Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Güvencesi

MNG Güvencesi Nedir?

MNG HOLDİNG bünyesinde 1999 yılında kurulmuş olan MNG Turizm, tur operatörü olarak faaliyet gösteren A Grubu seyahat acentesidir. Ayrıca IATA (Uluslararası Havayolları Taşıyıcılar Birliği) üyesidir. 444 2000 no'lu rezervasyon merkezi ve tümü en ileri teknolojiyle donatılmış İstanbul Şişli satış ofisi ve yetkili satış acentelerimiz ve alt yapı olarak çok esnek bir tasarımın kullanıldığı MNG Turizm web sitesi ile kullanıcılarına online rezervasyon olanağı sunarak, Türkiye'nin dört bir yanına ulaşmaktadır.

Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan MNG Turizm’in kalite politikası, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli bir şekilde iyileştirilmesi olarak belirlemiş olup, tüm bu hizmetleri kendi bünyesinde yetiştirmiş, konularında deneyimli ve güler yüzlü seyahat danışmanları ile gerçekleştirmektedir.

MNG Holding bünyesinde yer alan MNG Turizm, 1999 yılından bu yana kalite politikası gereği, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılamıştır. Öyle ki tüm dünyayı etkise altına alan COVID-19 virüs salgını sürecinde dünya sağlık örgütünün Pandemi ilan etmesiyle birlikte, tüketiciler mücbir sebeple rezervasyonlarını iptal etmişlerdir. Bu süreçte MNG Turizm otel, hava yolu ve hizmet sağlayıcı tüm operatörlere ödemelerini önceden gerçekleştirmiş ve tedarikçilerinden bu ödemeleri halen geri alamamış olmasına rağmen, güçlü finans yapısı sayesinde, tüm iptal olan rezervasyonların ödemelerini iade ederek, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir anlayışla hareket etmiştir.

Güvenli tatilin adresi ilkesi ile 24 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren MNG Turizm, profesyonel ekibi ve güçlü finans yapısı ile tatil alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda hızlı ve hedef odaklı çalışmalarla aktif, güvenilir ve yaratıcı çözüm ortağınızdır.

KVKK (Kişisel Verilen Korunması Kanunu) kapsamında müşteri bilgilerinin gizliliği korunmakta ve üçüncü kişilerin erişimine engel olabilen tam donanımlı rezervasyon sistemi kullanılmaktadır. Rezervasyon ödeme esnasında güvenliği en üst seviyede tutmak amacı ile 3D Secure uygulaması kullanılmaktadır. Yapılan rezervasyonlar sistem üzerinden anında otellere ve hizmet sağlayıcılara iletildiği için, misafirlerin rezervasyonları garanti altına alınmış olur ve yer bulamama gibi süreçler yaşanmaz.

İptal garanti hizmeti kapsamında alınmış rezervasyonlarda tesise girişten 72 saat öncesine kadar olan iptal taleplerinde, koşulsuz iptal ve paket tur sözleşmesine göre 14 iş günü süresinde iade yapılmaktadır.

MNG Turizm tüm otel rezervasyonlarında ve yurt dışı paket turlarında satılacak yerlerin garantisini önceden temin edip, satın almalarını yaparak web sitesinden online başta olmak üzere, çağrı merkezi ve Türkiye geneline yayılmış olan acente ağı ile ürünlerini satışa sunmaktadır.