Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Arjantin ve Brezilya Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece

Arjantin ve Brezilya Estetik Rotalar Turu THY ile 8 Gece
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Arjantin ve Brezilya Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
07.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Latin Amerika Turu THY ile 13 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 25.10.2024 Arjantin Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
13 Gece - 15 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Arjantin ve Brezilya Turları

Arjantin ve Brezilya turları vizesiz seyahat edilebilme özelliği taşıması ile birlikte uzak rota destinasyonları arasında en çok tercih edilen ve Güney Amerika bölgesini keşfetmenize olanak sağlayan turların başında gelmektedir. Bu programlarda iki önemli ülkeyi birden görerek Güney Amerika’yı keşfedebilirsiniz.

Arjantin'in Büyüleyici Dokusu 

Arjantin, Latin Amerika'nın en çekici ve zengin ülkelerinden biri olarak ön plana çıkar. Başkent Buenos Aires, tarihi binaları, zarif caddeleri ve tango'nun ritmiyle dolu gece hayatıyla ünlüdür. Arjantin turları sizi And Dağları'nın mistik zirvelerine, Patagonya'nın buzullarına ve Iguazu Şelalesi'nin etkileyici güzelliğine götürebilir. Türk misafirlerin vizesiz olarak seyahat edebileceği Güney Amerika ülkelerinden biridir.

Arjantin’de Gezilecek Yerler

Arjantin ziyaret edilecek pek çok farklı ve eşsiz güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. 

Iguazu Şelalesi

Gürleyen Iguazu Şelalesi ("Büyük Su" anlamına gelir) dünyanın en büyük ve en güçlü şelalelerinden biridir. Brezilya ile Arjantin arasındaki sınırın iki yanında yer alan bu devasa şelaleler yüzlerce ayrı şelaleden oluşmaktadır.

Buenos Aires

Güney Amerika'nın güneydoğu kıyısında yer alan Buenos Aires, Arjantin'in başkenti ve Latin Amerika'nın en büyük şehirlerinden biridir.

Los Glaciares

Muhteşem Los Glaciares veya Glaciers Ulusal Parkı , Arjantin'in en büyük ikinci parkıdır ve gezegendeki en büyük ve ulaşılması en kolay buz alanlarından biridir. 

El Chaltén

El Chaltén, Güney Arjantin'in Patagonya bölgesinde 70'lerin sonlarında kurulmuş hoş bir sınır kasabasıdır. Özellikle yaz aylarında bu kasaba turistlerle dolup taşmaktadır.

Mendoza

Latin Amerika'nın en büyük şarap üretim bölgesinde yer alan Mendoza, yalnızca şarabıyla değil aynı zamanda Amerika'nın en yüksek dağı olan Aconcagua'ya yakınlığıyla da popüler bir turizm merkezidir.

Brezilya'nın Eşsiz Doğal Zenginlikleri 

Brezilya, tropik iklimi, eşsiz doğal güzellikleri ve coşkulu kültürü ile en büyüleyici destinasyonlardan biridir. Rio de Janeiro'nun muazzam kumsalları, renkli karnavalları ve efsanevi Cristo Redentor Heykeli, Brezilya'nın en önemli simgelerindendir. Brezilya turları, Amazon Yağmur Ormanı'nın derinliklerini keşfetme fırsatı sunar, aynı zamanda Parati'nin tarihi sokaklarında kaybolma ve Iguazu Şelalesi'nin göz alıcı manzarasını keşfetme imkanı sağlar.

Brezilya’da Gezilecek Yerler

Brezilya gezinizde birbirinden farklı yerleri ziyaret ederek sıra dışı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Salvador

Bahia eyaletinin başkenti aynı zamanda Afrika-Brezilya kültürünün de başkentidir. Bu pek çok geleneğe, yemeğe ve müziğe yansımaktadır. Salvador aynı zamanda birçok plajıyla da ünlüdür ve Pelourinho'nun sömürge mahallesinde yürüyüş yapmak  gerçekten yapılması gereken etkinliklerden biridir. 

Ouro Preto

Minas Gerais eyaletinin eski başkenti, ülkenin en iyi korunmuş sömürge şehridir. Aynı zamanda Brezilya'da UNESCO dünya mirası alanı ilan edilen ilk yerdi. Bu üniversite şehri çoğunlukla yerli turistlerin ilgisini çekiyor ve uykulu hissi, yerini ülkenin en hedonistik Karnaval kutlamalarından birine bırakıyor. 

Pantanal

Brezilya faunasını keşfetmek isteyenler Pantanal'da kendilerini evlerinde hissedecekler. Portekiz'den daha büyük bir alanı kaplayan bu ovalar, ülkenin en büyük sulak alanlarıdır.

Rio de Janeiro

Latin Amerika'nın en hedonistik şehri Rio de Janeiro'nun tanıtıma ihtiyacı yok. Bir o kadar da parti yapan çalışkan insanlara ev sahipliği yapan şehir, eğlence arayanlar için 

Arjantin ve Brezilya Tur Fiyatları ve Fırsatları

Arjantin ve Brezilya turları zengin kültürlerin ve doğal güzelliklerin birleştiği bir serüven sunar. Arjantin ve Brezilya turları Güney Amerika’yı keşfetmek, tarihini ve kültürünü yerinde deneyimlemek isteyen misafirler için vizesiz olmasının da sağladığı kolaylıkla en çok tercih edilen uzak rota destinasyonlarının başında gelmektedir. 

Arjantin ve Brezilya turları, Güney Amerika'nın derinliklerine inmek ve bu iki benzersiz ülkenin çeşitliliğini keşfetmek isteyenler için mükemmel bir fırsattır. MNG Turizm güvencesiyle bu büyülü kıtada yapacağınız yolculuk sizlere unutulmaz anılar ve deneyimler sunacaktır.

Daha Fazla Oku