Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Şiraz Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Shahzadeh N. Igual ile İran Turu - THY ile 6 Gece - Tüm Turlar Dahil

Shahzadeh N. Igual ile İran Turu - THY ile 6 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 01.09.2024 Orta Doğu Turları Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
6 Gece 7 Gün
Diğer Tarihler Diğer 3 Tur Tarihi
29.09.202405.11.202423.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Şiraz Turları

Şiraz, Fars eyaletinin başkenti ve Pers kültürünün bir hazinesidir. Büyüklüğüne, yaklaşık 1,5 milyonluk bir nüfusa ve trafik sorununa rağmen, hala itibarını koruyan bir üniversite ile bir taşra kasabasının rahat atmosferini oluşturmaktadır. Şiraz turları sayesinde bu kültürü ve şehri yakından tanıyabilecek, doğunun hazinelerini deneyimleyebileceksiniz.

Bugün güzel Şiraz güllerini koklamak, parfüm ve gül suyu satın almak için önemli bir  yer. Şiraz ayrıca bahçelerde yürümek, Azadi Parkı Dönme Dolabı ve ara sıra heyecanlı öğrencilerle dolu döner kavşakları görmek, çarşafları rüzgarda uçuşturmak ya da çarşıdaki halıları incelemek için harika bir yerdir.

Şiraz Turları ile Keşfedebileceğiniz Yerler

Binlerce yıldır Pers kültürünün yaşamı ve ruhu olan Şiraz, bugün İran'ın en büyük turistik yerlerinden biridir ve bu sebeple en yorgun gezginlerin bile birkaç günlüğüne ilgisini çekecek bol miktarda kültür, arkeoloji, yemek ve yerel yaşam vardır.

Şiraz turları ile keşfedebileceğiniz en ilgi çekici yerlerden biri belki de Vakil Çarşısı’dır. Altın ve el sanatlarından baharatlara, kilimlere ve giysilere kadar her şeyi satan 200'den fazla mağazayla dolu heybetli tonozlu caddeler bulunuyor. Burada görülecek çok şey vardır.

Persopolis, Şiraz turları esnasında deneyimleyebileceğiniz en önemli yer olma özelliğini taşımaktadır. Antik dünyanın en büyük harabelerinden biri olan Persepolis'e ve pek çok turistik mekana hayran kalmadan İran'a yapılacak hiçbir gezi tamamlanmış sayılmaz.

Şiraz turları ile görebileceğiniz bir başka nokta ise Maharloo Gölü’dür. Şiraz çevresindeki yaylalarda mevsimlik bir tuz gölü olan Maharloo Gölü, yaz sonlarında acı sularıyla sonuçlanan yüksek tuz konsantrasyonları nedeniyle ünlü Şiraz'ın Pembe Gölü olarak da bilinir.

Şiraz, İran içerisinde pek çok farklı önemli noktası ile deneyimleyebileceğiniz önemli bir kent olma özelliği taşıyor. Şiraz turları ile bu kenti yakından tanıyabilir ve sahip olduğu kültürün içlerine girebilirsiniz. 

Şiraz Turları Fiyatları

Şiraz turları fiyatları gidilecek dönem ve konaklama sayısına göre değişiklik gösterebilir. Avantajlı fiyatlara bu turlara katılmak için rezervasyonunuzu erkenden planlamanızda her zaman fayda vardır. 

MNG Turizm ile katılacağınız Şiraz Turları en iyi hizmeti en uygun koşullarda almanızı sağlayacak ve gezeceğiniz güzergahlarda en iyi konaklama seçenekleri ile tatilinizi mutlu bir şekilde yaşamanıza neden olacaktır.

Daha Fazla Oku