Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Ani Harabeleri Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Ani Harabeleri Turu

Türkiye’nin turizm açısından önemli yerlerinden olan Kars içerisinde yer alan Ani Harabelerini gezmek için yurtiçi turlar hakkında bilgiyi MNG Turizm üzerinden edinebilirsiniz. Kars hem yaz hem de kış ayrı güzel olan bir şehirdir. Kış turizmi dediğimiz zaman akıllara gelen Kars gerek yöresel lezzetleri gerekse tarihi mekanları ile kendine has bir kültüre sahiptir. Turizm cenneti olan bu ilimizin muhteşem doğasına hayran kalmamak mümkün değil. Unutulmayacak bir deneyim yaşamak ve Ani Harabeleri turuna katılmak için MNG Turizm üzerinden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Kış aylarında buz tutan Çıldır gölü ve Ani Harabeleri ile bir çok turiste ev sahipliği yapan Kars’ta Ani Harabeleri turu ile bambaşka bir kültür ile karşılaşacaksınız. Ani Harabeleri turu ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin Ermenistan ile kesiştiği noktasında UNESCO tarafından koruma altına alınan bu tarihi mekanı keşfederken güzelliğine hayran kalacaksınız. Tarih boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bu yerde bir çok kültürün izlerini de göreceksiniz.

Ani Harabeleri Turu İle Gezilecek Yerler

Ani Harabeleri turu ile Kars’ın birbirinden güzel mekanlarının eşsiz güzelliğine tanık olabileceksiniz. Nefis manzaralar ile tarihi mekanları görme fırsatını yakalayacağınız bu tur ile burada kurulan medeniyetlerin yüzyıllar boyunca nasıl etkiler bıraktığını göreceksiniz. Canlı bir ticarete sahip olan Ani Harabelerini, Büyük Katedrali, Resimli Kilise ve Anadolu’da yapılmış olan ilk cami Menuçehr Cami gibi çok önemli eserleri bu tur içerisinde görebilirsiniz. Kars’ta olan Ani Harabelerini görmek için MNG Turizm’in uygun fiyatlı turlarından yararlanırken ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Ani Harabeleri Turu ile tatil yapmak isteyen kişiler turistik bir tatilin keyfini çıkarabilirler. Ani Harabeleri Turu kapsamında çıldır gölü, katerina köşkü, kars kalesi gibi mekanları ziyaret ederek bu tarihi mekanlar hakkında detaylı bilgiye sahip olurken keyifli bir tatil de geçirebilirsiniz.

Ani Harabeleri Turu Fiyatları

Ani Harabeleri Turu fiyatları turun rotasına, kalkış yerine ve kişi sayısına göre değişebilmektedir. Tur kapsamında gezilecek olan mekanlara ve içerisinde öğle yemeği, konaklama gibi seçeneklerin bulunmasına göre tur fiyatlarında değişiklikler gözlemlenebilmektedir. Fiyatlar ve tur seçeneklerini değerlendirmek kendiniz için uygun fiyatlı tur seçenekleri hakkında bilgi almak için MNG Turizm web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tarihi mekanları gezerek bilgi sahibi olacağınız Ani Harabeleri turu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için MNG Turizm web sayfasını ziyaret ederek tur hakkında bilgi alırken aynı zamanda fiyatlar konusunda da net bilgiler alabilirsiniz. Uygun fiyatlı turlar için mutlaka MNG Turizm web sayfasını ziyaret etmelisiniz.

Ani Harabeleri Turları

Tarihi ipek yolu üzerinde yer alan ve binlerce yıllık bir tarihi olan bu antik kent bir çok dine ait tarihi eserleri ve yapıları içerisinde barındırmaktadır. 2016 yılından bu yana UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Ani Harabeleri turlar ile gezilebilmektedir. Tur yardımı ile Ani Harabeleri hakkında detaylı bilgiye sahip olurken aynı zamanda eşsiz bir tatilin de keyfini sürebilirsiniz. Ani Harabeleri turu hakkında detaylı bilgi almak ve tur fiyatlarını öğrenmek için MNG Turizm web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İstediğiniz tur programını satın alarak online ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Ani Harabeleri Turu rezervasyonunu tamamlamak için online ödeme yaparken Visa, MasterCard ve Troy kartları arasından herhangi birine sahipseniz ödeme işlemlerini tamamlayarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Online ödemenin haricinde satış ofisleri üzerinden istediğiniz tur ya da tatil programı için ödeme yaparak rezervasyon oluşturma imkanınız bulunmaktadır.

Daha Fazla Oku