Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula

Kazakistan Turları

28.05.2023 - 28.05.2024 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Büyük İpek Yolu Turu THY ile 12 Gece

Büyük İpek Yolu Turu THY ile 12 Gece
İstanbul Çıkışlı Kazakistan Turları Hiva - Buhara - Semerkant - Taşkent - Almaata - Bişkek - Cholpon Ata
Uçaklı
Vizesiz
12Gece 14Gün
Diğer Tarihler
150 TL Hediye World Puan
150 TL Hediye Bonus
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde
Vade Farksız 3 Taksit

Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan İpek Yolu Rotası Turu THY ile 9 Gece

Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan İpek Yolu Rotası Turu THY ile 9 Gece
İstanbul Çıkışlı Kazakistan Turları Semerkand - Buhara - Hive - Taşkent - Bişkek - Almaata
Uçaklı
Vizesiz
9 Gece 11 Gün
Diğer Tarihler
150 TL Hediye World Puan
150 TL Hediye Bonus
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde
Vade Farksız 3 Taksit

Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan İpek Yolu Rotası Turu THY ile 8 Gece Tüm Turlar ve Tüm Akşam Yemekleri Dahil

Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan İpek Yolu Rotası Turu THY ile 8 Gece Tüm Turlar ve Tüm Akşam Yemekleri Dahil
İstanbul Çıkışlı Kazakistan Turları Semerkand - Buhara - Taşkent - Almaata - Bişkek
Uçaklı
Vizesiz
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler
150 TL Hediye World Puan
150 TL Hediye Bonus
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde
Vade Farksız 3 Taksit

Kazakistan Turları

Tarihi ve modern çağın bir arada en güzel yansıması olan Kazakistan’da tatil yapmak ve harika anlar geçirmek için yurtdışı turlar içerisinde yer alan seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Asya turu seçeneklerimiz arasında yoğun olarak satın alınan tur paketlerimiz; birbirinden farklı seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Nitelikli, kaliteli ve uygun fiyatlı tur seçeneklerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

Dost ve Kardeş ülke Kazakistan; turizme büyük önem verir. Sizin için hazırladığımız yurtdışı tur paketleri içerisinde huzurla tatil yapabileceğiniz merkezlerden bir tanesi de Kazakistan olacaktır. Turlarımızı hemen online olarak satın alabilir ve dilediğiniz zaman yola çıkabilirsiniz.

Kazakistan Turları ile Gezilecek Yerler

  • Hazret Sultan Camii
  • National Museum of Kazakhstan
  • The Baiterek Tower
  • Saken Seifullin Museum
  • Nur-Astana Camii
  • Palace of Peace and Reconciliation
  • City Park
  • Museum of The First President Of The Republic Of Kazakhstan

Kazakistan tatilinde mutlaka görülmesi gereken merkezlerdendir.

Ancak Kazakistan topraklarında var olan tarihi yapılar, katedral ve müzeler gibi daha pek çok alternatif bulunmaktadır.

Kültür – Sanat ve Tarihi Mekanlar

Kazakistan topraklarında tarihin her döneminde farklı kültürler yaşam sürmüştür. Her dönem ilgileri üzerinde tutan Kazakistan toprakları, maden bakımından oldukça zengindir. Bu nedenle de her dönem farklı uygarlıklar burada yaşam sürmek istemiş ve bir kısmı da bunu başarmıştır.

Farklılıklar bugün Kazakistan sokaklarında birer tarihi doku olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarihi yapıları ve tarihten gelen mimari yapılarına Kazakistan büyük önem vermektedir. Her an sokaklarda gezerken modern çağ ve tarihin dönemlerinin harmanlanmasını gözlemleyebilirsiniz.

Kazakistan’a hakim olan kültür ile ülkemizde var olan kültür arasında benzerlikler bulunmaktadır. Müslüman bir ülke olması da bu durumda etkilidir. Saygı kurallarına büyük önem verilmektedir. Kazakistan sınırlarında yaşamakta olan herkes bu konuda oldukça hassastır. Toprakların her noktasında büyük bir anlayış hakimdir.

Kaliteli Orta Asya Turları

Kazakistan turu veya Kazakistan tatili yapmak istiyorsanız, öncelikle sizlere sunduğumuz tur fırsat paketlerini inceleyebilirsiniz. Geçmişi ile bugünü arasında dev bir köprü kurmuş olan bu ülkede aileniz ya da arkadaşlarınız ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunmuş olduğumuz farklı lokasyonları içeren tur paketlerimizden de faydalanabilir ve tatilinizi zenginleştirebilirsiniz.

Etkinlikler ve Alışveriş

Kazakistan’da canlı bir gece hayatı vardır. Ancak özellikle Astana ve Almatı şehirlerinde gece hayatı aktif bir şekilde yaşanmaktadır. Yerel halkın da eğlence mekanlarını sevmesi nedeniyle ülke içinde birbirinden farklı zevklere hitap eden mekanlar bulunmaktadır. İstediğiniz müzik tarzında, dans edebileceğiniz ve eğlencenin doruğuna ulaşabileceğiniz pek çok eğlence mekanı vardır. Şehir merkezlerinden eğlence kulüplerine ulaşım oldukça basittir.

Alışveriş imkanları Kazakistan’da oldukça fazladır. Şehir sokaklarında pek çok alışveriş mağazaları, dükkanları ve minik butikler bulunmaktadır. Özellikle otantik ürünlerin yer aldığı butikleri çok sık görebilirsiniz.

Yeme-İçme

Orta Asya ve Türk kültürünün etkileri, Kazakistan mutfağında da görülmektedir. Et ve süt ağırlıklı bir mutfak hâkimdir. Kımız, ayran, sucuk gibi lezzetler burada da yoğun olarak tüketilmektedir. Ancak bunların dışında dünya mutfağı hizmetleri veren restoranlar da bulabilirsiniz.

Belirli tarihlerde her yıl Almatı ve Astana şehirlerinde festivaller düzenlenmektedir. Yöresel, renkli, eğlenceli festivaller dönemine tatilinizi denk getirebilirsiniz. En önemli festivali Nevruz’dur.

Kazakistan’a Ulaşabileceğiniz Turlar

Kazakistan Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; her zaman en iyi tatil fiyatları ve en yüksek kalitede hizmetlerini misafirlerine sunar. Kaliteli tesislerde sunulmakta olan hizmetlerimizin tamamı, detaylı bir çalışma ile planlanır ve misafirlerimize sunulur. Kazakistan turu fiyatları araştırması yaparken öncelikli olarak sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyatlı Avrupa turları sayfalarını inceleyebilir ve kararınızı bu seçenekler doğrultusunda verebilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışı ile sizler için hazırladığımız ucuz tur paketleri için taksitli ya da kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kazakistan turları için erken tatil rezervasyonu yaptırabilir ve indirimli tur fırsatlarımızdan hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Oku