Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Bolivya Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Premium Peru - Bolivya - Kolombiya Turu THY ile 9 Gece - Tüm Turlar Dahil

Premium Peru - Bolivya - Kolombiya Turu THY ile 9 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 22.08.2024 Peru Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
9 Gece 11 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
07.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Bolivya Turları

Dünyanın diğer ucuna mistik bir seyahat yapmak, Güney Amerika turları ile benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen turlarımızı inceleyin En iyi tur deneyimi için size mükemmel alternatifler sunuyor, yurtdışı turlar içerisinde en iyi alternatiflere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bolivya’da huzurlu ve güzel anlar yaşamak için Yurtdışı turlar içerisinde yer alan seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Avrupa turları arasında yer alan ve en çok satın alınan turlarımız; farklı seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. 

Bolivya Turu ile Gezilecek Yerler

  • Titicaca Gölü
  • Tiwanaku
  • Isla Del Sol
  • Amazon Yağmur Ormanları 
  • El Camino de la Muerte
  • Madidi Ulusal Parkı

Bolivya’da görülmesi gereken merkezlerdendir. 

Tarihi 2000’dan eski olan bu topraklarda farklı uygarlıklar ve milletler yaşamıştır. Ancak en son Aymara halkının varlığını sürdürdüğü eşsiz topraklar olarak günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. Geçmiş dönemlerinde İspanya için gümüş kaynakları ile gelir kaynağı olmuştur. 1825 yılında Bolivya halkı bağımsızlığını ilan etmiştir. 

Köklü Tarihin İzlerine Ulaşın

Bolivya kapsamlı bir tarihe sahip olsa da günümüze kadar korumayı başardıkları tarihi yapı sayısı azdır. Bu durumun en temel sebebi ise Bolivya’nın ardı ardına savaşlar görmesidir. Yine de buna rağmen Bolivya halkı her dönem özünü korumayı başarmış ve önemli tarihi yapılarını bugüne dek bir kısmını getirmeyi başarmıştır.  

Benzersiz Güney Amerika Turları

Bolivya turu veya Bolivya tatili yapmak istiyorsanız, firmamızın size sunduğu tur fırsatlarından yararlanabilir ve dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kendine özgü bir ülke olan Bolivya’da aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Firmamız tarafından Bolivya üzerinden farklı lokasyonlara da ulaşabilir ve tatilinizi zenginleştirebilirsiniz. 

Farklı Kültürlerin Mükemmel Bileşkesi

Farklılıkların bir arada en güzel göründüğü ülkelerden bir tanesidir. Halkı yıllarca bu topraklar farklılıklar ile beslenmiş ancak temelde kültürünü her zaman korumayı başarmıştır. Ülke içinde bugün de farklı millet ve kültürler yaşatılmaktadır. Farklılıklara saygı duymak, burada yaşayan halkın temel özelliğidir. 

Etkinliler ve Alışveriş

Bolivya’nın zengin kültürünün yansıdığı en iyi alan ülke içinde gerçekleştirilen festivallerdir. Yıl içinde düzenli olarak festivaller ve karnavallar düzenlenmektedir. Festivaller arasından en ilgi çekeni ve turistlerin sevdiği karnaval ise Oruro Karnavalı’dır. 

Bu karnavala yerel halk da büyük önem vermektedir. Oruro Karnavalı süresince sokaklarda renkler hayat bulmaktadır. Her yerden gelen müzik sesleri ve dansçılar ile kaçırılmaması gereken bir festivaldir. Bolivya seyahatinizi Şubat ayına ayarladığınız takdirde siz de bu festivalin tadını çıkarabilirsiniz. 

Bolivya halkı eğlenmeyi ve yaşamayı sevdiği için gece hayatı bu ülkede olmazsa olmazlar arasındadır. La Paz’da yer alan gece kulüpleri dünyaca ünlüdür. Kişilerin isteğine ve zevkine göre gece kulübü bulması oldukça basittir. 

Ülke içerisinde pek çok alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezlerinde istediğiniz markaları, dünyaca ünlü modacıların tasarımlarını bulabilirsiniz. Aynı zamanda sokaklarda ya da alışveriş merkezlerinde sadece Bolivya’ya özgü yerel eşyaları da bulabilirsiniz. Alışveriş konusunda oldukça bol seçenek bulunmaktadır. 

Yeme - İçme

Bolivya’nın kendisine ait yemekleri ile tatiliniz süresince eşsiz lezzetlerin tadına bakma fırsatı elde edebilirsiniz. Ülke mutfağı pek çok farklı millet ve kültürden etkilenmiştir. Patates, pirinç, et ve tropikal lezzetlerin ağırlıklı olduğu bir mutfak buraya hakimdir. 

Ülkede hemen hemen her yerde dilediğiniz lezzetleri bulabileceğiniz restoranları bulabilirsiniz. Et ve patates burada ön plana çıksa da bilindik ve dünya lezzetlerini de bulabileceğiniz restoranlar bulunmaktadır. 

Bolivya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Bolivya Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; her zaman en iyi tatil fiyatları ile hizmet verirken aynı zamanda misafirleri için en yüksek kalite standartlarını sunmaktadır. Kaliteli tesislerde sunulan hizmetlerimizin tamamı detaylı planlamalar sonucu oluşturulmakta ve arz edilmektedir. Yurtdışı tatil fiyatları için araştırma yaparken firmamızın sunduğu Bolivya turu fiyatları seçeneklerini incelemeden karar vermeyin. Bolivya turları için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İndirimli tur fırsatlarından yararlanmak için bizi takip etmelisiniz.

Daha Fazla Oku