlerin dikkatini çeken güzellikler arasında olmuştur. 

Bardiya Ulusal Parkı: Milli parklar cenneti Nepal’de bir diğer önemli park ise Bardiya Ulusal Parkı’dır. Uçsuz bucaksız ormanda harika bir doğa yürüyüşü, ülkenin en uzun nehri Karnali’de rafting ve daha pek çok aktivite Bardiya Ulusal Parkı’nda sizleri bekliyor. 

Nepal turları fiyatları 

Nepal turları, MNG turizm aracılığıyla sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu uygun fiyatlar kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerine sunmaya devam etmektedir. 

Uygun fiyatlı Nepal turları 

Uygun fiyatlı Nepal turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamız sahip olduğu sektör hakimiyeti sayesinde, detaylı gezi imkanını uygun fiyatlarla sizlere sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar.

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa iletebilirsiniz

Daha Fazla Oku