Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
Ara Tatil Otelleri (226)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula

Ara Tatil Otelleri

Ara Tatil Otelleri Fiyatları 24.05.2024 - 25.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 226 otel listelenmiştir.
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Ara Tatil Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Ara Tatil Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Ara Tatil Otelleri

Farklı fiyat seçeneği ve kampanyalar sunan MNG turizm ile kendinize ve sevdiklerinize hitap eden bir ara tatil seçeneğine sahip olabilirsiniz. Kış aylarında kötü hava koşulların vermiş olduğu negatif enerjiyi üzerinden atmak isteyen, dinlenmek isteyen veya çocuklarına sürpriz yapmak isteyen ebeveynler ara tatili fırsatını değerlendirebilir. Bu sayede dinlenmiş, yenilenmiş ve daha enerjik bir şekilde bir sonraki döneme hazırlanılmış olur. Her bütçeye ve her kişiye uygun olan ara tatil otellerin sunmuş olduğu tatil ücretlerini değerlendirerek istediğiniz kaliteye sahip otelde yer ayırabilirsiniz.

Ara Tatil Otelleri Fiyatları

Ara tatilin gelmesi ile tatil yapmayı düşünen kişiler otel ve fiyatları ile ilgili detaylı araştırma yapmaya başlar. Bir çok otelin hizmet verdiği bu dönemde yorulmadan ve ayrı ayrı sayfalarda gezinmeden tek bir sayfa üzerinden aradığınız hizmete ve fiyata ulaşabilirsiniz. Bu hizmeti sağlayan MNG turizm sizlere ara tatil otel fiyatları ve sunmuş olduğu hizmeti en kısa sürede ekranınıza getirir. Sizlerin tek yapması gereken işlem istediğiniz otele karar vermek ve yer ayırtmak kalacaktır.

Ara Tatil Otelleri Fırsatları

Okulların ara tatile girmesini fırsat bilerek tatil yapmayı ve ziyaret etmeyi düşündüğünüz tarihlerde firmamızın sunduğu teklif ve avantajları MNG turizm ile araştırabilirsiniz. İnternet sayfamız üzerinden inceleyerek ekonomik fiyatlardaki ara tatilde gideceğiniz otel fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sunulan fırsatlar sayesinde bütçenize önemli derecede katki sağlayabilir ve maddi olarak zorlanmadan tatil yapabilirsiniz. 

Ara Tatil Otellerine Ne Zaman Gidilir?

Okulların Milli eğitim Bakanlığı'nın belirlemiş olduğu tarihlerde 2 hafta olarak belirlenen dönemde okulların eğitime ara verdiği sürede otellere gidilerek konaklama yapılabilir. Kış aylarında gerçekleşen ara tatil sayesinde farklı tatil seçenekleri değerlendirilerek yoğun tempo, stres ve sinirden uzaklaşabilirsiniz. 

Ara Tatil'de Nerede Kalınır?

Ara tatil süresi boyunca Türkiye'nin farklı şehirlerinde ki oteller müşterilerine üstün hizmet verme çabasını göstermektedir. Bu hizmetleri ve kaliteleri göz önünde bulundurarak kendinize en uygun hizmeti sunan oteli tercih edebilirsiniz. Otel rezervasyonu öncesinde verilen fiyat bilgisine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Tüm bu bilgilere MNG turizm sayesinde kolaylıkla ulaşabilir ve müşteri destek hatları bile detaylı bilgiler sorularak öğrenilebilir. Uygun olması halinde destek hattı aracılığı ile rezervasyon oluşturulabilir. 

Ara Tatil'de Gezilecek Yerler

Ara tatilde farklı bir şehirde geçirmeyi düşünen kişiler farklı konseptler ile hizmet veren yerlere ziyaret edebilir. Kış aylarını kapsayan ara tatilde kış sporları merkezleri, müzeler ve tarihi yapılar gezilebilir. Çocuklarınız ile hayvanat bahçelerini ziyaret ederek hayvanları yakından tanıma şansı verebilirsiniz. Konser, tiyatro ve sinema gibi etkinlikler ile tatili verimli şekilde geçirebilirsiniz. MNG turizm olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz erken rezervasyon, kampanya ve indirimli günleri takip ederek ara tatil için uygun fiyatlı tatil avantajı yakalayarak konaklayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku