Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Doğu Anadolu Turları Doğu'nun Gizemli Coğrafyası Büyük İran ve Van Turu Pegasus HY ile 8 Gece
Tur Kodu: 2129

Doğu'nun Gizemli Coğrafyası Büyük İran ve Van Turu Pegasus HY ile 8 Gece

Doğu'nun Gizemli Coğrafyası Büyük İran Ve Van

Van - Doğubeyazıt - Tebriz - Tahran - İsfahan - Yezd - Şiraz Pegasus Havayolları ile 8 Gece 9 Gün Kalkış Yeri: Sabiha Gökçen Havalimanı T.C Pasaportlarına Vizesiz

- -

1 Oda 2 Yetişkin
1
Oda Ekle

Tur Programı


1. Gün İstanbul - Van

Pegasus Airlines Pegasus Airlines  
PC2500 07:45 - İstanbul, Türkiye (SAW-Sabiha Gökçen Uls.) 09:15 - Van (VAN-Ferit Melen

İstanbul- Van uçuşuyla Van Havalimanına ulaşıyoruz. Bizleri bekleyen aracımız ve rehberimizle buluşarak turumuza başlıyoruz. Van denilince ilk akla gelen Akdamar Adası ve Kilisesi var sırada.. Ülkemizin en büyük gölüne bölge insanı Deniz der.(Ekstra) Dileyen misafirlerimizle üzerinde yapacağımız yarım saatlik tekne yolculuğuyla ulaşacağımız Akdamar Adası’nın ve Kilisesi’nin kavuşamayan aşıklarının hüzünlü hikayesini ve Kral Gagik ’in muhteşem kilisesinin tarihini öğrendikten ve ada ziyaretimizden sonra öğle yemeğimizi Van“Denizi” kıyısında alacağız. Dileyenler Van’ a özgü inci kefalinin tadına bakabilirler. Tuşpa diye de bilinen, gerçek adı ise yazılı kaynaklarda kral I.Sarduri’den dolayı Sardurihinili olan Van Kalesi’ne gidiyoruz. Surlar, kale camisi, Urartu krallarının kaya mezarları ve kale kapılarını gördükten sonra meşhur Van Kedileri'ni de göreceğimiz ve Urartulara özgü gümüş sanatının en güzel örneklerinin bulunduğu gümüş atölyesine uğruyoruz. Sunum ve alış-veriş zamanımızdan sonra otelimize geçiyoruz.

 

2. Gün Van - Doğubayazıt - Tebriz

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Van Gölü kıyısı boyunca seyahat ederek Muradiye Şelalesine ulaşıyoruz. Oldukça geniş bir alandan coşkulu bir şekilde, köpürerek dökülen şelalede vereceğimiz kahve molamızda bol bol fotoğraflar çekip şelalenin keyfini çıkarıyoruz. Şelale gezimizin ardından Çaldıran Ovasına ulaşıp, 1514 Çaldıran Meydan Muharebesi hakkında rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Çaldıran ovasından geçtikten sonra volkanik kaya kütlelerini görerek Tendürek Dağı geçidinden geçiyoruz ve Doğubayazıt'a ulaşıyoruz. Ağrı Dağı'nın eteklerine kurulmuş Doğubayazıt 'ta Türkiye'nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla kullanıla İshak Paşa Sarayını gezmeye başlıyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Topkapı Sarayından sonra inşa edilmiş en önemli saraydır İshak Paşa Sarayı. Dünya üzerinde ilk defa merkezi ısıtma sistemin kullanıldığı bu sanat harikası yapı, taç kapısıyla, selamlık ve haremlik bölümüyle bizi karşılıyor. Sarayın büyüleyici atmosferinde vereceğimiz serbest zamanımızda bolca fotoğraf alıp, Doğubayazıt'ı yukardan seyretme sansını yakalıyoruz. Serbest zamanımız sonrasında alacağımız öğlen yemeğinden sonra yönümüzü Gürbulak Sınır Kapısına çeviriyoruz.Sınır kapısındaki pasaport ve geçiş işlemlerimizden sonra İran topraklarına ayak basıyor ve Tebriz’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Yol güzergahında Hoy şehrine uğruyor ve burada Hz. Mevlana’nın yakın dostu Şems Tebrizi’nin türbesini ziyaret ediyoruz.Ardından Tebriz’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.Yolculuğumuzun sonunda Tebriz deki otelimize ulaşıyoruz. Konaklamamız otelimizde.

3. Gün Tebriz - Tahran

Sabah kahvaltımızın ardından İran’ın 4. Büyük şehri olan ve Azeri Türklerinin yoğunlukla yaşadığı,İpek Yolu nun üzerindeki önemli şehirlerden biri olmasıyla tarihte önemli bir yeri olan Tebriz’i gezmeye başlıyoruz.Türk ve İran edebiyatının önemli şairlerinden ünlü şair Üstad Şehriyar’ın evi,İlhanlılar dönemindeki şehir surlarından günümüze ulaşmış olan Arg,Tebriz’in sembollerinden Gök Mescid,Şah Pehlevi döneminde yapılmış olan ve şehir halkının yürüyüş ve mesire yeri olarak kullandığı Şah Gölü,Saat Kulesi,dünyanın en büyük kapalı çarşılarından biri olan ve baharatçıları,kuyumcuları,meşhur tebriz halısının satıldığı mağazaları ve birçok otantik ürünleriyle bizleri karşılayan Tebriz Kapalı Çarşısı gezip göreceğimiz ve vakit geçireceğimiz yerler olacak.Turumuzun bitiminde aracımızla Tebriz havalimanına geliyor ve Tebriz – Tahran arası uçuşumuzu gerçekleştirip İran’ın başkenti olan Tahran’a ulaşıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen aracımızla birlikte otelimize geçiyor ve konaklamamızı gerçekleştiriyoruz.

4. Gün Tahran

Sabah kahvaltımızın ardından Tahran gezimize başlıyoruz.İran’ın modern yüzünü bize hissettiren Tahran; büyük,kalabalık ve oldukça hareketli bir şehir.İlk olarak Kaçarlar ve Şah döneminde  kullanılan sarayların bulunduğu  Sadabad Parkı’nı gezerken İran mimarisinin en güzel örneklerinden birkaçı ile karşılaşacağız. Rehberimizin hem İran tarihi hem İran mimarisi hem de İran sosyal hayatı hakkında vereceği bilgiler eşliğinde gezimize devam ediyor ve 3000 dönümlük bu alanda önce Kaçarlar sonrasında Şah Pehlevi tarafından kullanılan sarayları geziyoruz. Adından bir sonraki gezi noktamız olan Gülistan Sarayı’na ulaşıyoruz. Gül Bahçesi Sarayı anlamına gelen Gülistan Sarayı, Tahran’daki en eski tarihi yapı.  İlk olarak Safevi hükümdarı I. Tahmasb  döneminde kale olarak inşaa edilmiş olan yapıyı daha sonra Zendler saraya çevirmiş, ardından Kaçarlar ve Pehlevilerin son eklemeleriyle günümüzdeki halini almıştır.Saray havuzlu avluları ve müze olarak kullanılan galerileri ile Tahran daki en önemli gezi noktalarımızdan biri. Gülistan Sarayı, farklı binalar ve odalardan oluşuyor. Özel toplantılar, gece şenlikleri ve resmi resepsiyonlar için kullanılan Mermer Taht Binası, İran ihtişamını her adımda hissedeceğiniz kristal avizeleri ve süslemeleriyle ünlü Aynalı Salon, yabancı devletlerden gelen hediyeleri saklamak için kullanılan Fildişi Salonu, mavi, sarı ve siyah sırlı çini ve altın kubbe ile örtülü Rüzgâr Binası ve misafirlerin kaldığı Yurt Binası Gülistan Sarayı’nın gezilecek bölgeleri arasında başı çekiyor.Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Tahran caddelerinde yapacağımız otobüs yolculuğunda İran’ın ve Tahran’ın sembolü olarak bilinen Azadi Meydanını ve anıtını görerek otelimize ulaşıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Dileyen misafirlerimizle yemekten sonra şehri gezmek için kısa bir yürüyüş turu yapacağız.

5. Gün Tahran - İsfahan

Sabah kahvaltıdan sonra otelden ayrılıyor ve tarihi Rey şehrine doğru yola çıkıyoruz. Büyük Selçuklu Devleti’ne başkentlik yapmış olan Rey’de Tuğrul Bey’in 1140 yılında yaptırdığı ve öldükten sonra defnedildiği Tuğrul Bey Kulesi’ni görerek Kaşhan’a doğru yolumuza devam edeceğiz. Kaşhan görkemli tarihiyle birçok esere ev sahipliği yapıyor. Buradaki gezimizde Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’nde de yer alan Fin Bahçesi’ni,Fin Hamamı’nı görüyor ünlü bir tüccar tarafından yaptırılan Borujerdiha Evi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından İran tarihindeki en eski kalıntıların bulunduğu   Sialk Höyüğü’ne  gidiyoruz. Gezimizin ardından Kebir Çölü’nü takiben İran’ın en eski köylerinden biri olan Abyaneh Köyü ne ulaşıyoruz. Yaklaşık 2500 yıllık tarihi olan Abyaneh kültürel mirasını,geleneklerini günümüze kadar yaşatmış,mimari dokusunun el değmemiş haliyle sizleri çok etkileyecek. Köyde geçirdiğimiz vakitten sonra güneye doğru yolumuza devam ediyor ve İran’ın en önemli şehirlerinden biri olan İsfahan’a ulaşıyoruz. İsfahan’a ulaştığımızda Zayende Nehri üzerine kurulu 33 Kemerli Köprü’yü (Siesepol Bridge) gezip otelimize ulaşıyoruz.Dileyen misafirlerimizle İsfahan sokaklarında akşam yürüyüşü yapacağız.

6. Gün İsfahan

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak İsfahan gezimize devam ediyoruz.İlk olarak İsfahan’ı başkent ilan eden Abbasi Hükümdarı Şah Abbas’ın emriyle İran’ın kuzey bölgesinden göç ettirilen Ermeni Cemaatin inşaa ettiği Vank Katedrali’ni ve içindeki bölümleri ziyaret ediyoruz.Sonrasında yine Zayende Nehri üzerindeki önemli köprülerden biri olan Hacu Köprüsünü göreceğiz.Ardından İsfahan gezimizin en önemli noktası olan Nakş-ı Cihan Meydanı’na ulaşıyoruz.Safeviler döneminde en gösterişli zamanlarını yaşayan İsfahan, Mezopotamya, Anandolu ve Asya kültürlerinin harmanlandığı tarihte dünyanın en büyük şehirlerinden biri olmuş. İran geziginlerinin en gözde mekanı.Nakş-ı Cihan Meydanı etrafındaki çarşıların birleştiği ve dünyanın en büyük ikinci meydanı olarak biliniyor.Safevi döneminde yapılan meydandaki gezimizde Şeyf Lutfullah Camii,Ali Kapı Sarayı,Mescid-i Şah (İmam Camii),Mescid-i Cuma ve İsfahan’ın kapalı çarşısı olan Büyük Çarşı’yı (Bazar-e Bozorg) geziyoruz.Verilen serbest zamanda İran’a özgü tüm el sanatlarına ait örnekleri görebilir ve alış- verişlerinizi yapabilirsiniz. Ardından yine Dünya Kültür Mirası listesine girmiş olan 40 Sütun Sarayı na gidiyoruz. 40 Sütün Sarayı anlamına gelen Çehel Sütun Sarayı, Şah 2. Abbas döneminde içinde upuzun bir havuz bulunan ağaçlıklı bir bahçe içine kurulmuş, zarif sütunlu sundurmasıyla şık bir kraliyet konağı. Aslında sarayın 20 sütunu var fakat suya yansıyan aksı nedeniyle ismi 40 Sütun olarak kalmış.Bu saray Şah’ın büyük davetler verdiği ve önemli misafirlerini ağırladığı mekan olarak kullanılmış.Gezimizin ardından günümüzü tamamlıyor ve otelimize geçiyoruz.

7. Gün İsfahan - İran Shahr

Sabah kahvaltıdan sonra İran çöllerinden geçerek, bir vaha gibi karşımıza çıkan Yezd’e ulaşıyoruz.5000 yıllık tarihiyle 1001 gece masallarını andıran Yezd şehri İran gezisinin en etkileyici noktalarından.Sasani İmparatoru 1. Yezdigirt’ten ismini almış, Zerdüştlük dininin merkezi kabul edilen,çöl mimarisinin mistik atmosferi içinde Yezd gezimize başlıyoruz. Gezimizde Zerdüştlerin kutsal mekanı Ateşkedah’ı,ölülerini bıraktıkları tepeler olan Sessizlik Kuleleri’ni(ölüler şehri) gördükten sonra tarihi şehir merkezine gidiyoruz.Burada Mescid-i Cuma Camii ve Amir Chakhmaq Camii ve kompleksini görerek tarihi şehrin dar sokaklarında gezmeye başlıyoruz.Topraktan yapılmış evlerin arasında gezdikten sonra dinlenmek için mola vereceğimiz bir evin damından göreceğiniz Yezd’in manzarası sizleri büyüleyecek. Sonrasında otelimize gidiyoruz.

8. Gün İran Shahr - Şiraz

Sabah kahvaltıdan sonra Yezd şehrinden ayrılıyor ve gezimizin en güney noktası olan  şairler ve aşk  diyarı Şiraz’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.İlk olarak Persepolis’ten bile daha önce kurulmuş olan Ahameniş İmparatorluğu’nun başkenti olan Pasargan’a uğruyoruz.Gezimizde kentin kurucusu olan Büyük Kiros anıt mezarını ve diğer kalıntıları gördükten sonra dünyanın en bilinen antik yerleşimlerinden olan bügünki İran’ın prestiji ve görkeminin başlangıcı sayılan Persepolis Antik Kenti’ne ulaşıyoruz.Bu görkemli şehir m.ö 550-330 yılları arasında Büyük İskender şehri alıp yağmalayana kadar Ahameniş İmparatorluğu’na başkentlik yapmış.Her ne kadar yağmalamalar ve doğal süreçten dolayı çok tahribat görmüş olsa da kabartmalar,sütunlar ve görkemiyle sizleri çok etkileyen bir gezi olacaktır. Persepolis gezimizden sonra Pers İmparatorlarının anıt mezarlarının bulunduğu Nakş-ı Rüstem’e ulaşıyoruz.İsmini pers mitolojisindeki kahraman Rüstem’in kabartmasından alan ve 1. Darius’un mezarının da olduğu bu bölge Sasaniler’den kalma kaya kabartmalarıyla meşhur.Gezimizin ardından Şiraz’a doğru yolumuza devam ediyoruz.Şiraz’a ulaştığımızda bizleri şehrin giriş kapısı olan Kur-an Kapısı  tüm görkemiyle karşılıyor.Fotoğraflarımızı çektikten sonra otelimize ulaşıyoruz.

9. Gün Şiraz - Tahran - İstanbul

Pegasus Airlines - PC513 04:40 
Tahran, İran (IKA-Imam Khomeini Intl) 06:15 - İstanbul, Türkiye (SAW-Sabiha Gökçen Uls.)

Sabah kahvaltıdan sonra Şiraz gezimize başlıyoruz. İran edebiyatının en ünlü şairlerinden olan Hafız Şirazi ve Şeyh Sadi Şirazi’ türbelerini ziyaret ederek Dünya Kültür Mirası listesine girmiş olan ve İran bahçelerinin en güzel örneklerinden biri olan Eram Bahçelerine gidiyoruz. Türkçesi Cennet Bahçesi olan Eram Bahçesi’nin son hali  Kaçar döneminden kalmış olsa da bahçe düzeni açısından yer yer Selçuklulardan kalıntılar da bulunuyor.Gezimizin ardından Pembe çinili iç dekoru nedeniyle Pembe Cami olarak da bilinen Nasir al-Mülk Cami’ni ziyaret edeceğiz.Gökkuşağı gibi renkli vitraylarıyla tüm dünyada ünlenen cami Kaçar hanedanı Nasir al-Mülk’ün tarafından 1876 – 1888 yılları arasında yaptırılmıştır.Ardından şehrin merkezine ulaşıyor ve Kerim Han Zend tarafından yaptırılmış Vekil Camii’ni,hemen yanındaki Vekil Hamamı’nı ve Şiraz’ın tarihi kapalı çarşısı olan Vekil Çarşısı’nı ziyaret edeceğiz.Zend mimarisinin öne çıkan bu eserlerini görüp çarşıda verdiğimiz serbest zamanda halı, baharat, kıyafet, el işleri satan dükkanları ziyaret edebilirsiniz.Gezimizin ardından yine şehir merkezinde bulunan Kerim Han Kalesi’ni ziyaret edeceğiz.12 metreyi bulan surları ve 4 adet burcu olan kale günümüzde müze olarak kullanılıyor. Kale gezimizin ardından şairler ve aşkın şehri olarak bilinen Şiraz’dan ayrılıyor ve turumuzu sonlandıracağımız Şiraz havalimanına gidiyoruz.İç hat uçuşuyla Tahran’a oradan da aktarma yaparak İmam Humeyni Uluslararası Havalimanından gecenin ilerleyen saatlerinde İstanbul’a uçuşumuzu gerçekleştiriyor ve bir başka gezimizde  buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Otellerde 8 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 8 Sabah kahvaltısı
 • Otelimizde Açık Büfe veya Set menü 8 Akşam Yemeği
 • Gidiş-Dönüş Uçak biletleri
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Çevre Gezileri
 • Rehberlik hizmetleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Müze ören yeri girişleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltı
Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
PCR Testi
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Tüm Özel Harcamalar

Tur Notları

Tur Notları

İRAN HAKKINDA FAYDALI BİLGİLER

- İran’ın yüzölçümü 1.643.000 km2’dir.
- Nüfusu yaklaşık 84 milyon’dur.
- 31 eyaletten oluşur.
- En önemli gelir kaynakları petrol ve doğalgazdır.
- 1998 yılından beri uluslararası ambargo uygulanan bir ülkedir.
- Para birimi Rial-Tümen’dir. Döviz bürolarında Döviz ya da Türk Lirası bozdurabilirsiniz.
- Resmi dili Farsça’dır.
- Ülkenin büyük bölümünde Türkçe konuşarak iletişim kurabilirsiniz.
- Mutfak kültürleri Türk mutfağına yakındır. Pirinç ve Safran çok tüketiliyor.
- Ortalama 1 öğün yemek yaklaşık 10 $’dır.
- Kadınların başörtüsü kullanması, dizüstüne kadar uzanan tunik, gömlek vb. kıyafet giymesi zorunludur.
- Evli olmayan çiftlerin aynı odada kalmasına izin verilmiyor.
- Alkollü içeceklerin tüketimi yasak.
- Günün her saati güvenli bir şekilde dışarda vakit geçirebilirsiniz.
- Otellerde Wi-fi mevcuttur.
- Youtube, Facebook, Twitter gibi sosyal medya ağlarına erişim yasak, İnstagram a erişim serbesttir.(Telefonunuza indireceğiniz uygulamalarla tüm ağlara erişim sağlayabilirsiniz.)
- Oteller konforlu ve hijyeniktir fakat ambargodan dolayı Türkiye standartlarının az da olsa altındadır.
- Araçlar yine ambargodan dolayı Türk standartlarının altında ama bakımlı ve hijyeniktir.
-      İran'a girişlerde pasaportla beraber seyahat sağlık sigortası belgesi de olması zorunludur.             Pasaportun İran seyahati dönüş tarihi sonrası en az 6 ay geçerlilik süresine sahip olmalıdır. 10 yıldan    eski pasaport sahipleri, seyahate çıkmadan önce pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir
-     İran bankacılık sistemi  uluslararası bankacılık sistemine kapalı. Bundan dolayı kredi kartları geçerli değil. Ülkeye girdikten sonra İran para birimi olan riyal edinmeniz için rehberimiz yardımcı olacaktır
-    Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir.  
-    Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
-    18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir.
-     Pasaportunda İsrail vizesi ve giriş-çıkış mühürü olan misafirler İran’a giriş yapamazlar.

Bu tur Jolly tarafından düzenlenen ortak tur olup, diğer seyahat acentesi misafirlerinin de katılımı olabilmektedir.

İptal Şartları

Kampanyalar

Kampanyalar

400 TL ParafPara

 • 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında yurt içinde seyahat ve konaklama sektörlerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 200 TL, toplamda 400 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SEYAHAT yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 400 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.08.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.08.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp