Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Kalkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Dönem

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Likya Turları

28.01.2022 - 28.01.2023 tarihleri arasındaki 3 tur listelenmiştir.
3 tur bulundu
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula
Sırala
Filtrele
Ege Akdeniz Turu - Otobüs ile 6 Gece

Ege Akdeniz Turu - Otobüs ile 6 Gece

İstanbul Çıkışlı 07.05.2022 Aspendos Tiyatrosu - Köprülü Kanyon - Rafting (Ekstra) - Düden Şelalesi - Kaleiçi - Yivli Minare - Üçağız Köyü - Kekova Tekne Turu - Batık Şehir - Simena - Kaş - Kalkan - Saklıkent Kanyonu
150 TL Hediye Bonus
18 Ay Taksit Seçeneği
Likya Turu - Otobüs ile 7 Gece

Likya Turu - Otobüs ile 7 Gece

İstanbul Çıkışlı 08.05.2022 Akyaka - Gökova Tekne Turu - Sedir Adası - Kleopatra Plajı - Lacivert Koy - Aşıklar Yolu - Fethiye - Kaputaş Paljı Yüzme Molası - Üçağız Köyü - Kekova Tekne Turu - Simena Köyü - Kaş Merkez...
150 TL Hediye Bonus
18 Ay Taksit Seçeneği
Ege Akdeniz Turu - Otobüs ile 6 Gece - Kurban Bayramı Özel

Ege Akdeniz Turu - Otobüs ile 6 Gece - Kurban Bayramı Özel

İstanbul Çıkışlı 08.07.2022 Aspendos Tiyatrosu - Köprülü Kanyon - Rafting (Ekstra) - Düden Şelalesi - Kaleiçi - Yivli Minare - Üçağız Köyü - Kekova Tekne Turu - Batık Şehir - Simena - Kaş - Kalkan - Saklıkent Kanyonu
150 TL Hediye Bonus
18 Ay Taksit Seçeneği
Diğer Tarihler
Otobüslü
6 Gece 7 Gün

Likya Turları

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Turlarımızı İnceleyin

Likya Turları

Likya, bugünkü Kaş, Kalkan ve Fethiye sahil şeridinin Antik dönemlerdeki ismidir. Likya yolu olarak tanımlanan hat, Kaş’tan başlayıp, Marmaris’e kadar uzanır. Günümüzde üzerinde Kalkan, Seydikemer, Fethiye, Göcek, Dalaman ve Ortaca ilçelerinin bulunduğu bölge; tarihin en eski ve köklü medeniyetlerinden olan Likya’nın kurulu olduğu alandır. Likya Kültür Turları bu denli derin bir tarihe şahitlik edebileceğiniz benzersiz bir tur alternatifidir. Ülkemizin dünyaca meşhur arkeolojik alanlarını ve doğal koruma alanlarını bu turların kapsamında ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca mevcut şartlar altında bölgede hala geleneksel köyler de yer aldığından, gezi boyunca bu hayatı da gözlemleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Nereleri Ziyaret Edeceksiniz?

Bizim uçaklı Likya Turları kapsamında Dalaman havaalanına inişten sonraki rotamız; meydana en yakın kültürel merkezlerden bir tanesi olan Dalyan olacaktır. Tarihin en eski ve günümüze kadar büyük ölçüde korunabilmiş antik kentlerinden olan Kanunos’un da içinde yer aldığı benzersiz doğası ile büyüleyici olarak tanımlanan bu kasaba, anılarınızda silinmez izler bırakacak. Kaya mezarlarını ve gölü denize bağlayan Dalyan nehrinin üzerinde tekne ile yine doğanın başka bir mucizesi olan İztuzu plajına ulaşacağız.

Bir tarafı göl bir tarafı deniz olan 7 km uzunluğunda bir plaj olan İztuzu, Unesco tarafından korunmakta olan bölgenin en hassas kesimidir. Burada nesli tüketmekte olan Caretta Caretta kaplumbağalarının dünyadaki 2 yumurtlama alanından birisi yer alır ve bölge yoğun koruma altındadır. Likya Turları Kapsamında, Dalyan dışında, Gökova, Fethiye ve Kaş’da yer alan bir çok merkezi ziyaret ederek, ülkemizin dünyaca meşhur turizm potansiyelinin esas unsurlarına şahit olacaksınız.

Likya Turları ile Güney Egeyi Keşfedin

Güney Ege; diğer ismi ile Likya; her adımda başka bir tarih mirası ve benzersiz doğal güzellikle bizi kucaklıyor. Burada her merkezde günler geçirmek ve bölgenin tadını doyasıya geçirmek isteyeceğinize şüphe yok. Ama turlarımız sizi tatil için ayırdığınız süre içerisinde en fazla merkezi ziyaret edebilme avantajına sahip olabilmeniz için planlanıyor. Likya Turları; konforlu ve güvenli seyahat ve konaklama koşullarında bölgeyi ziyaret etme imkanını sunuyor. Bize şimdi ulaşın, turlar hakkında detaylı bilgiler alın ve hemen rezervasyon yaptırın. Uzman ekibimiz size tüm detaylar hakkında etkin destek sunmak üzere hizmetinizdedir.

Daha Fazla Oku