Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Malezya Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kuala Lumpur, Singapur, Bali İkonik Rotalar Turu THY ile 7 Gece

Kuala Lumpur, Singapur, Bali İkonik Rotalar Turu THY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Kuala Lumpur Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
7 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 4 Tur Tarihi
22.06.202429.06.202413.07.202424.08.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Malezya Turları

Güneydoğu Asya’da bulunan ve geçmişte oldukça önemli bir lokasyonda bulunmasından dolayı farklı kültürlere ev sahipliği yapan Malezya oldukça etkileyici bir yerdir. Farklı kültürleri görmek ve gezmek isteyenler için Malezya turları oldukça etkilidir. Malezya farklı kültürleri görmek isteyenler için kesinlikle farklı ve kültürel bakımdan etkili bir yerdir. Bölgede görmeniz gereken ve keşfetmeniz gereken oldukça güzel yerler vardır. Malezya turları bu sebeple son derece etkileyici ve mutlaka tercih edilmesi gereken turlar arasında bulunur. 

Malezya Turu ile Gezilecek Yerler

 • Kral Sarayı
 • Çin Mahallesi
 • Sultan Abdul Samad Binası
 • Bağımsızlık Meydanı
 • National Monument
 • Royal Selangor Pewter
 • Batu Mağaraları
 • Hindu Tapınağı
 • Singapur Nehri
 • Meclis- Opera- Mahkeme Binaları 
 • Çin Mahallesi
 • Sea Aquarium
 • Bali Sanat Merkezi
 • Sanat pazarı
 • Pura Taman Saraswati tapınağı

Malezya geçmişte Baharat Yolu üzerinde yer aldığı için birçok etnik gruba ev sahipliği yapmaktadır. Kültürel olarak farklı grupların bu ülkede yaşaması aynı zamanda ortaya farklı yapıların ve ürünlerin çıkmasını sağlamıştır. 

Günümüzde halen Malezya’da Hintliler, Çinliler ve Malaylar bir arada yaşamaktadır. Nüfusun büyük çoğunluğunu Malaylar oluştururken en az Hintliler vardır. Ayrıca ülke Doğu ve Batı Malezya olarak iyi parçadan oluşmakta ve nüfusun büyük çoğunluğu Batı kısımda yaşamaktadır. 

Kültür-Sanat ve Tarihi Mekanlar

Malezya farklı kültürleri bir arada bulunduran ve bu özelliği ile de oldukça farklı olan bir ülkedir. Eğer farklı kültürleri keşfetmeyi ve görmeyi seviyorsanız Malezya oldukça etkili ülkelerden biridir. Malezya turları ile farklı kültürleri ve farklı bölgeleri görebilir ve gezebilirsiniz. 

Aynı yerleri görmekten sıkıldıysanız Malezya sizlere son derece farklı bir deneyim sunacaktır. Bu değişik kültürleri bir arada barındıran ülkeyi ziyaret ettiğinizde oldukça farklı görüntüleri görme şansınız vardır. Kısacası oldukça etkili ve güzel ülkelerden biridir. 

Doğanın eşsiz görseline tanık olun

Malezya ormanlar bakımından oldukça gelişmiş bir yerdir. Ülkenin büyük çoğunluğu ormanlar ile kaplıdır. Bazı ormanların son derece eski olduğu bilinmekte ve oldukça zengindir. Ülkede bulunan ormanların bazı yerlerde kıymeti bilinmemektedir. Bölgede hem hayvan kaçakçılığı hem de ormanların çeşitli nedenler ile tahribi söz konusudur. Bu olumsuzlukların dışında ayrıca bu ormanlar mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. 

Malezya’da yerleşim daha çok su yollarında ve kıyılarda yer almaktadır. Ormanların yoğun olduğu yerlerde bazen ilerlemek zor olduğundan yerleşim çok fazla yoktur. 

Yeme-İçme

Malezya turları ile bölgeyi ziyaret ettiğinizde farklı kültürlerin ülkede mutfağı da etkilediğini görebilirsiniz. Çünkü bölgede oldukça farklı kültürlere ait lezzetler vardır. Bunun dışında farklı kültürlerin bir arada kullanıldığı ve bunun sonucunda ortak olarak çıkan lezzetlerde vardır. 

Yemekler dışında ülkenin mimarisini de hem farklı kültürler hem de geçmişte sömürüsü altında bulundukları ülkeler etkilemiştir. Kısacası Malezya oldukça farklı bir yapı ve kültür vardır. Bir ülkeyi ziyaret ederek çok sayıda farklı kültürü tanıma şansı elde edebilirsiniz. Malezya turları sizlere son derece önemli deneyim yaşama şansı verecektir. Bu sebeple mutlaka tercih edilmesi gerekir. 

Malezya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Malezya Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm olarak sizlere sunduğumuz eşsiz tur fırsatlarından biri de Malezya turları olmaktadır. Bu önemli Asya ülkesini görebilmeniz ve en iyi yerlerini keşfedebilmeniz için mutlaka tercih edilmesi gereken bir tur fırsatıdır. Üstelik sunmuş olduğumuz cazip tur fiyatları oldukça etkileyicidir. 

Sizlere uygun fiyatlı olarak sunduğumuz turları tercih ederek hem etkileyici yerleri keşfedebilirsiniz hem de bunu son derece ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz. Kredi kartına sunmuş olduğumuz taksit imkanları ile Malezya turları çok daha keyifli hale gelecektir.

Daha Fazla Oku