Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Nepal ve Hindistan Turları

18.07.2024 - 18.07.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Devr-i Alem Rotalar Sri Lanka - Hindistan - Nepal Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Sri Lanka - Hindistan - Nepal Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 02.10.2024 Nepal ve Hindistan Turları Tur Kodu: 24-01634 Tur Güzergahı
Uçaklı
10 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Devr-İ Âlem Rotalar Nepal – Hindistan – Sri Lanka Turu THY ile 10 Gece

Devr-İ Âlem Rotalar Nepal – Hindistan – Sri Lanka Turu THY ile 10 Gece
İstanbul Çıkışlı 02.12.2024 Napoli Turları Tur Kodu: 24-02107 Tur Güzergahı
Uçaklı
10 Gece 11 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
300 TL Hediye Worldpuan
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Nepal ve Hindistan Turları

Asya’nın en gizemli yolculuklarından birini Nepal’de yaşamak ve kültürel zenginlikleri ile dolu Hindistan’da keyifli bir seyahate çıkmak için Nepal ve Hindistan Turları tam size göre. Misafirlerin en çok tercih ettiği Asya destinasyonlarından biri olan bu bölgede geçireceğiniz vakit en keyifli seyahatlerinizden birini size sunacaktır.

Nepal'in Mistik Dağları ve Kültürel Zenginlikleri

Nepal turları, dünyanın en yüksek zirvesi Everest'e ev sahipliği yapan bu ülkenin eşsiz doğal güzelliklerini ve zengin kültürünü keşfetme fırsatı sunuyor. Başkent Katmandu'nun geleneksel pazarları, Bhaktapur'un antik tapınakları ve Annapurna Dağları'nın nefes kesici manzaraları, Nepal turunun unutulmaz anılarından sadece birkaçıdır.

Nepal’de Gezilecek Yerler

Dünyanın en büyük iki ülkesi arasında yer alan Nepal, turizm konusunda ilgi çeken yerlerden biridir. Himalayalar'ın en güzel ülke destinasyonlarından biri olan ve her yıl Hindistan'dan, Asya'nın diğer ülkelerinden ve batıdan gelen çok fazla ziyaretçisi vardır.

Thamel

Thamel, Katmandu'daki turistlerin uğrak noktasıdır. Thamel mahallesi ilk kez 1970-80'lerde hippi kültürünün Katmandu'yu ele geçirmesiyle popüler hale gelmiştir.

Katmandu Vadisi

Katmandu Vadisi  Nepal'in kalbidir ve Himalayalar boyunca en çok ziyaret edilen destinasyonlardan biridir. Asya'nın tüm kadim uygarlıklarının önemli kavşak noktasında yer almaktadır

Kopan Manastırı

Kopan Manastırı, Katmandu şehrinin eteklerinde, vadi bölgesindeki Boudhanath Stupa'nın yakınında yer alan bir eğitim ve manevi kurumdur.

Durbar Meydanı

Katmandu Vadisi'ndeki üç Durbar Meydanı'ndan turistler açısından en çok ziyaret edileni Katmandu'dakidir. Katmandu Durbar Meydanı ile Bhaktapur ve Patan'daki diğer ikisi, Katmandu Vadisi'nde bulunan yedi UNESCO Dünya Mirası alanından üçüdür.

Hindistan'ın Çeşitliliği ve Tarihi Zenginlikleri

Hindistan turları, renkli festivalleri, karmaşık tapınakları ve tarihi anıtları keşfetme şansı sunar. Delhi'nin karmaşasından Agra'nın Taj Mahal'i kadar uzanan bu ülke, zengin bir tarih ve kültür hazinesine ev sahipliği yapmaktadır. Jaipur'un sarayları, Varanasi'nin kutsal Ganges Nehri ve Kerala'nın gerçek bir cennet olduğu doğal güzellikleri, Hindistan turlarının ilgi çekici duraklarından sadece birkaçıdır.

Hindistan’da Gezilecek Yerler

Hindistan muazzam ve çeşitliliğe sahip bir destinasyondur. Umman Denizi ve Bengal Körfezi'nin yanı sıra Pakistan, Çin , Nepal , Butan, Sri Lanka , Bangladeş ve Myanmar ile sınır komşusu olması, ülkenin birçok görülmesi gereken yere sahip olduğu anlamına gelir.

Delhi

Kuzey Hindistan'da vakit geçiriyorsanız kesinlikle başkent Delhi'yi ziyaret edeceksiniz. Muazzam genişleyen destinasyon birçok bölgeye ev sahipliği yapıyor ve dünyanın en eski şehirlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Varanasi

Varanasi, 3000 yılı aşkın bir geçmişe sahip, dünyanın yaşayan en eski şehirlerinden biridir. Kuzey Hindistan'da Ganj Nehri kıyısında yer alan Varanasi, çağlar boyunca önemli bir eğitim merkezi olmasının yanı sıra birçok Hindu için de başlıca hac varış noktası olmuştur.

Agra

Agra, Hindistan'ın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir. Bir zamanlar Babür İmparatorluğu'nun başkenti olan Agra, artık Tac Mahal olarak bilinen ikonik yapıya ev sahipliği yapıyor. Beyaz mermerden yapılmış mozole 17. yüzyılda inşa edilmiş ve yaygın olarak bir aşk anıtı olarak kabul ediliyor.

Goa Plajları

Hindistan'ın batı kıyısında, Hint kültürünü sömürge etkileri ve bol miktarda uluslararası turizmle harmanlayan eski bir Portekiz kolonisi olan Goa bulunmaktadır. Goa, büyük ölçüde muhteşem plajları nedeniyle popülerdir.

Hindistan ve Nepal Tur Fiyatları ve Fırsatları

Nepal ve Hindistan turları, Asya'nın zengin kültürel mirasını ve doğal güzelliklerini keşfetmek isteyen misafirlere eşsiz bir fırsat sunuyor. MNG Turizm güvencesiyle katılacağınız Nepal ve Hindistan turları sizi farklı güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle dolu bir dünyaya katılmanızı sağlayacak bir deneyim sunacaktır.

Daha Fazla Oku