Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Fiyat Aralığı

-

Kalkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Dönem

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Trenli Kültür Turları

28.01.2022 - 28.01.2023 tarihleri arasındaki 2 tur listelenmiştir.
2 tur bulundu
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula
Sırala
Filtrele
Doğu Ekspresi ile Kars Turu Pegasus HY ile 2 Gece - Sömestre Özel

Doğu Ekspresi ile Kars Turu Pegasus HY ile 2 Gece - Sömestre Özel

İstanbul Çıkışlı 01.02.2022 Kars - Ani Harabeleri - Çıldır Gölü - Erzurum
150 TL Hediye Bonus
18 Ay Taksit Seçeneği
Diğer Tarihler
Uçaklı
2 Gece
Doğu Ekspresi ile Kars Turu Pegasus HY ile 2 Gece

Doğu Ekspresi ile Kars Turu Pegasus HY ile 2 Gece

İstanbul Çıkışlı 25.03.2022 Kars - Ani Harabeleri - Çıldır Gölü - Erzurum
150 TL Hediye Bonus
18 Ay Taksit Seçeneği
Diğer Tarihler
Uçaklı
2 Gece

Trenli Kültür Turları

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Turlarımızı İnceleyin

Trenli Kültür Turları

Ülkemizin birbirinden güzel şehirlerini, Trenle Kültür Turları sayfamızda bulunan seçeneklerden birini tercih ederek gezebilirsiniz.

Trenli turlar kapsamında yer alan şehirlerimizi hem yüksek hızlı tren konforunda hem de MNG Turizm güvencesinde gezmek artık çok kolay ve avantajlı. 2 günlük trenli kültür turları ile kısa sürede bolca yer gezip, eşsiz lezzetleri deneyebilirsiniz. Tren turları Türkiye’nin birçok şehrinde sizi tarihi yapılar, kültürümüzden kalıntılar ve enfes Anadolu lezzetleriyle buluşturuyor.

Konya, trenle kültür turuna çıkmak için seçebileceğiniz en uygun şehirlerden biridir. Yaklaşık 4 saat 20 dakikalık bir tren yolcuğu ile İstanbul/Pendik’ten, Konya’ya varmış olursunuz.

Konya’nın dillere destan yemekleri ile renklendireceğiniz kültür turunda, etli ekmek, bamya çorbası, yaprak sarma, bütümet, nohutlu pilav, höşmerim gibi lezzetleri, yörenin en meşhur noktalarında deneme fırsatı bulabilirsiniz.

Trenli kültür turları kapsamında gezebileceğiniz Konya Lezzetleri ve Kültür Turu ile Aziziye Camii ve Selimiye Camii’ni ziyaret edebilir, Konya Mevlana Müzesi’ni gezebilirsiniz. Ayrıca Konya’nın saymakla bitmez eşsiz ve tarihi yapılarını da Konya turu kapsamında ziyaret edip, rehberlerimizden detaylı bilgiler alabilirisiniz.

Trenle kültür turları kapsamında tercih edebileceğiniz ikinci rota ise Eskişehir’dir. TCDD tren turları, YHT (Yüksek hızlı tren) ile İstanbul/ Pendik, Eskişehir arasını yaklaşık iki buçuk saat kadar bir sürede almayı sağlamaktadır. Hızlı ve güvenli bir ulaşım aracı olan trenler, kültür turunuz için ayırdığınız kısıtlı zamanı en iyi şekilde kullanmanıza fırsat tanıyacaktır.

Eskişehir turu ile şehrin tüm güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Porsuk Çayı boyunca uzanan, tarihin birçok önemli zamanına tanıklık etmiş bu şehirde gezmek için MNG Turizm’in Eskişehir turları ile doğru bir adım atmış olursunuz.

Eskişehir turlarında, Kentpark ziyareti ile denizi kıyısı olmayan bir şehirde sahil keyfine tanıklık edebilir, Lületaşı Müzesi ve Arkeoloji Müzesi’ni gezebilir, Türkiye’nin ilk otomobili olan Devrim Otomobili’ni görebilirsiniz.

Eskişehir denince ilk akla gelen Çiğ börek ise bu gezinin vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Kültür turunuzun, Eskişehir lezzetlerine uzanan kısmında unutulmaz lezzetleri deneme fırsatı bulacaksınız.

Trenli Kültür turları seçenekleri ve kültür turları hakkında daha detaylı bilgi almak için seyahat danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 

Daha Fazla Oku