Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

Kastamonu Turları

23.03.2023 - 23.03.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kastamonu Turları

Yurt içi Kastamonu turları, benzersiz bir tatil deneyimi için sunulan çok özel turlar arasında yer alır. Yedigöller, Kurşunlu, Kastamonu, Safranbolu gibi bölgelerin tur programında yer aldığı Kastamonu turlarının her biri; ziyaretçilerin eşsiz bir manzara eşliğinde huzurlu anlar geçirmesini sağlar. Lüks otobüslerle gerçekleştirilen turlarda otobüs içi ikramlar bulunur. Bunun yanı sıra tur programı içerisinde bulunan bölgelerin ziyaret edilmesinde tur otobüsleri kullanılır.

Birçok farklı güzergahın yer aldığı yurt içi Kastamonu turları, muhteşem bir tatil geçirmek isteyenlere farklı alternatifler sunuyor. Kastamonu turları içerisinde yer alan Yedigöller, benzersiz manzarayı bünyesinde barındıran çok özel bölgelerden bir tanesi. Karadeniz’in Bolu ilçesinde yer alan Yedigöller, yeşilin bin bir tonuna ev sahipliği yapıyor. Yedigöller’de keyifli vakit geçirilmesinin ardından tur kapsamında Kastamonu’ya hareket ediliyor. Ulaşımın otobüslerle sağlandığı yurt içi Kastamonu turları ile tur programı içerisinde yer alan her bir bölgeye ziyaret gerçekleştiriliyor. 

Birçok hizmetin dahil olduğu Kastamonu turlarında ekstra olarak değerlendirilen hizmetler de mevcuttur. Sabah ve akşam yemekleri tur hizmetleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra öğle yemekleri için ekstra bir ücret ödenmesi gerekiyor. Ayrıca kişisel harcamalar, otel ekstraları, müze ve ören yeri giriş ücretleri; fiyata dahil olmayan hizmetler arasında bulunuyor.

Yurt içi Kastamonu turları içerisinde yer alan turların her biri, benzersiz doğası, tarihi ve doğal güzellikleri ile unutulmayacak bir tatil deneyimi vadediyor. Farklı güzergahlara ve gün seçeneklerine sahip olan Kastamonu turları, gündelik hayatın stresinden uzaklaşılmasına olanak tanıyor.

En İyi Kastamonu Turları

  • Yedigöller – Kurşunlu – Kastamonu – Safranbolu Turu Otobüs ile 2 Gece 3 Gün
  • Yedigöller – Kurşunlu – Kastamonu – Safranbolu Turu
Daha Fazla Oku