Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Doğu Anadolu Turları Doğu'nun Gizemli Coğrafyası Büyük İran ve Van Turu Pegasus HY ile 8 Gece
Tur Kodu: 2129

Doğu'nun Gizemli Coğrafyası Büyük İran ve Van Turu Pegasus HY ile 8 Gece

Doğu'nun Gizemli Coğrafyası Büyük İran Ve Van

Van - Doğubeyazıt - Tebriz - Tahran - İsfahan - Yezd - Şiraz Pegasus Havayolları ile 8 Gece 9 Gün Kalkış Yeri: Sabiha Gökçen Havalimanı T.C Pasaportlarına Vizesiz

- -

  1 Oda 2 Yetişkin
  1
  Oda Ekle

  Tur Programı


  1. Gün İstanbul - Van

  Pegasus Airlines Pegasus Airlines  
  PC2500 07:45 - İstanbul, Türkiye (SAW-Sabiha Gökçen Uls.) 09:15 - Van (VAN-Ferit Melen

  İstanbul- Van uçuşuyla Van Havalimanına ulaşıyoruz. Bizleri bekleyen aracımız ve rehberimizle buluşarak turumuza başlıyoruz. Van denilince ilk akla gelen Akdamar Adası ve Kilisesi var sırada.. Ülkemizin en büyük gölüne bölge insanı Deniz der.(Ekstra) Dileyen misafirlerimizle üzerinde yapacağımız yarım saatlik tekne yolculuğuyla ulaşacağımız Akdamar Adası’nın ve Kilisesi’nin kavuşamayan aşıklarının hüzünlü hikayesini ve Kral Gagik ’in muhteşem kilisesinin tarihini öğrendikten ve ada ziyaretimizden sonra öğle yemeğimizi Van“Denizi” kıyısında alacağız. Dileyenler Van’ a özgü inci kefalinin tadına bakabilirler. Tuşpa diye de bilinen, gerçek adı ise yazılı kaynaklarda kral I.Sarduri’den dolayı Sardurihinili olan Van Kalesi’ne gidiyoruz. Surlar, kale camisi, Urartu krallarının kaya mezarları ve kale kapılarını gördükten sonra meşhur Van Kedileri'ni de göreceğimiz ve Urartulara özgü gümüş sanatının en güzel örneklerinin bulunduğu gümüş atölyesine uğruyoruz. Sunum ve alış-veriş zamanımızdan sonra otelimize geçiyoruz.

   

  2. Gün Van - Doğubayazıt - Tebriz

  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Van Gölü kıyısı boyunca seyahat ederek Muradiye Şelalesine ulaşıyoruz. Oldukça geniş bir alandan coşkulu bir şekilde, köpürerek dökülen şelalede vereceğimiz kahve molamızda bol bol fotoğraflar çekip şelalenin keyfini çıkarıyoruz. Şelale gezimizin ardından Çaldıran Ovasına ulaşıp, 1514 Çaldıran Meydan Muharebesi hakkında rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Çaldıran ovasından geçtikten sonra volkanik kaya kütlelerini görerek Tendürek Dağı geçidinden geçiyoruz ve Doğubayazıt'a ulaşıyoruz. Ağrı Dağı'nın eteklerine kurulmuş Doğubayazıt 'ta Türkiye'nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla kullanıla İshak Paşa Sarayını gezmeye başlıyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Topkapı Sarayından sonra inşa edilmiş en önemli saraydır İshak Paşa Sarayı. Dünya üzerinde ilk defa merkezi ısıtma sistemin kullanıldığı bu sanat harikası yapı, taç kapısıyla, selamlık ve haremlik bölümüyle bizi karşılıyor. Sarayın büyüleyici atmosferinde vereceğimiz serbest zamanımızda bolca fotoğraf alıp, Doğubayazıt'ı yukardan seyretme sansını yakalıyoruz. Serbest zamanımız sonrasında alacağımız öğlen yemeğinden sonra yönümüzü Gürbulak Sınır Kapısına çeviriyoruz.Sınır kapısındaki pasaport ve geçiş işlemlerimizden sonra İran topraklarına ayak basıyor ve Tebriz’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Yol güzergahında Hoy şehrine uğruyor ve burada Hz. Mevlana’nın yakın dostu Şems Tebrizi’nin türbesini ziyaret ediyoruz.Ardından Tebriz’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.Yolculuğumuzun sonunda Tebriz deki otelimize ulaşıyoruz. Konaklamamız otelimizde.

  3. Gün Tebriz - Tahran

  Sabah kahvaltımızın ardından İran’ın 4. Büyük şehri olan ve Azeri Türklerinin yoğunlukla yaşadığı,İpek Yolu nun üzerindeki önemli şehirlerden biri olmasıyla tarihte önemli bir yeri olan Tebriz’i gezmeye başlıyoruz.Türk ve İran edebiyatının önemli şairlerinden ünlü şair Üstad Şehriyar’ın evi,İlhanlılar dönemindeki şehir surlarından günümüze ulaşmış olan Arg,Tebriz’in sembollerinden Gök Mescid,Şah Pehlevi döneminde yapılmış olan ve şehir halkının yürüyüş ve mesire yeri olarak kullandığı Şah Gölü,Saat Kulesi,dünyanın en büyük kapalı çarşılarından biri olan ve baharatçıları,kuyumcuları,meşhur tebriz halısının satıldığı mağazaları ve birçok otantik ürünleriyle bizleri karşılayan Tebriz Kapalı Çarşısı gezip göreceğimiz ve vakit geçireceğimiz yerler olacak.Turumuzun bitiminde aracımızla Tebriz havalimanına geliyor ve Tebriz – Tahran arası uçuşumuzu gerçekleştirip İran’ın başkenti olan Tahran’a ulaşıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen aracımızla birlikte otelimize geçiyor ve konaklamamızı gerçekleştiriyoruz.

  4. Gün Tahran

  Sabah kahvaltımızın ardından Tahran gezimize başlıyoruz.İran’ın modern yüzünü bize hissettiren Tahran; büyük,kalabalık ve oldukça hareketli bir şehir.İlk olarak Kaçarlar ve Şah döneminde  kullanılan sarayların bulunduğu  Sadabad Parkı’nı gezerken İran mimarisinin en güzel örneklerinden birkaçı ile karşılaşacağız. Rehberimizin hem İran tarihi hem İran mimarisi hem de İran sosyal hayatı hakkında vereceği bilgiler eşliğinde gezimize devam ediyor ve 3000 dönümlük bu alanda önce Kaçarlar sonrasında Şah Pehlevi tarafından kullanılan sarayları geziyoruz. Adından bir sonraki gezi noktamız olan Gülistan Sarayı’na ulaşıyoruz. Gül Bahçesi Sarayı anlamına gelen Gülistan Sarayı, Tahran’daki en eski tarihi yapı.  İlk olarak Safevi hükümdarı I. Tahmasb  döneminde kale olarak inşaa edilmiş olan yapıyı daha sonra Zendler saraya çevirmiş, ardından Kaçarlar ve Pehlevilerin son eklemeleriyle günümüzdeki halini almıştır.Saray havuzlu avluları ve müze olarak kullanılan galerileri ile Tahran daki en önemli gezi noktalarımızdan biri. Gülistan Sarayı, farklı binalar ve odalardan oluşuyor. Özel toplantılar, gece şenlikleri ve resmi resepsiyonlar için kullanılan Mermer Taht Binası, İran ihtişamını her adımda hissedeceğiniz kristal avizeleri ve süslemeleriyle ünlü Aynalı Salon, yabancı devletlerden gelen hediyeleri saklamak için kullanılan Fildişi Salonu, mavi, sarı ve siyah sırlı çini ve altın kubbe ile örtülü Rüzgâr Binası ve misafirlerin kaldığı Yurt Binası Gülistan Sarayı’nın gezilecek bölgeleri arasında başı çekiyor.Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Tahran caddelerinde yapacağımız otobüs yolculuğunda İran’ın ve Tahran’ın sembolü olarak bilinen Azadi Meydanını ve anıtını görerek otelimize ulaşıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Dileyen misafirlerimizle yemekten sonra şehri gezmek için kısa bir yürüyüş turu yapacağız.

  5. Gün Tahran - İsfahan

  Sabah kahvaltıdan sonra otelden ayrılıyor ve tarihi Rey şehrine doğru yola çıkıyoruz. Büyük Selçuklu Devleti’ne başkentlik yapmış olan Rey’de Tuğrul Bey’in 1140 yılında yaptırdığı ve öldükten sonra defnedildiği Tuğrul Bey Kulesi’ni görerek Kaşhan’a doğru yolumuza devam edeceğiz. Kaşhan görkemli tarihiyle birçok esere ev sahipliği yapıyor. Buradaki gezimizde Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’nde de yer alan Fin Bahçesi’ni,Fin Hamamı’nı görüyor ünlü bir tüccar tarafından yaptırılan Borujerdiha Evi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından İran tarihindeki en eski kalıntıların bulunduğu   Sialk Höyüğü’ne  gidiyoruz. Gezimizin ardından Kebir Çölü’nü takiben İran’ın en eski köylerinden biri olan Abyaneh Köyü ne ulaşıyoruz. Yaklaşık 2500 yıllık tarihi olan Abyaneh kültürel mirasını,geleneklerini günümüze kadar yaşatmış,mimari dokusunun el değmemiş haliyle sizleri çok etkileyecek. Köyde geçirdiğimiz vakitten sonra güneye doğru yolumuza devam ediyor ve İran’ın en önemli şehirlerinden biri olan İsfahan’a ulaşıyoruz. İsfahan’a ulaştığımızda Zayende Nehri üzerine kurulu 33 Kemerli Köprü’yü (Siesepol Bridge) gezip otelimize ulaşıyoruz.Dileyen misafirlerimizle İsfahan sokaklarında akşam yürüyüşü yapacağız.

  6. Gün İsfahan

  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak İsfahan gezimize devam ediyoruz.İlk olarak İsfahan’ı başkent ilan eden Abbasi Hükümdarı Şah Abbas’ın emriyle İran’ın kuzey bölgesinden göç ettirilen Ermeni Cemaatin inşaa ettiği Vank Katedrali’ni ve içindeki bölümleri ziyaret ediyoruz.Sonrasında yine Zayende Nehri üzerindeki önemli köprülerden biri olan Hacu Köprüsünü göreceğiz.Ardından İsfahan gezimizin en önemli noktası olan Nakş-ı Cihan Meydanı’na ulaşıyoruz.Safeviler döneminde en gösterişli zamanlarını yaşayan İsfahan, Mezopotamya, Anandolu ve Asya kültürlerinin harmanlandığı tarihte dünyanın en büyük şehirlerinden biri olmuş. İran geziginlerinin en gözde mekanı.Nakş-ı Cihan Meydanı etrafındaki çarşıların birleştiği ve dünyanın en büyük ikinci meydanı olarak biliniyor.Safevi döneminde yapılan meydandaki gezimizde Şeyf Lutfullah Camii,Ali Kapı Sarayı,Mescid-i Şah (İmam Camii),Mescid-i Cuma ve İsfahan’ın kapalı çarşısı olan Büyük Çarşı’yı (Bazar-e Bozorg) geziyoruz.Verilen serbest zamanda İran’a özgü tüm el sanatlarına ait örnekleri görebilir ve alış- verişlerinizi yapabilirsiniz. Ardından yine Dünya Kültür Mirası listesine girmiş olan 40 Sütun Sarayı na gidiyoruz. 40 Sütün Sarayı anlamına gelen Çehel Sütun Sarayı, Şah 2. Abbas döneminde içinde upuzun bir havuz bulunan ağaçlıklı bir bahçe içine kurulmuş, zarif sütunlu sundurmasıyla şık bir kraliyet konağı. Aslında sarayın 20 sütunu var fakat suya yansıyan aksı nedeniyle ismi 40 Sütun olarak kalmış.Bu saray Şah’ın büyük davetler verdiği ve önemli misafirlerini ağırladığı mekan olarak kullanılmış.Gezimizin ardından günümüzü tamamlıyor ve otelimize geçiyoruz.

  7. Gün İsfahan - İran Shahr

  Sabah kahvaltıdan sonra İran çöllerinden geçerek, bir vaha gibi karşımıza çıkan Yezd’e ulaşıyoruz.5000 yıllık tarihiyle 1001 gece masallarını andıran Yezd şehri İran gezisinin en etkileyici noktalarından.Sasani İmparatoru 1. Yezdigirt’ten ismini almış, Zerdüştlük dininin merkezi kabul edilen,çöl mimarisinin mistik atmosferi içinde Yezd gezimize başlıyoruz. Gezimizde Zerdüştlerin kutsal mekanı Ateşkedah’ı,ölülerini bıraktıkları tepeler olan Sessizlik Kuleleri’ni(ölüler şehri) gördükten sonra tarihi şehir merkezine gidiyoruz.Burada Mescid-i Cuma Camii ve Amir Chakhmaq Camii ve kompleksini görerek tarihi şehrin dar sokaklarında gezmeye başlıyoruz.Topraktan yapılmış evlerin arasında gezdikten sonra dinlenmek için mola vereceğimiz bir evin damından göreceğiniz Yezd’in manzarası sizleri büyüleyecek. Sonrasında otelimize gidiyoruz.

  8. Gün İran Shahr - Şiraz

  Sabah kahvaltıdan sonra Yezd şehrinden ayrılıyor ve gezimizin en güney noktası olan  şairler ve aşk  diyarı Şiraz’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.İlk olarak Persepolis’ten bile daha önce kurulmuş olan Ahameniş İmparatorluğu’nun başkenti olan Pasargan’a uğruyoruz.Gezimizde kentin kurucusu olan Büyük Kiros anıt mezarını ve diğer kalıntıları gördükten sonra dünyanın en bilinen antik yerleşimlerinden olan bügünki İran’ın prestiji ve görkeminin başlangıcı sayılan Persepolis Antik Kenti’ne ulaşıyoruz.Bu görkemli şehir m.ö 550-330 yılları arasında Büyük İskender şehri alıp yağmalayana kadar Ahameniş İmparatorluğu’na başkentlik yapmış.Her ne kadar yağmalamalar ve doğal süreçten dolayı çok tahribat görmüş olsa da kabartmalar,sütunlar ve görkemiyle sizleri çok etkileyen bir gezi olacaktır. Persepolis gezimizden sonra Pers İmparatorlarının anıt mezarlarının bulunduğu Nakş-ı Rüstem’e ulaşıyoruz.İsmini pers mitolojisindeki kahraman Rüstem’in kabartmasından alan ve 1. Darius’un mezarının da olduğu bu bölge Sasaniler’den kalma kaya kabartmalarıyla meşhur.Gezimizin ardından Şiraz’a doğru yolumuza devam ediyoruz.Şiraz’a ulaştığımızda bizleri şehrin giriş kapısı olan Kur-an Kapısı  tüm görkemiyle karşılıyor.Fotoğraflarımızı çektikten sonra otelimize ulaşıyoruz.

  9. Gün Şiraz - Tahran - İstanbul

  Pegasus Airlines - PC513 04:40 
  Tahran, İran (IKA-Imam Khomeini Intl) 06:15 - İstanbul, Türkiye (SAW-Sabiha Gökçen Uls.)

  Sabah kahvaltıdan sonra Şiraz gezimize başlıyoruz. İran edebiyatının en ünlü şairlerinden olan Hafız Şirazi ve Şeyh Sadi Şirazi’ türbelerini ziyaret ederek Dünya Kültür Mirası listesine girmiş olan ve İran bahçelerinin en güzel örneklerinden biri olan Eram Bahçelerine gidiyoruz. Türkçesi Cennet Bahçesi olan Eram Bahçesi’nin son hali  Kaçar döneminden kalmış olsa da bahçe düzeni açısından yer yer Selçuklulardan kalıntılar da bulunuyor.Gezimizin ardından Pembe çinili iç dekoru nedeniyle Pembe Cami olarak da bilinen Nasir al-Mülk Cami’ni ziyaret edeceğiz.Gökkuşağı gibi renkli vitraylarıyla tüm dünyada ünlenen cami Kaçar hanedanı Nasir al-Mülk’ün tarafından 1876 – 1888 yılları arasında yaptırılmıştır.Ardından şehrin merkezine ulaşıyor ve Kerim Han Zend tarafından yaptırılmış Vekil Camii’ni,hemen yanındaki Vekil Hamamı’nı ve Şiraz’ın tarihi kapalı çarşısı olan Vekil Çarşısı’nı ziyaret edeceğiz.Zend mimarisinin öne çıkan bu eserlerini görüp çarşıda verdiğimiz serbest zamanda halı, baharat, kıyafet, el işleri satan dükkanları ziyaret edebilirsiniz.Gezimizin ardından yine şehir merkezinde bulunan Kerim Han Kalesi’ni ziyaret edeceğiz.12 metreyi bulan surları ve 4 adet burcu olan kale günümüzde müze olarak kullanılıyor. Kale gezimizin ardından şairler ve aşkın şehri olarak bilinen Şiraz’dan ayrılıyor ve turumuzu sonlandıracağımız Şiraz havalimanına gidiyoruz.İç hat uçuşuyla Tahran’a oradan da aktarma yaparak İmam Humeyni Uluslararası Havalimanından gecenin ilerleyen saatlerinde İstanbul’a uçuşumuzu gerçekleştiriyor ve bir başka gezimizde  buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

  Dahil / Hariç Hizmetler

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Otellerde 8 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 8 Sabah kahvaltısı
  • Otelimizde Açık Büfe veya Set menü 8 Akşam Yemeği
  • Gidiş-Dönüş Uçak biletleri
  • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
  • Çevre Gezileri
  • Rehberlik hizmetleri
  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Müze ören yeri girişleri
  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltı
  Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği
  Tüm Öğle Yemekleri
  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  PCR Testi
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  Tüm Özel Harcamalar

  Tur Notları

  Tur Notları

  İRAN HAKKINDA FAYDALI BİLGİLER

  - İran’ın yüzölçümü 1.643.000 km2’dir.
  - Nüfusu yaklaşık 84 milyon’dur.
  - 31 eyaletten oluşur.
  - En önemli gelir kaynakları petrol ve doğalgazdır.
  - 1998 yılından beri uluslararası ambargo uygulanan bir ülkedir.
  - Para birimi Rial-Tümen’dir. Döviz bürolarında Döviz ya da Türk Lirası bozdurabilirsiniz.
  - Resmi dili Farsça’dır.
  - Ülkenin büyük bölümünde Türkçe konuşarak iletişim kurabilirsiniz.
  - Mutfak kültürleri Türk mutfağına yakındır. Pirinç ve Safran çok tüketiliyor.
  - Ortalama 1 öğün yemek yaklaşık 10 $’dır.
  - Kadınların başörtüsü kullanması, dizüstüne kadar uzanan tunik, gömlek vb. kıyafet giymesi zorunludur.
  - Evli olmayan çiftlerin aynı odada kalmasına izin verilmiyor.
  - Alkollü içeceklerin tüketimi yasak.
  - Günün her saati güvenli bir şekilde dışarda vakit geçirebilirsiniz.
  - Otellerde Wi-fi mevcuttur.
  - Youtube, Facebook, Twitter gibi sosyal medya ağlarına erişim yasak, İnstagram a erişim serbesttir.(Telefonunuza indireceğiniz uygulamalarla tüm ağlara erişim sağlayabilirsiniz.)
  - Oteller konforlu ve hijyeniktir fakat ambargodan dolayı Türkiye standartlarının az da olsa altındadır.
  - Araçlar yine ambargodan dolayı Türk standartlarının altında ama bakımlı ve hijyeniktir.
  -      İran'a girişlerde pasaportla beraber seyahat sağlık sigortası belgesi de olması zorunludur.             Pasaportun İran seyahati dönüş tarihi sonrası en az 6 ay geçerlilik süresine sahip olmalıdır. 10 yıldan    eski pasaport sahipleri, seyahate çıkmadan önce pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir
  -     İran bankacılık sistemi  uluslararası bankacılık sistemine kapalı. Bundan dolayı kredi kartları geçerli değil. Ülkeye girdikten sonra İran para birimi olan riyal edinmeniz için rehberimiz yardımcı olacaktır
  -    Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir.  
  -    Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
  -    18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir.
  -     Pasaportunda İsrail vizesi ve giriş-çıkış mühürü olan misafirler İran’a giriş yapamazlar.

  İptal Şartları

  Kampanyalar

  Kampanyalar

  150 TL Hediye World Puan

  28 Şubat tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye.

  Kampanya Koşulları

  • Tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye!
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
  • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
  • Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
  • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.
  • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 2000 TL ve üzeri alışverişe 75 TL toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır.
  • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Mart 2023 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 7 Nisan 2023’dür.
  • Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Nisan 2023'de geri alınacaktır.
  • Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TL card müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için SEYAHAT yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
  • Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
  • World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

  150 TL Hediye Bonus

  Garanti BBVA POS’larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.

  Kampanya Detayları:

  • Garanti BBVA POS'larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.
  • Kampanya 1 - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 150 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanya kapsamında ticari kredi kartıyla ikinci harcamayı yapan esnaf ve KOBI üye işyeri olan Garanti BBVA POS sahiplerine özel ekstra 20 TL bonus verilecektir.
  • Garanti BBVA POS sahipleri en fazla 170 TL bonus kazanabilir. Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödülü kazanabilir.
  • Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.
  • BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
  • Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyaya dahildir.
  • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
  • Kazanılan bonuslar 3 Mart – 3 Nisan 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya oteller, tatil köyleri, seyahat acentaları, tur operatörleri ve seyahat gemileri firmalarını kapsamaktadır.
  • Havayolu firmalarından yapılan harcamalarda geçerli değildir.
  • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
  • Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
  • Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
  • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
  • Sadece yurtiçinde yapılan peşin ve taksitli işlemler harcamalar dahildir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

  Peşin Fiyatına 12 Taksit

  Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.

  Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp