Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kırgızistan Turları

19.06.2024 - 19.06.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kırgızistan - Kazakistan - Özbekistan İpek Yolu Rotası Turu THY ile 8 Gece - Tüm Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil

Kırgızistan - Kazakistan - Özbekistan İpek Yolu Rotası Turu THY ile 8 Gece - Tüm Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil
İstanbul Çıkışlı 14.07.2024 Özbekistan Turları Tur Kodu: 23-01501 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
8 Gece 9 Gün
Diğer Tarihler Diğer 2 Tur Tarihi
31.10.202410.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Kırgızistan Turları

Orta Asya'da bulunan Kırgızistan'da tatil yapmak için size sunmuş olduğumuz Yurtdışı turları içeren tur paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Avrupa turu ve Asya turu seçeneklerimizin içinde yoğun bir şekilde ilgi gören turlarımız birden fazla seçenek ile sizlere sunulmaktadır. En iyi tatil fırsatını elde edebilmeniz adına nitelikli ve kaliteli turları sizlere sunan firmamızın zengin seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yurtdışı turlar içerisinde özel rotaları ziyaret etmek isteyenler için oluşturulan Asya turları kapsamında Kırgızistan turu en doğru seçimlerden birisi olacaktır. Ülkenin hemen her köşesi el değmemiş güzelliklere ev sahipliği yapar ve benzersiz görseli ile misafirlerini büyüler.

Kırgızistan Turu ile Gezilecek Yerler

  • Issık Gölü
  • Son Göl
  • Ala – Arça Milli Parkı
  • Burana Kulesi
  • Taş Rabat Kervansarayı
  • Altyn Arashan
  • Ala Göl
  • Süleyman Dağı
  • Oş Pazar

Kırgızistan'da öncelikli olarak görmeniz gereken merkezler arasında yer almaktadır.

Ancak tarihin izlerini taşımakta olan bu ülkede daha fazla tarihi yapı, müze, sanat galerisi gibi pek çok gezilmesi gereken yer bulunmaktadır. Birden fazla medeniyet, kültür ve inanış bu topraklarda hayat bulmuştur. Bugün Kırgızistan topraklarında bu farklılıkların en güzel haline şahit olabilirsiniz.

Kırgızistan ilk olarak Sovyetler Döneminde etkili bir turizm noktası olmayı başarmıştır. Özellikle Issık Gölü ile ilgileri üzerine toplamaya başlamıştır. Tarihi yapıları, aktiviteleri ve kış sporları ile de turizm ülkesi olmayı devam ettirmiştir.

Kırgızistan tatiliniz sırasında mutlaka sanat galerilerine uğramanızı öneririz. Eşsiz eserler burada bulunan müze ve sanat galerilerinde sergilenmektedir.

En iyi yurtdışı turlar için bizi tercih edin

Kırgızistan Turu veya Kırgızistan tatili yapmak için sizlere sunmuş olduğumuz farklı yurtdışı tur paketlerini inceleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle doğanın içinde canlı bir tatil gerçekleştirmek istiyorsanız, Kırgızistan tam yeridir. Ayrıca birden fazla lokasyona ulaşım sağlayarak Kırgızistan turlarınızı zenginleştiren tur paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeme-İçme

Müslüman ağırlıklı olan Kırgızistan kültürü üzerinde yoğun bir şekilde Rus etkisi görülmektedir. Bağlı oldukları geleneklerine son derece sadık davranmaktadırlar. Kültürel özellikleri mutfaklarına, giyimlerine ve hayatlarına büyük ölçüde yansımaktadır.

Kırgızistan mutfağında göçebe kültürü hakimiyet sağlamıştır. Yemekleri özellikle et kullanılarak yapılmaktadır. Rus, Çin ve Özbeklere ait etkilenmeleri de Kırgızistan yemeklerinde görebilirsiniz. Kırgızistan'a özgü olan lezzetleri tatmak istediğiniz zaman, pek çok farklı noktada hizmet veren restoranları bulabilirsiniz. Kırgızistan tatili süresinde dünya tatlarını da deneyebileceğiniz restoranları bulabilirsiniz.

Etkinlikler ve Alışveriş

Geçmişine ait pek çok etki, Kırgızistan festival ve aktivitelerine yansımıştır. Ülke içinde her yıl düzenli olarak kültürlerini yansıtan bu festivaller düzenlenmektedir. Seyahatinizi bu dönemlere denk getirdiğinizde siz de festivallere katılım gösterebilir ve Kırgızistan geleneklerine yakından şahit olabilirsiniz.

Bişkek, Oş ve Alamedin alışveriş imkanlarının sınırsız olduğu Kırgızistan şehirleridir. Buralarda her istediğinizi rahatça bulabilirsiniz. Büyük alışveriş mağazaları, butikler ve tezgahlar ile pek çok noktada alışveriş yapmanıza imkan verilmektedir. Dünyaca ünlü olan markaların mağazalarını da Bişkek, Oş ve Alamedin'de bulabilirsiniz. En ünlü pazarlarından bir tanesi de Oş’da kurulmaktadır. Oş pazarı olarak bilinen bu pazarda, Kırgızistan’a özgü hediyelik eşyaları bulabilirsiniz.

Kırgızistan'da gece hayatını en iyi şekilde yaşayan şehir, Bişkek'tir. Her zevke hitap edebilen eğlence mekanlarını Bişkek'te bulabilirsiniz.

Kırgızistan’a Ulaşabileceğiniz Turlar

Kırgızistan Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; misafirlerine en iyi tatil fiyatları ve en yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir. Kaliteli tesislerde sunduğumuz hizmetlerin her biri, detaylı bir şekilde planlandıktan sonra arz edilmektedir. Kırgızistan turu fiyatları araştırması yaparken, sizlere sunduğumuz uygun fiyatlı Avrupa turları sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Fırsatlarla dolu tur seçeneklerimizi incelemeden kararınızı vermeyin. Ucuz tur seçeneklerimizi satın aldığınızda taksitli ödeme imkanınız vardır ve ödemelerinizi web sitemizden kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kırgızistan turları için erken tatil rezervasyonu yaptırdığınız takdirde indirimli tur fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Oku