Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Sri Lanka Turları

22.06.2024 - 22.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Elegant Sri Lanka Turu Jazeera HY ile 5 Gece Ekstra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil

Elegant Sri Lanka Turu Jazeera HY ile 5 Gece Ekstra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil
İstanbul Çıkışlı 26.10.2024 Sri Lanka Turları Tur Kodu: ASF127 Tur Güzergahı
Uçaklı
5 Gece 7 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-i Alem Rotalar Sri Lanka - Hindistan - Nepal Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Sri Lanka - Hindistan - Nepal Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 02.10.2024 Nepal ve Hindistan Turları Tur Kodu: 24-01634 Tur Güzergahı
Uçaklı
10 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Sri Lanka Turları

Sri Lanka veya resmi adıyla Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti, Güney Asya’da Hindistan’ın güneyinde ve Hint Okyanusu’nda bulunan bir ada ülkesidir. Ada ülkesi olması, çeşitli doğal güzelliklere sahip olması ve farklı yöresel yemeklere sahip olması sebebiyle ülkemizden ve dünyanın çeşitli yerlerinden çok sayıda kişi tarafından sık sık ziyaret edilen ya da ziyaret edilmek istenen bir bölgedir. İnsanların bu bölgeyi ziyaret etmek istemeleri bu bölgede tur firmalarının insanların istek ve imkanlarına göre çeşitli programlarda turlar oluşturmasına sebep olmuştur. Bu turlar, tur katılımcılarına konaklama ihtiyaçlarını karşılama, gezilmesi gereken yerleri uzman tur rehberleri eşliğinde gezerek alınması gereken bilgilerin alınmasını sağlama, çeşitli tatil imkanları sağlama ve yiyecek içecek ihtiyaçlarını karşılama gibi çeşitli hizmetler vermektedir. Tur fiyatları, tur programına göre belirlenmiş olan konaklama tesisinin ücretine, ulaşımı sağlayacak olan firmanın ücretine, tatil alanlarının ücretine, gezilecek alanların giriş ücretine ve yiyecek içecek ücretlerine göre belirlenmekte, bu hizmetlerin ücretlerinin artması sonucu tur firmaları tarafından arttırılmaktadır.

Tur katılımcıları, tur firmaları ile yaptıkları anlaşma doğrultusunda belirlenmiş olan plana göre tur firmasının belirlediği kalkış noktası üzerinden yine tur firmasının belirlediği ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu Sri Lanka’ya ulaşmış olan tur katılımcıları bu bölgede yine tur firması tarafından belirlenmiş olan konaklama tesisinde kalırlar. Bu bölgede tur amaçlarına göre tatil yapmak isteyen kişiler tatil bölgeleri hakkında bilgi sahibi olurlar ve tatillerine başlarlar. Gezi yapmak isteyen ve bu amaçla tura katılan kişiler ise uzman tur rehberleri eşliğinde tur planlarına göre belirlenen gezi alanlarını gezer ve bu alanlar hakkında en doğru bilgileri alırlar. Tur firmaları ile yaptıkları anlaşmada belirlenen günü tamamlamış olanlar, turlarını tamamlamış olan tur katılımcıları tur firmaları tarafından belirlenen noktadan yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar ve evlerine geri dönerler. Bu turlara katılım gösteren kişiler bölgedeki doğal güzellikleri, tarihsel alanları görme imkanı bulurlar ve yerel halk ile tanışıp bölgenin yöresel yemeklerini tatma fırsatı bulurlar.

Sri Lanka Günübirlik Turları

Sri Lanka, çeşitli doğal güzellikleri görmek ve bu bölgede tatil yapmak isteyen kişilerin sık sık ziyaret ettiği bir tatil bölgesidir. Ülkemizden uzak olduğu ve o bölgede yeterince vakit geçiremeyecek olunduğu için günlük ziyaretler sık sık yapılmasa da Sri Lanka bölgesine yakın olan bölgelerdeki insanlar günübirlik olarak bu bölgeye turlar düzenlemektedir. Günübirlik turlar, gidilen bölgede konaklama ücreti verilmemesi ve o bölgedeki tatil alanlarını kullanmak, gezilmesi gereken önemli yerleri gezmek gibi imkanlar sağladığından dolayı insanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Sri Lanka bölgesine düzenlenen günlük turlar da bu tura katılan kişilere bölgedeki tatil imkanlarından faydalanmak ve gezilip görülmesi gereken yerlerin gelmesini sağlamak gibi konulardan dolayı tur katılımcılarının konaklama ücreti vermeden tercih ettiği turlar arasındadır.

Daha Fazla Oku