Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Önerilen Turlar

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Kalkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Dönem

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Polonya Turları

24.05.2022 - 24.05.2023 tarihleri arasında 1 tatil paketi listelenmiştir.
1 tur bulundu
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula
Sırala
Filtrele
Polonya - Almanya Turu - THY ile 5 Gece MNG Elit Tur

Polonya - Almanya Turu - THY ile 5 Gece

İstanbul Çıkışlı Kesin Hareketli Berlin, Postdam, Dresden, Wroclaw, Krakow, Varşova, Auschwitz & Birkenau nazi kampları,Wieliczka tuz madeni
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
150 TL Hediye World Puan
150 TL Hediye Bonus
3 Taksit Seçeneği
Diğer Tarihler
Uçaklı
5 Gece - 6 Gün

Polonya Turları

Doğu Avrupa’nın tarih ile modern dünyanın buluştuğu merkezlerinden bir tanesi olan Polonya, ülkemizden çok sayıda turistin tercih ettiği önemli tatil rotalarından bir tanesidir. Biz Polonya Turları kapsamında sadece bu ülke için değil, birçok ülkeyi kapsayan büyük turları da sunabiliyor ve zengin bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Kuzey Avrupa’da benzersiz bir tatil deneyimi sunmak amacıyla planladığımız tatil paketlerimiz, herkes için en iyi tatil deneyimini sunuyor. Dilediğiniz pakei tercih edip, birçok farklı rotayı ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa’nın en büyük şehirlerinden olan Polonya; Almanya, Çekya ve Slovakya ile sınır komşusudur. Polonya Turları paketleri içerisinde bu ülkeleri de görebileceğiniz seçenekleri sunuyor ve kapsamlı bir tatil yapabilmeniz için gerekli şartları oluşturuyoruz. Baltık ülkelerinin çoğunu ziyaret edebileceğiniz paketlerimizi hemen satın almak için tek yapmanız gerek müşteri temsilcilerimizle görüşmek. Size benzersiz fiyatlarla tam aradığınız tatili sunmak için hizmetinizdeyiz.

Polonya’da Gezilecek Yerler

Polonya köklü tarihi bulunan Avrupa’daki en çarpıcı ülkelerden bir tanesidir. İkinci dünya savaşının izlerini hala üzerinde taşımakla birlikte, geleneksel mimariyi korumayı başarmış ve bir çok kentinde 18.yüzyıl Avrupa mimarisinin izlerini yoğun biçimde taşımaktadır. Kuzey Avrupa’da gezilmesi gereken en önemli merkezlerden birisi olan ülkede Polonya Turları kapsamında, Poznan, Varşova, Krakow, Wroclaw gibi şehirler en popüler kentlerdir.

Varşova, soğuk savaş döneminde Sovyet egemenliğinde kazandığı doku ile birlikte, öncesindeki Alman egemenliği dönemi ve geleneksel izlerin tamamını koruyan büyüleyici bir şehridir. Biz turlarımızda bu merkezlerin tamamını görmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz turlarımızı Almanya ve Slovakya’yı kapsayan paketler kapsamında satın alabilir, ya da daha geniş turları tercih edip, seyahatinize İsveç ve Danimarka’yı da ekleyebilirsiniz.

En İyi Tatil Deneyimi İçin Harekete Geçin

MNG Turizm; uygun fiyatlarla kaliteli bir tatil deneyimi yaşamanız için yılların birikimini hizmetinize sunar. Turlarımızda konforlu seyahat koşullarının elde edilmesi için nitelikli hava yollarını tercih eder, ziyaret edeceğiniz ülkelerde konaklama ve karayolu seyahatleri için de aynı kaliteli hizmeti alabilmenizi sağlarız. Bunun yanında Türkçe tur rehberlerimizin eşliğinde, ziyaret ettiğiniz mekanlarda yabancılık çekmemeniz ve görülmesi gereken her yeri en detaylı biçimde görebilmeniz için planlı bir seyahat sunarız. Turlarımıza erken rezervasyon fırsatları ve kampanyalı fiyatlarla hemen katılmak için bizi telefonla arayabilir, dilerseniz elektronik posta göndererek, merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan canlı destek hattı üzerinden de dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beklemediğiniz kadar güzel bir tatil için, şimdi harekete geçin.

Daha Fazla Oku