Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İptal Garanti Hizmeti

MNG Turizm İptal Garanti Hizmeti Nedir?

Erken rezervasyon mu yaptırdınız? Tatil planlarınızda değişiklik mi oldu? MNG Turizm İptal Garanti Hizmeti ile paranız güvende.

Tesise giriş gününe son 72 saat kalaya kadar yapacağınız iptallerde, koşulsuz iptal hakkıyla rezervasyonunuzu iptal edebilir, paranızı iade alabilirsiniz.

İptal Garanti Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Rezervasyon konaklama tutarınızın %1’i kadar ödeyeceğiniz bir ücretle, rezervasyonunuzu iptal garantisi altına alabilirsiniz.

Her hangi bir nedenle tatile gidemiyorsanız, tesise girişinize son 72 saat kalaya kadar MNG Turizm’e başvurabilir, rezervasyonunuzu koşulsuz iptal edebilirsiniz. İptal ettiğiniz konaklama rezervasyonunuzun iadesini de 14 iş günü içinde alabilirsiniz.

İptal Garanti Hizmetinin Koşulları Nelerdir?

  • 1 Nisan - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında yapılan, maksimum 14 gecelik konaklamalarda geçerlidir.
  • İptal Garanti Hizmeti rezervasyon konaklama tutarınızın %1’i kadardır.
  • İptal Garanti Hizmeti ile rezervasyonlarınızı hiçbir belge veya mazeret ibraz etmeden tesise giriş tarihine 72 saat kalaya kadar iptal edebilirsiniz.
  • İptal ettiğiniz konaklama rezervasyonunuzun iadesini de 14 iş günü içinde alabilirsiniz.
  • İptal ve değişikliklerde, mevcut iptal garanti hizmeti kullanılacağından, yeni rezervasyon alınması durumunda tekrar İptal Garanti Hizmeti satın alınması gerekmektedir.
  • Değişiklik işlemlerinde yeni rezervasyonlar güncel satış koşullarından oluşturulmaktadır.
  • Ulaşım ve transfer ücretleri için geçerli değildir. Sadece konaklama rezervasyonlarını kapsar.
  • Kayıt tarihinde alınmaz ise, rezervasyon anından itibaren maksimum 7 gün içerisinde eklenebilir.
  • İptal Garanti Hizmetinin ücreti iptal edilemez, iadesi yapılamaz.

İptal Garanti Hizmetini Neden Yaptırmalıyım?

Erken rezervasyon fiyat avantajlarından, tatile gitmeden çok önce yararlanabilirsiniz. MNG Turizm’de %50 ye varan erken rezervasyon indirimleri ile rezervasyonunuzu yaptırdığınızda, yerinizi şimdiden garanti altına almış olursunuz. Tatile gitmeden önce taksit ve ödeme avantajları ile planlamalarınızı yaparsınız. Tatile gidemeyeceğiniz bir durumda, eğer giriş gününüze 72 saatten fazla bir zaman var ise de, satın almış olduğunuz MNG Turizm İptal Garanti Hizmeti sayesinde rezervasyonunuzu koşulsuz iptal etme hakkına sahip olursunuz.

İptal Garanti Hizmeti Hangi Tatillerde Geçerlidir?

MNG Turizm İptal Garanti Hizmeti MNG turizm portföyünde yer alan tüm yurt içi otelleri konaklamalarında, Kıbrıs otelleri ve Kültür Turları konaklamalarında rezervasyonunuza ilave edebilirsiniz. İptal Garanti Hizmetini sadece konaklama rezervasyonlarında geçerli olup, rezervasyona ilave olan Uçak,  Otobüs ulaşımı ve Alan Transferlerinde geçerli değildir.

İptal Garanti Hizmetini Satın Almazsam Ne Olur?

İptal garanti hizmetini satın almadığınız durumlarda, Paket Tur Sözleşmesinde yer alan İptal ve İade koşulları geçerli olacaktır.
MNG Turizm taksit ve ödeme avantajlarının yanı sıra İPTAL GARANTİ HİZMETİ sayesinde bu yaz sizlere, ekonomik, sağlıklı ve güvenli tatil yapma imkanı sunmaktadır.