Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kamboçya Turları

14.06.2024 - 14.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kamboçya Turları

Renklerin hakim olduğu Kamboçya'da tatil yapmak için firmamızın sizlere sunmuş olduğu yurtdışı tur seçenekleri inceleyebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız için doğal güzellikler arasında keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz uygun tur fırsatları ve en yüksek kaliteli hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

Güney Asya’daki adeta el değmemiş topraklarda doğanın en bakir haline lahitlik edeceksiniz. Dünyanın başka hiçbir yerinde olmadığı kadar güzel bir doğal bir doku içerisinde geçireceğiniz deneyim, en iyi tatil olarak hatıralarınıza kazınacak.

Kamboçya Turu ile Gezilecek Yerler

Kamboçya'da mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerdendir. El değmemiş bir doğaya sahip olan Kamboçya, Güney Asya bölgesinde yer almaktadır. Bulunduğu bölge içerisinde imkanları en sınırlı ülkedir. Son yıllarda yaptığı atılımlarla bu durumu tam tersine çevirmeyi amaçlamaktadır.

Özellikle doğa turu, safari gibi aktiviteler için Kamboçya'da vakit geçirmeniz gerekmektedir. Doğa severlerin ilgisini her dönem üzerine çekmektedir. Kamboçya tatili esnasında nadir türlere de denk gelebilirsiniz. Farklı hayvanlar burada yaşam sürmektedir. Ülke içerisinde yüzlerce hayvan ve bitki çeşidine rastlayabilirsiniz.

Kapsamlı Asya Turları

Kamboçya turu ve Kamboçya tatili yapmak istiyorsanız, sizlere sunmuş olduğumuz tatil fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız ve bireysel olarak benzersiz bir doğa tatilini Kamboçya'da yaşayabilirsiniz. Ayrıca firmamız tarafından hazırlanan farklı lokasyonları aynı anda içeren tur paketlerinden de hemen faydalanabilirsiniz.

Sosyal Yaşam ve Etkinlikler

Yıllarca farklı kültürlerin Kamboçya topraklarında var olması nedeniyle bugün ülke içerisinde bu kültürlerin izleri görülmektedir. İnsanları sıcakkanlı ve örf - adetlerine mutlak bir bağlılık göstermektedir. Ülkelerine gelecek olan turistlerden de bu örf ve adetlerine saygı beklemektedirler.

Kamboçya sokaklarında eşsiz bir moda gösterisi vardır. Özellikle renklerin hakim olduğu moda akımları burada artık kültürün bir parçası haline gelmiştir. Her an sokaklarda giyimleri ile kendi kültürünü yansıtan insanlar görebilirsiniz.

Yeme - İçme

Kamboçya yemek kültürü de farklıdır ve bölgeye özeldir. Mutfağında Taylan Mutfağı gibi fazlasıyla baharat kullanılmaktadır. Farklı lezzetlerin sunulduğu restoranları da bulabilirsiniz ancak çoğunlukla yöreye özgü yemeklerin sunulduğu restoranlar vardır. Baharata alışkın ya da yeni tatlara açıksanız mutlaka Kamboçya lezzetlerini denemelisiniz.

Etkinliler ve Alışveriş

Gece hayatı Kamboçya'da önemlidir. Yerel halkı eğlenmeyi, dans etmeyi ve müzik dinlemeyi çok sevmektedir. Eğlence mekanları daha çok yöreye özel temalar içermektedir. Ancak farklı tarzlarda eğlence mekanlarını da rahat bir şekilde burada bulabilir ve gecenizi eğlence dolu anlarla geçirebilirsiniz.

Kamboçya içerisinde çoğunlukla otantik ürünlerin yer aldığı alışveriş mağazaların ya da dükkanlarına rast gelebilirsiniz. Özellikle bu bölgeye ait işçiliğin olduğu ürünleri kolaylıkla bulabilir ve ailenize ya da arkadaşlarınıza hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.

Giyim mağazaları da yöreye özgü moda hakimdir. Ancak tüm bunların dışında alışveriş yapabileceğiniz alanlar da bulunmaktadır. Zevkinize ve isteğinize göre dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

Eğlence burada yaşayan halk için oldukça önemlidir. Kendi eğlencelerine turistler de zevkle katılmaktadır. Yılın belirli dönemlerinde eğlencenin üst seviyelerde olduğu renkli festivaller düzenlenmektedir.

Festival dönemlerinde, Kamboçya sokakları tamamen ulusal renkleri ile donatılmaktadır. Halkın büyük bir kısmı bu festivallere katılım göstermektedir.

Kamboçya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

  • Vietnam - Laos - Kamboçya Turu
  • Vietnam - Kamboçya Turu
  • Tayland - Vietnam - Kamboçya Turu

Kamboçya Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; hizmetlerinden yararlanacak olan misafirlerine, her zaman en kaliteli ve yüksek kalite standartlarında tur hizmeti vermektedir. Verilen hizmetler, detaylı planlamalar sonucunda oluşturulduktan sonra arz edilmektedir.

Kamboçya turu fiyatları için araştırma yaparken firmamızın sizlere sunmuş olduğu uygun Kamboçya tur fiyatların incelemeden karar vermeyin En uygun Avrupa tur fiyatları için erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kamboçya turları için erken tatil rezervasyonu yaptırarak, indirimli tur fırsatlarından hemen faydalanabilirsiniz. Ayrıca firmamız taksitli ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini siz misafirlerine sunmaktadır.

Daha Fazla Oku